1 6 8 3 9 6 5 5 3 8 3 1 9 4 3 7 4 2 6 6 7 4 2 5 4 8 7 3 2 9 6 _1. 8 5 Depothouder AUT^STURM Horoscoop Maakt de prijs voor u het verschil? ZOEKT: 1e monteur met APK Monteur Leerlingmonteur Ram Stier TWeelingen Weegschaal Schorpioen Kreeft Leeuw !M Maagd schutter Steenbok Waterman Vissen weGeNeR Media Kies ook voor 3 jaar energie bij DELTA DELTA, voordelig en dichtbij. Walcheren www.autosturm.n Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 december 2010 De Faam pagina 87 Over de meeste situaties heb je geen controle, maar je kunt wel helemaal zelf bepalen hoe je er op gaat reageren. En kijk er nu eens anders naar. Kijk nou eens naar wat het je brengt. Hoe voelt dat? Respect is soms een lastig gege ven. Moet die ander het respect verdienen? Of zegt respect eigenlijk helemaal alles S over jou? Kun je respect hebben voor Ie mand die anders in het leven staalman jij? Acceptatie staat deze week p centraal. Als je denkt dat dat hetzelfde: is als 'het leuk vinden', kun je het wel eens. moeilijk krijgen. Acceptatie is het besef dat iets goed is, zelfs al voelt het nog niet goed. Bij onderhandelingen is het belangrijk om jezelf te laten zien zoals je bent, zodat de andere partij kan zien wat je meebrengt. Geef jezelf de ruimte om te ontdekken of de onderhandeling bij je past. Aan het eind van het jaar is het goed om in kaart te brengen wat je wilt voor 2011. Let op: leg de focus dus niet op wat je allemaal NIET wilt, maar schilder voor jezelf een prachtig en kleurrijk jaar. Als je deze week eerlijk uitspreekt wat je denkt en voelt, zul je merken dat er heel veel trots op je pad komt. Daar is alle reden voor. Neem dus ook verantwoorde lijkheid voor de dingen die goed gaan! VU Zodra je beseft dat jij je helemaal niet hoeft te schamen, zul je rust gaan er varen. Die rust verdwijnt als je jezelf groter gaat maken door je waarheid aan anderen op te dringen. Ontdek de balans. Loslaten kan deze week een heet hafi^izer warden. Toch is het belangrijk om achter een aantal zaken een punt te zet ten, LoslateP is het kiezen voor een andere yorm. Een vornk waar je jezelf bij kunt zijn. Je hebt de neiging om jezelf af te sluiten en da£ werkt deze week tegen je. Het is belafigjaik om jouw denken en jouw voelen een^ipifk open te gooien. Laat het verleden rusted en bouw op je eigen kracht. Je hebt je redelijk veilig gevoeld aan de kantlijn, maar dat betekent niet dat je vanuit die positie geen invloed hebt gehad op de gebeurtenissen. Dit is het mo ment om zelf weer het speelveld op te gaan. i Vergeving zegt niet 'het viel wel mee wat jij deed', maar zegt: 'ik besef dat jij - net als ik - wel eens keuzes maakt die achteraf anders uitpakken dan je had gehoopt'. Het is tijd voor mededogen. "W Geen enkele reden om je achter die kerstboom te verstoppen, deze week. Integendeel! Laat jezelf maar lekker zien en benut jouw ruimte. Die zou wel eens veel groter kunnen zijn dan je nu vermoedt. Sudoku 39 2 7 4 të- A Bel 0800-5150 en stap in voor 1 januari! PZC is op zoek naar een depothouder. Werkzaamheden In ontvangst nemen van de dagbladen 's ochtends vroeg; Toezicht houden zodat de bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij de abonnees afleveren; Inschakelen van andere bezorgers bij ziekte en afwezigheid; In uitzonderingsgevallen bezorgt u de dagbladen zelf; Verdiensten De verdiensten zijn afhankelijk van het aantal bezorgwijken en ligging van het depot. Tevens bieden wij u de mogelijkheid om PZC zelf gratis te lezen. Aanmelden en informatie Neem tijdens kantooruren contact op via telefoonnummer 0118-43 40 92 (Edwin Michielsen). www.bezorgers.nl Auto Sturm staat bekend als Nissan Hyundai dealer en is de specialist voor occasions voor heel Midden-Zeeland. Door een constante groei van onze klan tenkring zijn wij dringend op zoek naar een aantal nieuwe collega's. Ben jij de technisch specialist of de technisch specialist in wording die ons enthousiaste en gezellige team wil komen versterken? Stuur dan je sollicitatie zo spoedig mogelijk naar onderstaand adres t.a.v. Hans Sturm. Je sollicitatie of vragen kun je uiteraard ook per e-mail versturen naar hans@autosturm.nl. Voor inlichtingen zijn wij ook telefonisch bereikbaar op 0118-612042. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie, wordt niet op prijs gesteld. DichtbijMedia. Wegener Noorjdweg 467 - 4333 KE Middelburg '"Amundsenweg 39 - 4462 GP Goes

de Faam | 2010 | | pagina 87