Wokken Wakkere 24,95 WOK-Restaurant DAUXIN Blues pub-rock bij de Graaf van Buren Schouwspel van beeld en geluid Gelukkig zijn met Hadewych en Mike 2e KERST DINER HOF DOMBURG "KERST WOK DINER" Avondje Grandpa Nick? Kijk in onze agenda SUN XING GUANG Westkapelle Collega's die bij je passen Chinees Specialiteiten Wok Restaurant Da-Xin le 2e kerstdag Oud Nieuw Kinderen tot 3 jaar gratis 4-5 jaar €8,00 6t/m 12 jr. €12,50 Agenda Blind date? Aan het werk Tijdens de Kerst presenteren wij een OOSTERSE WOK en TEPPAN YAKI voor slechts 27,00 per couvert (kinderen von 4 r/m 10 jaar 13,50 per couvert) Onze dinertijden zijn op eerste en tweede kerstdag: 1 7.00 uur tot 19.30 uur 20.00 uur tot sluiting Viert u de kerstdogen thuis? Bezorgen, catering en afhalen behoren ook tot de mogelijkheden. Onze bezorgtijden zijn van 17.00 tot 21.00 uur en de afhaaltijden van 12.00 tot 22.00 uur. Wij lA/erser u eeti mlijk kerstfeest er eer uoorsjwedü] rteuWjaar! Deursplein 5-7-9 4381 CA Vlissingen 0118-414766 www.do-xin.nl Inclusief drank* en nagerechten Sterke dranken zijn niet inbegrepen en na 3,5 uur is de drank voor eigen rekening. -'rt-? .V',.Ti- v/yy,\,-?• Mv Reserveren gewenst Zuidstraat 105-107 - Tel. 0118-572135 Wij wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar UIT in Zeela Proeverij van diverse voorgerechten met o.a. - Heldere ossenstaartsoep met stukjes rundvlees en madeira - Langzaam gegaarde kalfsrosbief met tonijnmayonaise - Gemarineerde kipfilet gerold in een bloemtortilla Buffet van diverse hoofdgerechten met o.a. - Ossenhaaspuntjes in een volle kalfsjus met sjalotjes - Zalmfilet in een romige witte wijnsaus met lenteui - Varkenshaasreepjes in een romige paddenstoeiensaus Grand dessert - Crème brulée, apfeistrüdel, chocolademousse, tiramisu De aanvang is om 18.00 uur. Prijzen: Volwassenen 29,95 Kinderen 5 -12 jaar 15,- Kinderen 0-4 jaar gratis Vakantiepark Hof Domburg Schelpweg 7 4357 RD Domburg Reserveer nu een sfeervolle avond in het theater van Hof Domburg. Een bijzondere kerstervaring: terwijl u geniet van een heerlijk kerst diner zingt zangeres Albertina voor u de sterren van de hemel. www.de-faam.nl Speelman en Speelman zijn wakk De broers Speelman Speelman staan op woensdag 15 december in het Arsenaal theater in Vlissingen met hun vrolijke uptempo cabaretvoor stelling Wakker. Vlissingen Wakker is het nieuwste thea terprogramma van Daan en Joost. Met liedjes afkomstig van hun laatste album Wakker in de stad. Ze zingen in dit programma meer liedjes dan ooit. De jongens scoorden de afgelopen jaren raak met albums als Oog van de orkaan Win tien euro korting op twee toegangskaarten plus een cd. Wie het juiste antwoord geeft op de vraag: "Welke artiest staat 9 december in 't Beest in Goes?", is de winnaar. De aanwijzingen voordeze week zijn: Hij won eerder de VSCD Cabaretprijs met het meest indrukwekkende programma van het seizoen. Volgens Peter de Neef, programmeur en schouwburgdirecteur, heeft hij een prachtige karakteristieke stem. En de pers schrijft: "Hij timmert al tien jaar aan de weg en mag zich de uitvinder noe men van een genre: maritieme kleinkunstjazz." Mail het antwoord naar: info@tezbv.nl. Aanvang 20.30 uur. Kaartver koop 0900-3300033 www.iheaterverkoopzee- Iand.nl. De Graaf van Buren in Kortgene heeft zaterdag 11 december Woody The Bluepackers te gast. De mannen van deze band spelen blues pub-rock en komen uit Rotterdam. Deze 50-plussers hebben uiteenlopende achtergron den: beat, punk, new wave, blues, hardrock, reggae en zelfs disco. Sinds 2007 hebben ze zich in een nieuw muzikaal avontuur gestort. Het re pertoire van Woody The Bluepackers bestaat voor een groot deel uit bewer kingen van klassiekers van artiesten als Red Devils, ZZ Top en Dr. Feelgood. Daarnaast werken ze met veel plezier aan eigen com posities. Aanvang optreden 21.30 uur. Toegang gratis. Producent, componist, fotograaf Hans Visser trekt met drie muzikanten langs de Nederlandse schouw burgen met het World Photo Concert. Zaterdag 11 december is het gezelschap in De Zaete in Yerseke. Het belooft een bijzon dere voorstelling te worden waarbij prachtige, indrin gende foto's uit onder meer de World Press Photo collectie, muzikaal tot leven worden gebracht in een schouwspel van beeld en geluid. De meester van klankver- halen Ernesto Arrendell weet sferen op te roepen die de realiteit en de fantasie omarmen. De natuur is zijn inspiratiebron. Gitarist en theaterman Hans Visser (Flairck) is ge specialiseerd in het combi neren van muziek en beeld. In de meest uiteenlopende vormen. De Russische Irena Filippova begeleidt de heren op accordeon en met zang. Al eerder, in 2001, heeft Hans Visser voor de World Press Organisatie Amsterdam een concert geschreven. Dat was een eemalig gebeuren, dat voor fundraising voor de World Press organisatie is gebruikt en werd bekroond met de beste artistieke invulling van dat jaar: de Gouden Giraffe. De voorstelling is dinsdag 14 januari, na Yer seke, te zien in De Stenge in Heinkenszand. Aanvang 20.00 uur. Kaarverkoop via 0900-3300033 of www.theaterverkoopzee- Iand.nl Hadwych en Mike Mike Boddé en Hadewych Minis treden zaterdag 11 december op in Podium 't Beest in Goes. Theater bezoekers zouden bij de voorstelling Gelukkig met Hadewych en Mike kunnen denken dat het een ode is aan Wim Sonneveld. Het tegendeel is waar. Het idee' voor de medley Langs het tuinpad van mijn vader is FOTO: KAROLY EFFENBERGER volgens cabaretier Mike uit weerzin ontstaan. Maar dit is niet de enige klapper. Ook teksten van Doe Maar, Vader Abraham laten de twee niet liggen. Aanvang: 20.30 uur Kaart verkoop: 0900-3300033 of www. theaterverkoop- zeeland.nl www.de-faam.nl Ga voor het volledige menu en reserveren naar www.roompot.nl/albertina of bel 0900 - 8810 (€0,20p/m)

de Faam | 2010 | | pagina 56