Geef eens een keer iets anders Witlof Broccoli Naar de bioscoop tijdens kerstdagen VERHUIZEN MET ZORG! a tGrowtewhuurtje/ PEREN Vijgen specialist rauwkost salades mooi blank per 500 gram alle stoof hand grote 'FLORIDA' 10 voor per 500 gram monDML mouERs Vogel Verhuizingen Prima service én een voordelige, vaste prijs? Profiteer ook van Zeeuwse zekerheid. DELTA, voordelig en dichtbij. C Sociale Dienst zoekt een enthousiaste parttime verkoper m/v voor ons filiaal te MIDDELBURG. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 december 2010 De Faam pagina 40 voor een vitaminekuurtje ga je naar onze aanbiedingen voor deze week dè grootste maat ngp ^|q de beste kwaliteit de allermooiste Turkse gedroogde wegens partijvoordeel 200 gram onze salades kunt u eten zonder dat de weegschaal het komt te weten!!! 't Gr&eMte4ahuurt/e> Oostkapelseweg 87 Serooskerke tel: 0118591459 www.groenteschuurtje.nl 0118 61 26 29 Bel 0800-5150 en stap in voor 1 januari! DELTA III' th* mulU-utlbty eompony Op zondag 12 december is er een wervelende welkom- dienst in de Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Onder de titel 'Send the Light' brengt gospelkoor Together uit Nieuwerkerk een totaalprogramma voor jong en oud. Alles zal in het teken staan van Advent. Het programma van 'Send the Light' zit vol swingende gospels en omvat daarnaast voordracht van bijbelteksten, een dialoog, gebed en een kinderverhaal. Er is samenzang vanaf 18.45 uur. De'dienst begint om 19.00 uur. Op donderdag 9 december is de Sociale Dienst Walcheren (SDW) vanaf 15.00 uur gesloten vanwege de afscheidsreceptie van haar directeur Op donderdag 16 december is de SDW vanaf 15.00 uur gesloten in ver band met een personeelsbijeenkomst. Goed'e kennis van Nederlandse en Duitse taal, goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling zijn vereist. Affiniteit en ervaring in de schoenen is een pré. Tot slot verwachten wij datje werkervaring hebt in een soortgelijke functie. Herken je jezelf in bovenstaand profiel stuur dan een brief of mail naar: Clarks Shop Middelburg Markt 57 4331 LK Middelburg of per email naar clarks-middelburg@groosmanschoenen.nl De juiste cadeautjes vinden, het blijft gedoe. Natuurlijk wil je iets op de persoon kopen maar wat als diegene eigenlijk alles al heeft? Denk dan eens aan een geschenk(je) waar je meer men sen blij mee maakt. Of de creati viteit stimuleert. Zoals - voör kin deren - het Ravensburg Atelier. Hier vind je alles voor het maken van een prachtig schilderij. Voor kinderen in de leeftijdsgroep van 7-12 jaar. Dankzij de draaibare én in hoogte verstelbare ezel kun je het schilderspaneel in de juiste stand zetten voor het beste re sultaat. Voor wie echt alles heeft is een Down2Famous kalender mis schien een idee. Een kalender die in de afgelopen weken door de Stichting Down2Famous is gemaakt om Downsyndroom op een positieve manier onder de aandacht te brengen. Twaalf Bekende Nederlanders gingen op de foto met een persoon met Down. De BN'ers die op de foto gingen voor de Down- 2Famous kalender zijn: Barry Atsma (met broer Rim- mert), Candy Dulfer (met Sam, zoon van vrienden), Chris Zegers, Elle van Rijn, Marian Mud der, Roeland Fernhout, Ru ben van dei- Meer, Saar Ko- ningsberger, Syb van der Ploeg, Tanja Jess, Tooske Ragas (met broer Jan Pie- ter) en Tygo Gernandt. Met de feest dagen komen ook de gezellige momen ten in en rondom de keuken weer in zicht. Voor wie ons straks weer de heerlijkste maaltijden gaat voorscho telen, is de Cooking Extra een fijn cadeau. Dé lijn van exclusieve RVS opbergpro- ducten die gemakkelijk wor den bevestigd met Tesa Po- werstrips™. Geen moeilijke taferelen. Georganiseerd én gemakkelijk, ook voor de thuiskeuken. De dagen rond kerst zijn bij uitstek geschikt voor een be zoekje aan de bioscoop. Met de voorgaande delen heeft Harry Potter zich ontwik keld tot een echte kerstfilm. Deel 1 van Harry Potter and the Deathly Hallows is met kerst al een paar weken in de bioscoop te zien, maar voor velen is het nog steeds en prima kerstuitje. Harry Potter is geen kleine jongen meer en komt steeds dichterbij de taak waarop hij zich al jaren voor bereidt: het ultieme gevecht met Voldemort. Priemgetallen kunnen alleen maar gedeeld worden door 1 of door zichzelf. Bovendien ko men ze vaak in paren voor, maar nooit direct naast elkaar. Het zijn eenzame getallen, ongrijpbaar voor anderen. Alice en Mattia zijn priemgetallen, allebei ach tervolgd door tragedies uit hun jeugd. De Eenzaamheid van de Priemgetallen is de verfil ming van de gelijknamige best seller van Paolo Giordano. In Burlesque ontsnapt een jonge vrouw aan haar verleden door op te treden in een neo- burlesque club in L. A. Christina Aguilera speelt de hoofdrol en ook Hollywoodlegende Cher en Stanley Tucci zijn te zien in deze zinderende musicalfilm. In Mega Mindy en het Zwarte Kristal leidt de zoektocht naai de boef Axel helemaal tot in de woestijn van het oosterse Za- hambra. Daar is duizenden jaren geleden het gevaarlijke Zwarte Kristal op aarde gestort. In een spannende race proberen Mieke, Toby en de anderen als eerste het Zwarte Kristal te vinden én het zo uit handen van de boeven te houden. En zit hier niets bij? Dan draait ook De kronieken van Nar- nia: De reis van het draken- schip nog in de bioscoop.

de Faam | 2010 | | pagina 52