wMtl mI m Vrijkaartjes Enig» Pil Hometown Kijk ook op: deweekkrant.nl mm mfm Maakt de prijs voor u het verschil? AUTONIEUWS iSmmJ fels pliii !M Kies ook voor 3 jaar energie bij DELTA DELTA, voordelig en dichtbij. klill Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 december 2010 De Faam pagina 33 Vervolg van pagina 32 handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlo pige voorziening is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Jodengang 16: verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimte lijke ordening voor het plaatsen van een berging. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvra gen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorberei dingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Buiten hove 161: plaatsen fietsenstalling (22-1 1 Buitenhove 161: uitbreiden met kantoor (26-1 1). Eddie Boydstraat 36 en 38: wijziging bouwplan van drie naar twee-onder-een-kap woning (30-1 1). Herculesweg 8: aanbrengen reclame (1-1 2). Jacob Catsstraat 30 en 32: aansluiten op gemeenteriool (19-11). Klein Vlaanderen t.p.v. nr. 89: plaatsen fietsenstalling (1-12). Korte Geere 10: verbouw 1e verdieping (30-1 1 Ter Hoogestraat 44: bouw schuur (26-1 1 Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat ae teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Buitenhove 161: plaatsen fietsenstalling (30-1 1 Jacob Catsstraat 30 en 32: aansluiten op gemeenteriool (24-11). Lange Noordstraat 24: aan brengen reclame (26-1 1). Oud Arnemuidsvoetpad 47 en 49: sloop 2 woningen (30- 11). Oude Vlissingseweg 125: sloop opstallen (30-1 1). Park ae Griffioen 20: reali seren uitweg (25-1 1 Seiswegl09: aanbouwen ber ging (26-11). Sint Jooslandstraat 4, Nieuw- en Sint Joosland: uitbreiden woning (30-1 1). Stromenweg (vanaf mos kee tot brandweerkazerne): aanleggen Groenboulevard Stro menpoort (1-12). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN 'NIEUWLAND KOM' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Be stuursrecht, bekend dat de ge meenteraad bij besluit van 8 november 2010 het bestemmings plan 'Nieuwland Kom' gewijzigd heeft vastgesteld. Het plangebied van dit bestem mingsplan wordt grofweg be grensd door de bebouwde kom van Nieuw-en Sint Joosland. Gewijzigde vaststelling Bij de vaststelling zijn ten opzichte van het ontwerpbestemmingsplan op de verbeelding (plankaart) de volgende wijzigingen doorge voerd: Toelichting: - §3.1van de toelichting is aan gepast aan de Keur Waterschap Zeeuwse Eilanden 2009; - aan §3.4.3 is toegevoegd dat het plangebied valt binnen het in- vloedsgebied van Kloosterboer; - in §3.4.3 is een verantwoording van het groepsrisico opgeno men. Planregels: - aan artikel 5 is onder 5.1 toege voegd een 'specifieke vorm van maatschappelijk-6'. Daarbij wordt aangegeven dat op dit spe cifieke perceel ook wordt toege staan: openbare dienstverlening, onderwijs, verenigingsleven, ge zondheidszorg, bibliotheken; - in artikel 9.1 onder h is de spec- fieke vorm van maatschappelijk 1 gewijzigd naar specifieke vorm van maatschappelijk - 5. De bij behorende omschrijving blijft on gewijzigd; - aan artikel 15.2 is toegevoegd dat bij opstellen van het uitwer kingsplan overleg plaats dient te vinden met het Waterschap; - artikel 1 8.2 onder a is de zin snede "indien de bedrijfsactivitei ten op het perceel Achter de Kerk 24 zijn beëindigd", gewijzigd naar "indien de bedrijfsactivitei ten op het perceel Walravenstraat 4 zijn beëindigd"; - aan artikel 1 8.2 is toegevoegd dat bij opstellen van het wijzi gingsplan overleg plaats dient te vinden met het Waterschap; - aan artikel 1 8 is een lid 7 toege voegd waarin wordt opgenomen dat binnen de aanduiding "Ge luidszone-Industrie" geen nieuwe geluidsgevoelige objecten zijn toegestaan. Plankaart: - voor het perceel Molenweg 25 is naast de bestemming Cultuur en Ontspanning, de aanduiding 'specifieke vorm van maatschap- pelijk-6' opgenomen; - voor het perceel Veerstraat 2 is de aanduiding "sm - 1gewij zigd naar "sm - 5"; - op de plankaart is, voor zover deze binnen het plangebied valt, de geoptimaliseerde geluidscon tour voor Vlissingen-Oost opgeno men met de aanduiding "Geluidszone - Industrie". Ter inzage Het raadsbesluit en het vastge stelde bestemmingsplan liggen gedurende zes weken, van 10 de cember 2010 tot en met 20 janu ari 201 1voor een ieder ter in zage bij de vakbalie in het stads kantoor. Het raadsbesluit en het vastge stelde bestemmingsplan zijn ook digitaal te raadplegen via de web site www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver)bouwen en onderhoud bestemmingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het bestemmingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tab blad 'bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschil lende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687. BPNLK-VG99in te vullen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan al leen worden ingesteld door de belanghebbende die omtrent het ontwerpbestemmingsplan tijdig zijn zienswijze bij de gemeente raad kenbaar heeft gemaakt, als mede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Tegen de wij zigingen die bij vaststelling in het bestemmingsplan zijn aange bracht, kan door alle belangheb benden beroep worden aangetekend. Het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de hiervoor genoemde beroepster mijn, tenzij bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een ver zoek om voorlopige voorziening, zoals bedoeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is inge diend, treedt het bestemmings plan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Bel 0800-5150 en stap in voor 1 januari! Middelburg Vier jaar geleden zou iemand je wazig aangekeken hebben als je het had over NYE, New Years Eve. Na één jaar was dat al an ders, en nu, nu de derde editie van hét Middelburgse oudjaars feest eraan komt, weet iedereen in town precies waar het over gaat. Hometown Dit jaar zal de 3de editie van het oud en nieuwfeest van Zeeland; Hometown weer plaatsvinden op de Markt in Middelburg. Na twee succesvolle voorgaande jaren, zal er weer een grote tent geplaatst worden op de Markt in Middelburg. De toegangsprijs is 20 euro en de party begint om 00.15 uur. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij de deelnemende cafe's en de voorverkoop is reeds gestart. De kaarten geven toegang tot de tent en de aan de tent grenzend cafe's. Na de grote opkomst van voorgaande jaren heeft de organisatie besloten om dit jaar nog groter, beter, warmer figassssS? i bftS&SjFl B iasifiBs 1 M H mÈËÈ^M IA 'f pi n fe'T VM WIIDJ.MB 111 l;ïl te» I 1 5SÖS' W vTv.»-: lEt Lezers van De Faam kunnen kaartjes winnen voor hét oud en nieuwfeest van Zeeland en gezelliger het nieuwe jaar in te luiden. Met niet één maar twee grote tenten. Comfort Met een ruime garderobe en ex tra toilet voorziening. De avond wordt verzorgt door een DJ op het hoofdpodium en verschil lende andere DJ's in de cafe's zelf en het feest zal door gaan tot in de kleine uurtjes. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de deelnemende cafe's die te vens tekenen voor de organisa*- tie van het comlete eyenement: Bommel, Tympaan, Brooklyn, Zanzibar, Seventy Seven, Rooie Oortjes en de Groene Pulk. Kaartjes winnen? De Faam verloot voor de Home town New Years Eve 10 kaartjes van 20 euro onder haar lezers. Ook kans maken op vrijkaarten voor dit spetterende feest? Ga dan snel naar onze website! www.de-faam.nl.

de Faam | 2010 | | pagina 45