Spetterende Oudejaars^<w> Nieuws uit het buitenland Zet oude video's op de pc Toe aan nieuwe Muziek voor de kleintjes De schoonheid van eenvoud... Maak plaats voor de nieuwe collectie Actueel Video converter Nog een week winterfestijn Familiekerst met brunch en zang Iedereen is aan de babbelaar Wandelen door winters land Sport Spel Winterfestijn Kerstconcert Musica Cordis Andere baas Samen Vele fraaie showmodellen met kortingen van 20 tot wel 50%. Wees er snel bij. Het is zo twaalf uur. Uiteraard serveren wij heerlijke oliebollen. Het is heel gezellig bij Walhout. Alle mooie merken bij elkaar Kerstuitjes Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Vlissingen Het winterfestijn in Vlissingen met diversen straatoptredens ging ondanks de sneeuw, of misschien juist dankzij de sneeuw gewoon door, het plezier was er niet minder om, op het Bellamypark werd twee keer de koorddansact opgevoerd. Tientallen mensen stonden aandachtig te kijken in de berg met sneeuw. Het mooi ste wintersprookje was wel bij het Groot kerstcircus Zeeland, mooi verlicht en schaatsende jongeren op de ijsbaan. Het winterfestijn duurt nog tot en met 1 januari. Twaalf kunste naars en vormgevers hebben voor deze gelegenheid etalages getransformeerd tot podia voor kunst en licht. Er is een route uitgestippeld die uitnodigd tot kijken, vergelijken en bewon deren. Vlissingen was het afgelopen weekend al volop in kerstsfeer. Het winterfestijn gaat nog een weekje door. FOTO TOON POPPE www.cultuurweTf.nl Vlissingen Het Familiekerstfeest van de Pinkstergemeente Shalom begint op zondag (tweede kerstdag) om 12.30 uur met een brunch in de Adventkerk aan de Kerklaan. Voor deze brunch is aanmelden ver plicht via 0118-461646. Na deze brunch is er om 14.30 een familiekerstfeest waarbij oude en nieuwe kerstliederen worden gezongen. Ook zal het Gospelkoor Sound of hope optreden. Koudekerke Inwoners en bezoekers van Koudekerke en Dishoek snoepen massaal Zeeuwse babbelaars. Een week geleden startte de ondernemers hier met de actie 'Wie vindt de Gouden Babbelaar?' Wie in december iets koopt in een Koudekerkse winkel of een kop koffie drinkt in een café of restaurant/strandpa- viljoen krijgt een babbelaar cadeau. Een gouden wikkel geeft recht op een prijs. Inmiddels zijn twee babbelaars ter waarde van 50 euro geclaimd. Dat betekent dat de hoofdprijs van 500 euro nog steeds rond zwerft in de snoeppotten op de toonbank. Er zijn inmiddels al tienduizenden babbelaars verdeeld. www.goudenbabbelaar.nl Regio Op woensdag 29 december houdt Het Zeeuwse Land schap een wandeling door Natuurgebied Neeltje Jans. De elementen zand, wind en water staan in dit unieke duingebied centraal. De wandeling start om 14.00 uur op de hoek van de parkeerplaats van Delta park Neeltje Jans. De kosten bedragen 2 euro, kinderen tot 16 jaar betalen 1 euro. Donateurs van Het Zeeuwse Landschap en hun huisgeno ten mogen gratis deelnemen. Middelburg Middelburg in Beweging houdt op dinsdag 21 december het Sport Spel Winterfestijn in de Kruitmolen. Het Sport Spel Winterfestijn staat voor zien, beleven, ontmoeten, maar vooral doen. De Mid delburgse jeugd kan op deze dag ondermeer de volgende activiteiten doen: abseilen, bowlen, waveboarden, voetbal en slackline. Het Sport Spel Winterfestijn is van 10.00 tot 16.00 uur. Iedereen tussen de 4 en 16 jaar is welkom. Kinderen tot 7 jaar mogen onder (volwassen) begeleiding deelnemen. De kosten voor déze dag zijn 2,50 euro per deelnemer. www.middélburginbewe- ging.nl Middelburg Musica Cordis en het jon geren/kinderkoor treden op tijdens de Kerstnachtdienst in de Oostkerk te Middelburg op 24 december om 22.00 uur. Het koor staat onder leiding van dirigent Hans Smout. www.de-faam.nl www.de-faam.nl WALHOUT WO ON PROMENADE G REVELING ENSTRA AT 33 ZIERIKZEE TELEFOON 01 1 1 45 4000 WW W. WA l H O UT WO N EN N l.

de Faam | 2010 | | pagina 30