DECEMBER-PRIJZEN! LowBudgetPC voor betere prijzen Grote steden zijn in kleinere kerstmarkt PROF/LZ l/MCb<Piwst GERARD 499,- tot en met vrijdag 31 december NIEUWE FIETSEN met hoge kortingen! Win een weekend of midweek De kerstfair in Poppendamme is toch leuker En heel veel koopjes in onze fietsenkelder! L^wBudge?PC Landal GreenParks Kerstmarkt Köln? Zusterstraat 24 Middelburg Tel. 0118 - 61 24 10 www.profile-vandendriest.nl Middelburg 0118-626919 www,gerardbouwense.nl Tandprothetische Praktijk Schippers Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT www.tppschippers.nl Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten ASUS K52F Notebook met Intel P6100 en 4Gb clÖ 469,-; Intel 13 systeem Aanbieding 469,- www.lowbudgetpc.nl Kerstmarkten moeten juist niet te groot zijn Vlissingse brengt Griekse zon naar Zeeland Altijd actueel: de-faam.nl FIET'J-jPeciALISÏ VWK wwwydekverkeersopleidingen.nl Van Doornestraat 14 4462 EX Goes Goes: 0113 - 22 31 40 Middelburg: 0118 - 65 15 66 verhuizingen en meubelopslag Laptop met vlotte 6100 processor voor Internet, Skype, mailen, foto's (- bewerken), studie enz. Degelijke ASUS met 2 jaar garantie, Windows 7 Prem. P6100, 4Gb, 320Gb HD, WLAN, webcam, kaartlezer, DVD-RW Vlotte AMD PC met W7 AMD X2 250 Dual ASUS MS8 moederbord 4250 graphics VIA VT1708S 7.1 geluid 2 Gb Kingston DDR3 Samsung 500Gb HD DVD-RW brander 22* 4 x USB achter 2 x voor Windows 7 Prem. 64b 2 jaar garantie Snelle PC voor standaard PC gebruik als internet, foto bewerken, kantoor toepassingen, muziek, film kijken enz. Intel 13-540 CPU, 4Gb geheugen, 500Gb harde schijf, Intel moederbod, LAN, DVD-RW, 5.1 Geluid, Nette behuizing met. 400W voeding en Windows 7 64b Premium 2 jaar garantie Voor meer PC's en onderdelen zie onze uitgebreide website Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 u -17.30 u. zaterdag 10.00 -17.00 Donderdag koopavond 18.30 u - 20.30 u Wij doen ook reparaties in eigen werkplaats of op locatie Herenstraat 17 Middelburg (centrum) 0118-617057 www.de-faam.nl www.de-faam.nl "Mijn buurvrouw maakt prachtige kerstspullen en ik verkoop ze als vrijwil liger en voor mijn plezier op de Zeeuwse kerstmark ten", aldus Simone Feij uit Vrouwenpolder. Marcel van der Voort Vlissingen Aan klandizie heeft ze geen gebrek. Dat blijkt uit de vele kerstliefhebbers bij haar kraam vorige week dins dag en woensdag tijdens de kerstmarkt van het Vlis- singse verzorgingshuis Ter Reede. Éen mooie gelegen heid om erachter te komen of de inwoners van Walcheren gek zijn op kerstmarkten. In Ter Reede is het beide dagen druk geweest en het was een behoorlijk geschuifel langs de kramen met kerstbal len en andere versieringen, kerststukjes, kerstlekkernij en en cadeaus. "Ter Reede is hiervoor een prachtige lokatie. Onze kerstmarkten zijn sfeervol en compleet met een leuk muziekje", verklaart communicatiemedewerkster Saskia Freericks van Stich ting Werkt voor Ouderen. "Ik vind kerstmarkten leuk. Ik zie daar allerlei grappige spulletjes, zoals mooi kerst stukjes. Maar tijdens mijn laatste bezoek heb ik alleen twee potjes jam gekocht. Niet speciaal voor de kerstdagen", vertelt Francien Riemens. "Ik ben nog nooit naar een hele grote kerstmarkt geweest. En zou graag eens naar zo'n markt in Duitsland willen. Hoe groter, hoe beter", voegt ze eraan toe. Mieke Louwer- se: "Kerstmarkten zijn leuk, maar veel te druk. Toch houd ik ervan vanwege de sfeer en gezelligheid. Ik ben vooral op zoek naar kaarsen en huisjes Simone Feij verkoopt voor de lol op kerstmarkten. met waxinelichtjes. Altijd koop ik iets. Mijn huis staat behoorlijk vol." Cees van der Hof vindt de Zeeuwse kerstmarkten aantrek kelijk. Zo'n gigantische markt in Engeland bezoeken doet hij niet. "Dat hoeft niet voor mij. Bovendien zijn die te ver weg", verduidelijkt hij. "Ik vind kerst markten altijd leuk. Daar voer ik leuke gesprekjes met mensen", bekent Vlissinger Toon Poppe vanachter zijn kraam met onder andere kerstkaarten, kalenders en foto's van zijn stad. C. Marijs verkoopt bijvoorbeeld kerstvogels en kerstbekers. "De grote kerstmarkten doe ik niet. Een kraam huren kost veel geld en de Zeeuwse kerstmarkten zijn gezelliger", vat Marijs samen. Inmiddels staat er een klant voor de kraam met kerstartikelen. "Ik vind het schitterend dat sommi ge kraamhouders zo creatief zijn Vorige week verscheen bij uitgeverij Parelz de vijfde Parelz Exclusiefbundei: De kleuren van mijn ziel van de Vlissingse schrijf ster Rona Lichtenberg. Een boek gevuld met ver halen die zich afspelen in Griekenland, het land van Rona's ziel. Griekenland is veel meer dan een mooie vakantiebestemming. Rona Lichtenberg laat de lezer door het land rei zen in negen bloemrijke, soms mystieke verhalen en biedt een intieme blik op het dagelijkse Griekse leven waarvan tradities, oude mythen en religie een natuurlijk onderdeel vormen. Het boek gaat over een dorp dat gebukt gaat onder een donker geheim en over een her der die in de eenzaamheid van de bergen zijn geluk vindt en over kleurrijke zigeuners die hun stempel drukken op een kleine gemeenschap. Na het lezen van deze verhalen zal Griekenland nooit meer hetzelfde zijn. Rona Lichtenberg is geboren met een Griekse ziel. Al sinds haar eer ste stappen op Griekse bodem vormde haar tong zich naar de Griekse taal. Rona schrijft al ja ren voor Griekenland Magazine en reist meerdere keren per jaar naar het land. Dat haar literaire debuut een bundel vol Griekse verhalen is mag dan ook geen toeval he ten. De kleuren van mijn ziel toont niet alleen de ziel van de auteur, maar ook die van dit prachtige land. "Deze zomer was ik voor het eerst in Griekenland. Helaas te kort. Maar door de verha len van Rona Lichtenberg ben ik er weer terug. In geuren en kleuren, met veel oog voor detail, roept ze de Griekse wereld op vol zin nelijkheid en passie", aldus de bekende Nederlandse schrijfster Rosita Steenbeek. Het boek is te bestellen op www.parelz.eu en is te koop in de betere boekhandel (isbn 9789491074042). De kleuren van mijn ziel telt 296 pagina's en kost 19,95 euro.

de Faam | 2010 | | pagina 2