INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 december 2010 De Faam pagina 72 INFORMATIEF OVERHEID VASTSTELLING EVENEMEN TENKALENDER 2011 Burgemeester en wethouders heb ben op 30 november 2010 beslo ten om de Evenementenkalender Buitenactiviteiten Middelburg voor het jaar 201 1 vast te stellen. In die kalender staan, per maand, alle (buiten)evenementen en activiteiten die voor het jaar 201 1 bij de ge meente zijn aangemeld. De kalender ligt gedurende vier weken, dus tot en met 12 januari 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoonnum mer (0118) 67 50 00. Alle direct belanghebbenden, zoals de organisatoren die hun evenement(en) schriftelijk bij de ge meente hebben aangemeld, zijn of worden per brief over de vaststel ling en over het vervolg (het indie nen van vergunningaanvragen) ingelicht. Vc^paf begin januari 201 1 kunt u een steeds geactualiseerde versie van de Evenementenkalender 201 1 raadplegen op de website van de gemeente, www.middel burg. nl. WIJZIGING UITVOERINGSBE SLUIT PARKEERVERORDENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op 7 december 2010 het Uitvoe ringsbesluit Parkeerverordening hebben gewijzigd. De wijzigingen betreffen een aanpassing van arti kel 3:1, lid b (herstel hiaat in crite ria voor parkeervergunningen voor bewonersparkeren) en het verval len van artikel 4:6 (vanwege dou blure in aanduiding parkeerzone- indeling). Dit besluit treedt in wer king op 16 december 2010. Het besluit ligt tot en met 26 janu ari 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H.P. Koster, telefoonnummer (01 18) 67 52 88. VERKEERSMAATREGEL (1 Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan De Ruyter- straat gelegen parkeervak, be halve voor de gehandicapte waar voor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 27 januari 201 1 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzien in- genrechter bij de rechtbank Mid delburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzie- ningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie in het stadskantoor ter inzage. VERKEERSMAATREGEL (2) De Provincie Zeeland heeft op 24 november 2010 besloten dat de Nieuwe Vlissingseweg (de provinciale weg Middelburg - Vlis- singen, de N661) in beide richtin gen wordt gesloten voor langzaam verkeer, met uitzondering van trac toren. Naar aanleiding daarvan maken burgemeester en wethou ders van Middelburg bekend dat zij hebben besloten een alterna tieve route open te stellen voor brommobielen en bespannen wa gens van en naar Vlissingen. Daar toe worden brommobielen en bespannen wagens uitgezonderd van de geslotenverklaring: a.op de Poelendaeleweg bij de aansluiting met de Nieuwe Vlis singseweg; b.op de De Ruyterstraat, aan de zuidzijde van de aansluiting met de Poelendaeleweg; c.op de parallelweg Nieuwe Vlis singseweg, aan de zuidzijde van de aansluiting met de Stromen- weg. Inzage Het besluit ligt tot en met 26 januari 201 1 elke werkdag tijdens kantoor uren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met de heerJ.W. Lievense, telefoonnummer (01 1 8) 67 52 91 Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 16 decem ber 2010 tot en met 26 januari 201 1een bezwaarschrift indie nen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht). Uw be lang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daar van is bijvoorbeeld sprake als u ei genaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe om geving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een wil lekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwe zig. Een belanghebbende die redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van ae Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voor zieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht be draagt 150 voor natuurlijke per sonen (individuele personen) en 298 voor niet-natuurlijke perso nen (zoals verenigingen, stichtin gen, B.V.'s). WET MILIEUBEHEER (1) (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.20 lid len 2.20 lid 5 van het Activiteiten be sluit en de bijbehorende ministe riële regeling maatwerkvoorschriften hebben op gelegd met betrekking tot geluid en gedragregels ten aanzien van, - Kabecon, gevestigd Klevers- kerkseweg 85. Het besluit waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 16 december 2010 tot en met 26 januari 201 1 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (01 18) 67 52 48. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met het opgelegde maat werkvoorschrift en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen ziens wijze te hebben ingebracht) kan vanaf 17 december 2010 tot en met 27 januari 201 1 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is inge diend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van arti kel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Voor zowel het in dienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht ge heven. WET MILIEUBEHEER (2) (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 4.109, lid 4 van het Activiteitenbesluit maat werkvoorschriften op 7 december 2010 hebben opgelegd met be trekking tot het niet hoeven be schikken van een vetafscheider en een slibvangput ten aanzien van: - Watersportvereniging Arne (club gebouw 'De Kemel'), Kinder dijk 88. -Tafeltennisvereniging 'Arnemui- den', Korenbloemlaan 3, Ar- nemuiden. - Tafeltenniscombinatie Middel burg, Breeweg 94F. - Voetbalvereniging 'Arnemuiden', Van Cittersweg 2M, Arne muiden. De besluiten waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op de besluiten betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 16 december 2010 tot en met 26 januari 201 1, elke werkdag tijdens kantooruren ter in zage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op voor noemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 48. Bezwaar Indien men het niet eens is met een besluit, dan kan men ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van het besluit bij het college van bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres indiener, dagteke ning, ómschrijving besluit waarte gen bezwaar wordt ingesteld en de gronden van bezwaar. De besluiten treden in werking na afloop van de bezwarentermijn. Het maken van bezwaar heeft geen schorsende werking. Indien men bij het college van burge meester en wethouders een be zwaarschrift heeft ingediend, kan men tevens een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorzie ning bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State doen indien men van me ning is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belan gen, vereist. Een verzoek tot een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht ge heven. WELSTANDS- EN MONUMEN TENCOMMISSIE 2011 De Welstands- en Monumenten commissie vergadert in het open baar eens in de veertien.dagen op donderdag. De (bouw)aanvragen dienen uiterlijk voor de vrijdagmid dag voorafgaand aan de verga derdatum te worden ingediend. Het vergaderschema van de Wel stands- en Monumentencommissie ziet er voor 201 1 als volgt uit: 6 en 27 januari; 17 februari; 10 en 31 maart; 21 april; 12 mei; 1 en 23 juni; 14 juli; 4 en 25 augustus; 15 september; 6 en 27 oktober; 17 november; 8 en 29 december. KENNISGEVING ONTWERP BESCHIKKING (Uitgebreide voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergun ning te verlenen voor: - Warmtekrachtinstallatie op bio brandstof bestaande uit het op richten en in werking hebben van een inrichting, Muidenweg 3, Arnemuiden De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken liggen gedurende zes weken, van 16 december 2010 tot en met 26 januari 201 1ter inzage bij de vakbalié in het stadskantoor. Ge durende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het College van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken op het telefoon nummer (0118) 67 52 43. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. BOUWAANVRAAG (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvraag om een bouwvergun ning is ingekomen voor: - Muidenweg 3, Arnemuiden: 2e fase bouw centrumgebouw. Informatie over het bouwplan is ver krijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks-en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Abdij 11 aanbrengen ladder- haken dakvlak zuidgevel (7-12). - Dam 50: verbouw dakterras 1 e verdieping (7-1 2). - J.V. Sprengerlaan 6: voldoet aan brandveiligheidseisen (2-12). - Koepoortstraat 1bouw nieuw kelderluik voorgevel (7-12). - Kromme Weele 23: verbouw bestaande bovenwoning tot 4 appartementen (8-12). - Laurens Stommesweg 1vol doet aan brandveiligheidseisen (2-12). - Nieuwstraat 23: vervangen glas door Ruysdaelglas begane grond (7-12). - Punt 9: aanbrengen onverlichte gevelreclame (7-12). - Van Akenstraat 1Nieuw en Sint Joosland: voldoet aan brandveiligheidseisen (2-12). - Vlasmarkt 51: maken toegang tot de kelders en ontgraven puin (7-12). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE ONTHEFFING EN BOUWVERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: - Jodengang 16: plaatsen ber ging. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken liggen ge durende zes weken, van 16 de cember 2010 tot en met 26 januari 201 1 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desge wenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 17 december 2010 tot en met 27 januari 201 1 een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Lees verder op pagina 73

de Faam | 2010 | | pagina 72