BELISOL KOZIJNEN EN DEUREN Kerstmarkt in Ter Reede vol sfeer Bim en Bam dieren van de week Tot wel €1100,- voordeel!* KUNSTSTOF - ALUMINIUM - HOUT t Verhaaltjes van Pipo de Clown Weten waar klok én klepel hangen r Glassubsidie i. overheid op? MVttRMK ^wffÉÉÊÉi Nobelweg 2-24 Goes (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113-211811 Aantal kozijnen: Aantal buitendeuren:. Naam: Straat:Nr: Postcode:Woonplaats: Telefoon: Mobiel: Bereikbaar ronduur E-mail: U kunt deze bon in een ongefrankeerde envelop sturen naar: Antwoordnummer 886 4460 WB Goes Dé tv-serie Bim en Bam Optredens en kraampjes rondom de kerstboom Warme chocomel, oliebollen en snert Geerepassage in kerstsfeer Kerstdiner Ouderenfonds De Belisol adviseurs geven u de nodige uitleg en zoeken samen met u naar de beste oplossing, aangepast aan uw levensstijl en uw woning Kozijnen en deuren in kunststof, aluminium en hout 10 jaar garantie Meer dan 30 jaar ervaring Inbraakwerend hang- en sluitwerk Professionele montage met verzorgde afwerking Geniet riü nog van de glassubsidie (regeling stopt 31 dec. 2010) en profiteer van het verlaagd 6% btw-tarief (tot 1 ju!. 2011). ■71 ilH ■ÉH i -xf- woensdag 8 december 2010 De Faam pagina 6 www.de-faam.nl www.de-faam.nl Het is inmiddels een tradi tie geworden en volgende week is het eindelijk weer zover. Dan wordt op dinsdag 14 en woensdag 15 december in Ter Reede de traditionele kerstmarkt gehouden. Van 10.00 tot 16.00 uur is op deze da gen het woonzorgcentrum open voor alle mensen die houden van kerstsfeer en die nog op zoek zijn naar leuke cadeautjes voor de feestdagen. Van onze redactie Vlissingen In het Atrium van Ter Reede staat weer de prachtige kerst boom van zo'n twaalf meter hoog. De boom is versierd met duizenden lichtjes erin. Op woensdag 8 december (vandaag) verandert het Atrium in één groot lichtfestijn. Van avond wordt om 19.30 uur alle kerstverlichting ontstoken. De honderden lichtjes in de twaalf meter hoge kerstboom, de licht jes van de kroonluchters en in de kerststal en natuurlijk de vele lichtjes buiten op het terras. Het Leger des Heils zorgt voor de passende stemming bij het ont steken van de lichtjes. Verse oliebollen Rondom deze flinke boom staan volgende week dinsdag en woensdag veertig kramen met allerlei artikelen. Van sieraden tot kaarten en van kerststukjes tot kaarsen, voor iedereen is er iets leuks te vinden op deze kerstmarkt. De Bakkerij van Ter Reede verkoopt allerlei toepasse lijk lekkers, waaronder oliebollen die ter plekke worden gebakken en warm worden geserveerd. Bij de Brasserie kan iedereen terecht voor warme chocomel, een heer lijke kop snert of een broodje warme worst. Goede doelen Dit jaar zijn er ook verschillende goede doelenorganisaties aan wezig zoals de Stichting ALS en het Liliane Fonds. Op beide dagen vinden er di verse optredens plaats op het podium in het Atrium. Zo is op dinsdagmiddag Humoresk uit Middelburg aanwezig en is er op woensdag een liveoptreden met vrolijke kerstmuziek. De toegang tot de kerstmarkt is gratis. Middelburg De mooie rood met witte katers Bim en Bam zijn broertjes van twee jaar oud. Ze wil len graag samen geplaatst worden. "V;1k;'P* Ze zijn een beetje verlegen maar wel erg lief. En het zou natuurlijk erg gezellig voor deze broer tjes zijn als ze de komende feestdagen bij een nieuw baasje door zouden kunnen brengen. Bovendien zijn het gezellige binnenkatten. Bim en Bam zijn erg aanhanke lijk naar bekenden en wat afwachtend naar vreemden. Ze kunnen goed samen met oudere kinderen en andere Bim en Bam zijn twee jaar oud. katten. Met kleine kinderen en honden is onbekend. Wie geeft ze een goed thuis? Interesse voor Bim en Bam? Bel dan naar FOTO JASPER KARMAN 0118-613579. Of neem een kijk je bij het Dierenasiel Walcheren aan de Oöstperkweg 9 in Mid delburg. Middelburg Ook dit jaar legt het onderne merscollectief van de Geer- passage weer de rode loper uit voor hun winkelend publiek en is het thema 'Welkom in de kerstpassage'. De passage ziet er straks weer prachtig uit: met echte kerstbomen en mooie sfeerverlichting. Op zaterdag 11 december wordt de kerstpassage officieel ge opend door het aanbieden van diverse activiteiten en acties. Informatie hierover vindt u in de winkels, 's Mid dags komt ook de kerstman een kijkje nemen. De passage kenmerkt zich dooreen grote diversiteit aan winkels; echte speciaalzaken waar service en persoonlijke benadering centraal staan. Volgens het Nationaal Ouderenfonds vieren ruim 420.000 ouderen de feestdagen niet en krijgt de helft van hen tijdens deze dagen helemaal geen bezoek. Dit ligt niet altijd aanbijvoorbeeld slechte familiebanden, er kunnen allerlei oorzaken zijn. Het nationaal ouderen fonds trekt zich deze een zaamheid sterk aan. Ook dit jaar krijgen meer dan 2.500 ouderen in het land weer een gratis kerstdiner en een gezellige avond aangeboden. De avond wórdt georganiseerd door het Nationaal Ouderen fonds en van der Valk Hotels Restaurants. In Middelburg zijn er in totaal veertig ouderen uitgenodigd om op maandag 20 decem ber aan het diner deel te ne men in Hotel Middelburg, ■aan de Paukenweg. Op an dere momenten in het jaar houdt Stichting Welzijn ook allerlei afwisselende activitei ten, cursussen en uitstapjes, voor ouderen, maar ook voor andere doelgroepen. Inlich tingen verkrijgbaar bij Saskia Eggermont, wijk-en oude- renwerker Stichting Welzijn Middelburg via 06-24 55 00 87 of per email: s.eggermont@welzijn- middelburg.nl.

de Faam | 2010 | | pagina 6