BLAUW GERUITE KIEL m VLISSINGEN NIEUWE BURGEMEESTER GEÏNSTALLEERD WERK AAN DE WINKEL SERVICEBUS RIJDT IN HET NIEUWE JAAR WEER AANGEPASTE OPENINGSTIJDEN GEMEENTE NIEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN will 1 Woensdag 15 december 2010 is de heer René H. Roep geïnstalleerd als nieuwe burgemeester van de gemeente Vlissingen. Burgemeester Roep zal vanaf de zomer van 2011 de columns van voormalig burgemeester Dijkstra over zijn werk in de stad Vlissingen voortzetten. Sinds 15 december heeft Vlissingen een nieuwe burgemeester, René Roep. De benoe ming is het resultaat van de keuze van de gemeenteraad. Die heeft- via een vertrouwens commissie -in een open procedure alle sollich tanten op de vacature kunnen beoordelen. In het huidige systeem de meest democratische methode, en wat mij betreft met succes afge rond. Niet een persoon die door enig partijkader hier is gepara chuteerd, maar een vrije keus op grond van ervaring en geschiktheid. En daarmee zijn de normale verhoudingen weer hersteld. Na een interim periode van drie jaar met Wim Dijkstra is er nu een vaste burgemeester en een college dat binnen dit duale stelsel goed functioneert. Er is voldoende werk aan de winkel. Niet alleen de problemen als gevolg van de crisis - er is minder geld beschikbaar - vragen om een oplossing. Ook en vooral het behoud van goede voorzienin gen in onze gemeente staan op het spel. Naast de zorgen over het ziekenhuis zijn er ook zorgen over het behoud voor Vlissingen van het ROC en de Hogeschool Zeeland. Voor de Kenniswerf in ontwikkeling, zijn die instellingen van levensbelang. Maar ook voor onze gemeente als geheel. Werkgelegenheid en nieuwe bedrijven met innovatie en ontwikkeling komen ook voort uit diezelfde onderwijsinstellingen. De welvaart in onze gemeente hangt af van voldoende nieuwe activiteiten die werkgelegenheid en dus verdiensten meebrengen. Werkgelegenheid speelt ook in de plannen voor het Scheldekwartier en de Kenniswerf een belangrijke rol. De herhuisvesting van Omroep Zeeland zet wat mij betreft hier ook de toon. Voor de nieuwe burgemeester is er dus werk genoeg! Gelukkig ziet hij dat zelf ook heel scherp. Het is een man die de uitdagipg ten volle aangaat. Iemand die zich volledig voor de belangen van onze gemeente in zal zetten. Het goede werk dat Wim Dijkstra heeft ingezet overneemt en versterkt zal voortzetten. René Roep: succes! Raadslid Pim Kraan, Tel: 0118 - 440012, e-mail: pimkraan@zeelandnet.nl WOENSDAG 22 DECEMBER 2010 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118) 487000 comniunicatie@vlissingen.nl www.vlissingen.nl Fotografie: Ruben Oreel, gemeente Vlissingen In de week van 27 tot en met 31 december 2010 rijdt de ser vicebus niet. De servicebus rijdt weer in de wéék van 10 tot en met 14 januari 2011- www.vlissingen.nl/ serviceteam Stadhuis In verband met de feestda gen is het stadhuis gesloten op vrijdag 24 december 2010 vanaf 15.00 uur. £n op vrij dag 31 december 2010 vanaf 14,00 uur. MIHeustraat In verband met de feestda gen is de milieustraat op vrij dag 24 en 31 december 2010 gesloten vanaf 14.00 uur. Inzameling oud papier Zaterdag 1 januari 2011 wordt er geen oud papier ingeza meld in de wijk Paawenburg- Noord. www.vtissingen.nl 9. Délifrance Vlissingen, gelegen aan de Walstraat 106 te Vlis singen; 10. Fritesshop De Draaibrug, gele gen aan de Kanaalstraat 107 te Oost-Souburg; 11. Hotel de Ruyter, gelegen aan de Coosje Buskenstraat 30 te Vlissingen; 12. Hotel Zilt B.V., gelegen aan de Nieuwendijk 39 te Vlissingen; 13. Huis Lissabon, gelegen aan de Scheldestraat 15 te Vlissingen; 14. Kiosk 't Nollehoofd, gelegen aan de Boulevard Evertsen 9 te Vlissingen; 15. Lawn Tennis Club "De Oranje Stip", gelegen aan de Zwanen- burgseweg 2 te Vlissingen; 16. Luncherie extra lekker, gelegen aan de Gildeweg 6d te Vlissin gen; 17. Lunchroom Snackbar Het Hoekje, gelegen aan de Bad huisstraat 14 te Vlissingen; 18. Massada, gelegen aan de Nieu wendijk 27 te Vlissingen; 19. Meijer's Frituren, gelegen aan de Scheldestraat 34 te Vlissin gen; 20. Mini wok, gelegen aan de Wal straat 93 te Vlissingen; 21. Pizza-service, gelegen aan het Bellamypark 10 te Vlissingen; 22. Pizzeria La Gonda, gelegen aan het Oranjeplein 3 te Oost-Sou burg; 23. Regiopolitie Zeeland, gelegen aan de Breestraat 15 te Vlissin gen; 24. Snackbar City, gelegen aan het Oranjeplein 1B te Oost-Sou burg; 25. Snackbar De Zeemeermin, gelegen aan de Nieuwendijk 79 te Vlissingen; 26. Sofra v.o.f., gelegen aan de Aagje Dekenstraat 4 te Vlissin gen; 27. Stichting werkt voor Ouderen, gelegen aan de Schutterijstraat 19 te Vlissingen; 28. Swaenenburgh Recreatie, gele gen aan de Zwanenburgseweg 11 te Vlissingen; 29. T.C. Souburg, gelegen aan het Koopmansvoetpad 69 te Oost- Souburg; 30. Tropische winkel Prem, gele gen aan de Scheldestraat 44 te Vlissingen; 31. V.O.F. Zeezicht, gelegen aan de Boulevard Bankert 306 te Vlis singen; 32. V.O.F. Zeezicht, gelegen aan de Distributieweg 13 te Vlissin gen; 33. Visamy,-.gelegen aan het Bella mypark 44 te Vlissingen; 34. Wijkcentrum Het Palet, gele gen aan de Willem Roelofsz- laan 2 te Vlissingen; 35. 2Tasty Vlissingen, gelegen aan de Walstraat 78 te Vlissingen; 36. Bagels Beans, gelegen aan de Oude Markt 10 te Vlissingen; 37. Cafetaria Toon's Kiosk, gelegen aan de Boulevard Bankert 11 te Vlissingen; 38. Café-Biljart "De Concurrent", gelegen aan het Bellamypark 22 te Vlissingen; 39. Eetcafé Succes, gelegen aan de De Visserstraat 15 te Vlissin gen; 40. Imparator, gelegen aan de Scheldestraat 16 te Vlissingen; 41. Intermezzo, gelegen aan de Walstraat 146 te Vlissingen; 42. Islamitische Slagerij Vlissin gen, gelegen aan de Hobein- straat 2 te Vlissingen; 43. Klein Italië, gelegen aan de Nieuwendijk 14 te Vlissingen; 44. Koffiehuis Sloehaven, gelegen aan de Engelandweg 17 te Rit- them; 45. Lunchroom Mado, gelegen aan de Oude Markt 11 te Vlissin gen; 46. Maestro Gelato, gelegen aan de Kleine Markt 7 te Vlissingen; 47. Richy's Take Away, gelegen aan de Boulevard Bankert te Vlis singen; 48. Snackbar Pizzeria de Smul paap, gelegen aan de Hobein- straat 91 te Vlissingen; 49. Strandpaviljoen Panta Rhei, gelegen aan het Nollehoofd te Vlissingen. De maatwerkvoorschriften bepalen dat het lozen zonder een vetaf- scheider en slibvartgput is toege staan, indien het lozen geen na delige gevolgen heeft voor de doelmatige werking van de voor zieningen voor het beheer van afvalwater. Inzage Ons besluit ligt tot en met 3 febru ari 2011 elke werkdag tijdens ope ningstijden ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1. Op afspraak kunnen de stukken ook op donderdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur worden ingezien, telefoon 0118-487339 of 0118- 487300 (email whe@vlissingen.nl). Op verzoek kan er onder kantoor tijden door de afdeling Veiligheid, Vergunningen en Handhaving een mondelinge toelichting worden gegeven op de voornoemde stuk ken. Beroepsmogelijkheid Belanghebbenden kunnen tot en met 3 februari 2011 een gemoti veerd beroepschrift tegen de aan passing indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door degene die tijdig zienswijzen heeft ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Op deze regel bestaan 2 uitzonde ringen: a. Het beroep beperkt zich tot de eventuele wijzigingen in de beschikking die afwijken van het gepubliceerde ontwerp. b. Belanghebbende kan redelij ker wijs niet worden verweten geen zienswijze over de ont werpbeschikking te hebben ingediend. Benadrukt wordt, dat hoewel ieder een gelegenheid heeft gehad ziens wijzen over de ontwerpbeschikking in te brengen, het recht van beroep alleen toekomt aan degene die een rechtstreeks belang heeft bij de beschikking. Tegelijk met het beroep kunt u een verzoek indie nen tot het treffen van een voorlo pige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Onze beschikking wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Voor de beschikkingen onder nummer 35 t/m 49 moet het beroep gericht worden aan de sec tor Bestuursrecht of Voorzienin- genrechter van de rechtbank Breda Postbus 90110 4800, RA Breda. Verordeningen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 16 december 2010 de volgende veror deningen heeft vastgesteld: De verordening onroerende zaakbelastingen 2011; De eerste wijziging verorde ning afvalstoffenheffing 2011; De verordening tot eerste wij ziging van de verordening par keerbelastingen 2010; De verordening tot eerste wij ziging van de verordening par keerbelastingen buitengebied Vlissingen 2010. Tevens maken zij bekend op 14 december 2010 de Legesverorde ning 2011 te hebben vastgesteld. Deze verordeningen liggen met ingang van heden voor een ieder tijdens kantooruren kosteloos ter inzage in de publiekshal van het gemeentehuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen en zijn eveneens te raadplegen op www.vlissingen.nl/ verordeningen. Een ieder kan op zijn verzoek daarvan - tegen beta ling van de kosten - een afschrift krijgen. Mocht u nog vragen hebben ovei de gemeentelijke belastingen, dan kunt u contact opnemen met de belastingsectie van de gemeente Vlissingen, telefoon 0118-487000. Bekendmaking Algemene be- voegdhedenbesluit 2011 Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij op 14 december 2010 hebben besloten tot het vaststellen van het Algemene bevoegdhedenbesluit 2011 (Gemeen teblad 1.03). Bij dit besluit hebben zij aan ambtenaren de bevoegdheid ver leend om in hun naam besluiten te nemen(mandaat, volmacht en machtiging). Dit besluit ligt met ingang van heden voor een ieder tijdens kantooruren kosteloos ter inzage in de publiekshal van het gemeentehuis, Paul Kruger straat 1 te Vlissingen en is eveneens te raadplegen op www.vlissingen.nl. Een ieder kan op zijn verzoek daar van - tegen betaling van de kosten - een afschrift krijgen. Kennisgeving van grondexploitatie Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op 10 december 20IC met betrekking tot het perceel Ver- kuijl Quakkelaarstraat 7 te Vlissin gen, aangaande de voorgenomen vestiging van een kleinschalig kin derdagverblijf, een overeenkomst over grondexploitatie heeft gesloten als bedoeld in artikel 6.24 Wet ruim telijke ordening. Een zakelijke beschrijving van de inhoud van de overeenkomst ligt vanaf 23 december 2010 twee weken ter inzage in het gemeentehuis. Vooi meer informatie over de overeen komst kunt u contact opnemen met de mevr. E. Jasperse, tel: 0118-487367. Vlissingen, 22 december 2010 B&W Vlissingen Postbus 3000 4390 GV Vlissingen

de Faam | 2010 | | pagina 11