BELISOL KOZIJNEN EN DEUREN Met superfeest het nieuwe jaar in BELISOL Belisol Goes Rottweiler Bo wil graag een baas KUNSTSTOF - ALUMINIUM - HOUT Dé weekkrant maakt ze minder zielig Blender met tap www.belisol.com voordeel!' Glassubsidie overheid op? Belisol verlengt de glassubsidie tot 31 december!' kozijnen en deuren Nobelweg 2-24 Goes (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113-211811 Maak voor mij een afspraak met onze adviseur Aantal kozijnen: j Aantal buitendeuren: Naam: Straat:Nr: Postcode:Woonplaats: Telefoon: Bereikbaar ronduur. E-mail: U kunt deze bon in een ongefrankeerde envelop sturen naar: Antwoordnummer 886 4460 WB Goes H Kerstspelletjes voor de jeugd Concert Ruyterstadsingers Hometown belooft spektakel te worden Politie is goed te spreken over de huisregels en de veiligheid Dierenasiel Multifuctioneel Vraag naar de voorwaarden Middelburg Stichting Welzijn Middel burg houdt gedurende de kerstvakantie verschillende gratis activiteiten voor jeugd en jongeren. Er is een kerst- spelletjesdag voor alle jonge ren van 12 tot en met 18 jaar op 18 december. Niet alleen Triviant, Monopoly, maar ook ga men met Playstation 2 en 3. De dag is in jeugdhonk de Poort aan de Nassaulaan van 13.00 tot 21.00 uur.. Voor de jeugd houdt SWM twee X-factor talentenjach ten op 21 en 22 december in Hof van Buren (Oranjelaan) en het Getij (Oosterschel- destraat). www.welzijnmiddelburg. ril. Oost-Souburg Gemengd koor de Ruyter stadsingers geeft zondag 19 december een sfeer vol kerstlunchconcert in de Historische kerk van Oost-Souburg. Dit bij zondere concert begint om 11.30 uur. De Ruy terstadsingers staan onder leiding van Bea Zwadlo en worden op de piano en orgel begeleid door Bram Beekman Fzn. Solisten bij dit concert zijn de so praan Kasia Grochia en de bas Peter Wondergem. Op het programma staan onder andere het bekende Verleih uns Frieden van Mendelssohn, Psalm 117 van Telemann (een opge wekte compositie uit de Ba rok) en het meer ingetogen Kyrie en Agnus Dei van Bruckner. Verder zingt het koor een aantal min of meer bekende kerstliederen. Dit zijn dan voornamelijk Fran se en Engelse kerstliederen. Ook zijn er momenten van samenzang waarop de be zoekers van het concert met het koor mee mogen zingen. De toegang tot het concert bedraagt euro (voor vrien den van de Historische Kerk 7,50 euro). Meer informatie op de wegsite: lüiüiü.historischefeerksou- burg.nl De Belisol adviseurs geven u de nodige uitleg en zoeken samen met u naar de beste oplossing, aangepast aan uw levensstijl en uw woning woensdag 15 december 2010 De Faam pagina 6 Het inluiden van het nieuwe jaar op zaterdag 1 januari begint pas echt goed vanaf 00.15 uur op het Middelburgse Tym- paanplein. Daar is het feest 'Hometown' in een grote tent. Een samenwer king van zeven horecabe drijven in de binnenstad die 's nacht allen geopend zijn. En zoals het er nu naar uitziet, belooft Home town een waar spektakel te worden. Marcel uan der Voort Middelburg De feestgangers betalen twintig euro om het mee te beleven en kunnen voor dat geld ook in de deelnemende cafés terecht. In de feesttent draait een dj, er zijn danse ressen en lichtshows. "Want het moet een leuk feest zijn", verduidelijkt Thomas van Raay van Rooie Oortjes. Naast die zaak zijn ook Brooklyn, Bom mel, Tympaan, Seventy Seven, Zanzi-Bar en de Groene Pulk verantwoordelijk voor het Mid delburgse nieuwjaarsfeest. Gecentreerd "Het is leuk om met een groep mensen oud en nieuw te vieren met muziek en een drankje. Ui teraard zijn er ook champagne en oliebollen. De afgelopen twee jaar hebben wij ook zo'n feest gehouden en dat is goed bevallen", stelt Van Raay. "In het verleden is er in Middelburg vaak geharrewar geweest over de oud en nieuw viering. Nu is het gecentreerd en dat gaat uitstekend. De-politie is er goed over te spreken. Wij voldoen aan alle eisen. Bovendien hebben de horecabedrijven portiers aan de deur die weten wie er wel of niet binnen kunnen. Wij hanteren onze huisregels. Mensen ko men niet binnen als ze te dron ken zijn en vuurwerk mogen ze geenszins bij zich hebben", vertelt hij verder. En: "De sfeer was voorgaande jaren super. Dat verwacht ik wederom. Het is im mers oud en nieuw. Het feest is bedoeld voor achttienplussers, maar er is verder geen speciale doelgroep waarop wij ons rich ten." Hometown in de feesttent duurt tot 04.00 uur. De deelne mende horecabedrijven blijven langer open. Kozijnen en deuren in kunststof, aluminium en hout 10 jaar garantie Meer dan 30 jaar ervaring Inbraakwerend hang- en sluitwerk Professionele montage met verzorgde afwerking Geniet nü nog van de glassubsidie (regeling stopt 31 dec. 2010) en profiteer van het verlaagd 6% btw-tarief (tot 1 jul. 2011), www.de-faam.nl Middelburg Bo is een stevige rottweiler van acht jaar oud. Hij is op zoek naar een baasje dat ste vig in zijn of haar schoenen staat. 13ovendien moet het een baasje zijn dat hem als waakhond bij en in zijn huis wil hebben. Voor een eigen baas gaat Bo namelijk door het vuur. Hij is een schat van een hond voor zijn eigen baasjes en hij houdt van een lieve knuffel. Hij kan niet bij andere honden, daar houdt Bo niet zo van. En als hij op straat een andere hond ziet, reageert hij erg dominant. Bo kan goed alleen thuis zijn en is zindelijk. Weet jij hoe je met een hond als hem om moet gaan en zie je een leven www.de-faam.nl Bo is lief voor zijn eigen baas en bovendien erg waaks samen met deze lieve rottwei ler wel zitten? Bel dan naar het asiel op telefoonnummer 0118- 613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Oostperkweg 9 in Middel burg. En er zijn meer dieren die dolgraag een baasje willen... 5

de Faam | 2010 | | pagina 6