Lietae voor een vakantiekindje Winterjassen korting VUURWERK www.bd - store.nl Bud Spencer Terence Hill De horoscoop leest het in de sterren De zonnigste bestemmingen van de wereld Kijk op de buienradar van Piet ^Tutsen - Handschoenen - met alle licht- en geluidseffecten op de website vuurwerk online bestellen is ook mogelijk Tien films Liefdevol Vakantieplannen Dominique heeft zo genoten, het was echt de moeite waard Gaat het regenen? /Winter sokken Winter Booties iTiiMi kort model Craft thermokleding Nu weer verkrijgbaar! The North Face - Jack Wolfskin Regatta - Tenson - Nickelson Vuurwerkfolder is NU af te haien bij de bd store OUTDOOR FASHION ACTION Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 december 2010 De Faam pagina 13 www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl "In juli en augustus van dit jaar zijn mijn man Gilbert en ik drie weken lang namens Stichting Europa Kinder hulp gastouders geweest voor Dominique (8) uit het Limburgse Heerlen. Dat is ons goed bevallen", vertelt Carla Wondergem uit Oostkapelle. Marcel van der Voort Oostkapelle Stichting Europa Kinderhulp is op zoek naar nieuwe gastou ders. Het is een landelijke orga nisatie die vakanties organiseert voor kwetsbare kinderen uit binnen- en buitenland. Europa Kinderhulp stelt ieder jaar ruim tweeduizend kansarme kinderen in staat een fijne en onbezorgde vakantie bij Nederlandse gastou ders door te brengen. "Domini que draaide mee in het gezin en sommige mensen die ons niet zo goed kennen dachten dat ze een zusje was van onze dochters Kim (8) en Emma (6). In de zomervakantie onderneem ik veel met de kinderen, maar ik ben niet meer gaan doen omdat ze bij ons logeerde. Wij zijn twee keer naar het strand geweest. Voor Dominique was dat prach tig, want strand en zee heeft ze natuurlijk niet in Limburg. Ook het ringrijden kijken en in kle derdracht op de foto hebben veel indruk op haar gemaakt", vat Carla samen. Geslaagde vakantie Kim: "Wij zijn ook met Domi nique naar een pannenkoeken- feest in Aagtekerke geweest. "Er stond een oproep voor nieuwe gastouders van Stichting Europa Kinderhulp m het nieuwsblad van de basisschool. Ik had van het gastouderschap gehoord, omdat mijn zus het eerder heeft gedaan. Wij leven in voorspoed en die overvloed willen wij graag delen met een kind die behoefte heeft aan een leuke vakantie. Tijdens een informatieavond hoorden wij verschillende ver halen. De ene positiever dan de andere. We hadden ons vrij laat aangemeld en tot onze verbazing kregen wij dit jaar Dominique al te logeren. Van tevoren hadden wij een soort paspoort en foto van haar gezien. Van de situatie in het gezin hoorden we niets. Ik heb Dominique daar later even min om gevraagd. Ik ben geen type dat een kind uithoort", legt Carla uit. "In Goes kwam er een bus aanrijden en daarin zat Dominique met andere kinde ren. Toen hadden wij geen idee hoe of wat. Gelukkig klikte het direct met haar", meldt Gilbert. Het meisje heeft een geslaagde vakantie achter de rug. Dat komt vooral door de gastvrijheid en liefde bij het gezin Wondergem. Van links naar rechts Kim, Emma en Dominique. FOTO: C. WONDERGEM Kleine Xander (3) geeft een demonstratie hoe dat moet. Tij dens het interview gaat hij con stant richting de verslaggever met zijn vrolijke verhalen. Carla: "Ik vind dat een gastou der er onbevangen tegenover moet staan. Als ik eraan denk dat Dominique zoveel heeft genoten, dan is het de moeite waard." Kansarm Alhoewel financiële proble men niet altijd de oorzaak zijn, zijn er door de crisis meer kinderen die in aanmerking komen voor een vakantie van Europa Kinderhulp. Daarom is de organisatie op zoek naar gastouders. Info: M. van den Broek, 0113-2333286. "0 nl www.europakinderhu.lp. www.de-faam.nl - - Extra warm - Zeer comfortabel - Kort en lang model i Zachte kwaliteit Merino wol - Diverse modellen en kleuren - Comfortabel en warm - Kunstbont voering - Model Ugg 2*99 •Shirt lange- en korte mouw - Lange thermo broeken -Ademend materiaal - Houdt het lichaam droog en warm - Kinderschaatsen met verstelbare maten - Viking noren - Hockey schaatsen - Schaatsen slijpen bij bd store Middelburg slijpen per paar I „„25% Het mooiste vuurwerk van Zeeland Bij bd store uitsluitend wettelijk goedgekeurd vuurwerk v Middelburg Achter de Houttuinen 34 Goes Grote Markt 15 Koopzondag 19 December Middelburg en Goes

de Faam | 2010 | | pagina 13