Genieten van Leolux en Montis Hollandse liedjes de Jonge Hoek van Dijke Staan er files? Op zoek naar een andere huisarts? Kerstconcert door Luctor et Emergo Leerlingen helpen Ambon Winter Mundi Op zoek naar nieuwe lezers Speciaal geselecteerd zwart leder. Montis Charly van 1.425,- voor 1.095,- Montis Chaplin van 1.050,- voor 795,- LeoluxScylla Flavours van 1.775,- Leolux Parabolica modern living easy living design living i im I mi I *l#l Serviceberichten Werken aan de weg woensdag 15 december 2010 De Faam pagina li In de Nieuwe Kerk van Mid delburg is vrijdag 17 decem ber de inmiddels traditionele Oud-Hollandse kerstavond. Deze avond, waarbij de sfeer sprookjesachtig is en die helemaal in teken staat van de kerstdagen, is georgani seerd door Omnis Cantare. Medewerking aan deze avond wordt verleend door Het Christelijk Samengesteld Mannenkoor Zeeland (CSMZ) onder leiding yan Ron van Ommen en de musici Jantine Kalkman (trompet), Peter Wil deman en Martin Weststrate (vleugel orgel). Ook is er een optreden van de jonge sopraan Levi Hoogerwerf. Van onze redactie Middelburg Het CSMZ is een gelegenheids mannenkoor met ruim 60 leden die afkomstig zijn uit geheel Zeeland en Zuid-Holland. Het koor brengt deze avond een ge varieerd repertoire ten gehore van diverse Hollandse kerstlie deren. De diverse musici zullen Het Christelijk Samengesteld Mannenkoor. FOTO PF zowel met het koor als solistisch optreden. Levi Hoogerwerf Een muzikaal hoogtepunt in het programma is het optreden van de 11-jarige jongenssopraan Levi Hoogerwerf. Het muzikale talent beschikt over een loep zuivere stem. Hij zingt samen met het mannenkoor een aantal prachtige liederen liederen. In het programma is veel samen zang opgenomen van bekende Hollandse kerstliederen Tijdens deze avond wordi de opbrengst uit de diverse zangavonden die Omnis Cantare in 2010 heeft ge houden, overhandigd aan eer afvaardiging van de Vlucht heuvel. Om 19.30 uur begint de avond en de deuren zijn vanaf 19.00 uur open voor publiek, de toegang is vrij, wel is er een collecte voor de Vluchtheuvel. Zoutelande Christellijke muziekvereni ging Luctor et Emergo houdt op zondag 19 december een kerstconcert in de Catharina- kerk te Zoutelande. De fan fare staat onder leiding van dirigent Ad Stroo en zal een breed repertoire ten gehore brengen, waarbij verschillen de genres aan bod komen. Ook zijn er weer verschil lende werken met samenzang te horen. Daarnaast zal zan gensemble 'De Meissen' uit Westkapelle haar medewer king verlenen. Het concert begint om 19.30 uur. De kerk is vanaf 19.00 uur geopend voor publiek. De toegang is gratis. Vlissingen De 4.250 euro die 250 leer lingen van de Vlissingse CSW Bestevaêr in november tijdens een sponsordropping hebben vergaard, is afgelo pen vrijdag overhandigd aan de Stichting Samenwerking Vlissingen-Ambon. Dit be drag is ingezameld om staar operaties op de Molukken te betalen. "Dat de school voor dit doel heeft gekozen komt door de stedenband die Vlis- singen met Ambon heeft. De genoemde stichting doet allerlei medische zaken voor Ambon, dus daar paste dit goed bij.", meldt docent Rob Boddaert. Hij vervolgt: "De school zocht een goed doel voor de sponsordropping en dit kwam eruit. Ik zit zelf ook in het bestuur van Stichting Samen werking Vlissingen-Am bon en vind het prettig dat hiervoor is gekozen" Begin november heeft de stichting tijdens een bijeenkomst informatie gegeven over hun werk zaamheden aan de leerlin gen. Boddaert: "Ronald Elderkamp van het Vlis singse ziekenhuis heeft aan de hand van dia's de leerlingen verteld over de diverse medische projec ten. Ze hebben daarop positief gereageerd. En ze begrepen het goed." Familiepretpark Mini Mundi in Middelburg wordt om getoverd tot Winter Mundi. Winter Mundi opent vandaag (woensdag) voor het eerst de deuren. De wintereditie van Mini Mundi is ook voor schaatsliefhebbers een must. Een ijsbaan ontbreekt natuurlijk niet! Vlissingen Stichting Senia heeft onlang: een nieuwe leesgroep opge richt waar nog enkele plaat sen vrij zijn. De leesgroe[ bespreekt boeken die de helt groep leest. In de volgendt bijeenkomst, op 12 januari staat 'De eenzaamheid vai de priemgetallen' centraal De leesgroep maakt gebruil van speciale leeswijzers var Stichting Literair, waardoo de besprekingen zinvol zijr en diepgang hebben. Leder betalen voor deze leeswijze een vast bedrag per jaar Geïnteresseerden kunner contact opnemen via 0118 411123 of via info@senia.nl. Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 www.binnenuit.nl I^JF lil v'ïi, www.de-faam.nl www.de-faam.nl

de Faam | 2010 | | pagina 18