Officiële Mededelingen Aanbod van een andere energieleverancier? milieu Kerstmarkt bij de Campus Bullie is goed voorbereid Kerstmarkt met muziek in sfeervol Bachtenpoorte Extra zorg voor patiënten Kerstbingo in kantine RCS Cursus valpreventie voor 65-plussers blijkt succes Vergadering wordt uitge steld Jongerendag voor iedereen in het provinciehuis Volg de bus op de voet via de website van Connexxion Houdt het...? Wij helpen u met een goede vergelijking DELTA, voordelig en dichtbij. f direct regelen, internet en telefoon (0800 5080) 24 uur per dag, 7 dagen per week ook vooraf vast te leggen van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 december 2010 De Faam pagina 31 Vlissingen De Stichting Majoraat houdt in samenwerking met de vrienden van Paauwenburg een kerstmarkt bij het gebouw Campus de Ruyter in Vlissingen op zaterdag 11 december. Er staan diverse kramen en er is een lampionnenoptocht voor de kinderen. De kinderen kunnen met de kerstmarkt op de foto in winterse sferen. De markt is van 14.00 tot 21.00 Oost-Souburg De Stichting Christoforus Zeeland houdt op zater dag 11 december voor de vijfde keer een gezellige en sfeervolle kerstmarkt. Het is van 10.00 tot 16.00 uur bij Woonzorgcomplex Nieuw Bachtenpoorte aan het Oranjeplein in Oost-Souburg. Er zijn kramen met kerstartikelen, interieuraccessoires, kerststukken, feestkleding en vele lekkernijen. In de speciale kinderhoek kan een kerstkaart gemaakt worden. Diverse pianisten verzorgen live achter grondmuziek. De markt wordt om 16.00 uur met een sfeervol kamerconcert afgesloten. www.connexxion.nl Middelburg Mediq Apotheek in Middelburg biedt patiënten, in samenwerking met huisartsen, een nieuwe online dienst aan: Herhaalgemak. Dit betekent dat Mediq Apotheek voor patiënten (die op langdurige basis één of meerdere medicijnen gebruiken) bijhoudt wanneer hun medicijnen bijna op zijn en overlegt met de huisarts of het recept herhaald mag wor den. Na controle en autorisatie door de huisarts krijgt de patiënt van de apotheker een seintje dat de medicijnen klaarstaan. Bij de vestigingen aan de Rozenburglaan en de Rentmeesterlaan in Mid delburg kunnen patiënten terecht voor een per soonlijk gesprek waarin het medicijngebruik wordt besproken en de mogelijkheden van Herhaalgemak worden toegelicht. Op de redactie ontvingen we deze schitterende foto van hond Bullie. Het beestje was goed aangekleed en had het prima naar zijn zin in de sneeuw. FOTO ELS SWART Oost-Souburg In de kantine van vv RCS aan de Spoorstraat is zondag 10 december een kerstbingo. De zaal gaat om 19.00 uur, de bingo begint om 19.30 uur. Vlissingen De valpreventiecursus voor 65-plussers die in november werd gehouden bij De Schutterij in Vlissingen, was een groot succes. Met veel aan dacht werden de fysieke oorzaken van vallen en de omstandigheden in en om het huis onder de loep genomen. Een groot deel van de aanwezigen is er van overtuigd dat vooral aandacht bij wat je doet heel belangrijk is. Daarnaast vond men wandelen, gerichte oefeningen en Tai Chi goede beweegtrai- ningen om vallen te voorkomen. Daarom start in december van 2010 elke donderdagmorgen, om 10.30 uur een één uur durende balanstraining in het Grand Café De Schutterij. Het programma is een mix van ondermeer balans, beenkracht en Tai Chi oefeningen die zittend en staand uitge voerd kunnen worden. Voor meer informatie en aanmelden kunt u terecht bij 0118-476949 of Mar- jan_Schot@hotmail.com. Oostkapelle Daar er onvoldoende agendapunten zijn om een zinvolle Openbare vergadering uit te schrijven, heeft de St. Dorpsraad Oostkapelle besloten om de- vastgestelde vergadering voor vanavond (woens dag) in het ontmoetingscentrum De Halve Maan te annuleren. De eerstvolgende Openbare verga dering is op woensdag 9 februari 2011. Middelburg De Provincie Zeeland houdt in samenwerking met de Nationale Jeugdraad op zaterdag 11 december een jongerendag in het provinciehuis in Middel burg. Jongeren tussen de twaalf en vijfentwintig jaar die eens een kijkje in de keuken van de over heid willen nemen of willen netwerken met andere jongeren die in jongerenraden zitten, zijn van harte welkom. Het programma duurt van 10.30 (inloop 10.00 uur) tot 14.00 uur en bevat onder andere een inspiratiesessie 'van de Triggerboys en speed- dating. Aanmelden via jouwzeeland@zeeland.nl Regio De weersomstandigheden van de komende tijd beloven niet veel goeds voor de dienstregeling van Connexxion. Op de website www.connexxion.nl staan alle actuele wijzigingen in de dienstregeling als gevolg van het winterse weer. Deze wijzigingen zijn ook te vinden op www.twitter.com/connexxi- on. Op deze site is tevens een button toegevoegd waarmee iedereen een melding krijgt als er een wijziging is toegevoegd. Op de Domburgse Watergang ter hoogte van het wandelaarsvlot bij Poppendamme ging deze waag hals het ijs op. Gelukkig ging alles goed! FOTO JANNEKE VAN DEN BOÊCH Bel gratis 0800-5150 Evaluatieverslag Oude Veerseweg ong. te Middelburg iCbb-locatie 250) Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben met het evaluatieverslag van Rasenberg Milieutechniek te Terheij- den, ingediend door KUN57 namens Rijkswaterstaat, directie Zeeland te Middelburg met betrekking tot de bodemsanering op de locatie Oude Veerseweg ong. te Middelburg (Cbb- locatie 250), kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nr. 2106, ingestemd (artikel 3.9c Wet bodembescherming). De beschikking ligt van 8 december 2010 tot en met 19 januari 2011 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 08.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren, en bij de gemeente Middel burg, dienst ruimte, afd. vergunnin gen en handhaving, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000) op donderdagavond. Belanghebbenden kunnen tot en met 19 januari .2011 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 6330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzittér van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 20 januari 2011 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om 'een voorlopige voor ziening is gedaan. In dat geval treedt het bestuit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw b. Vermeer (tel. 0118-631926). Evaluatieverslag Ramsburgerweg ong. te Middelburg (Cbb-locatie 399) Gedeputeerde Staten van Zeeland •hebben met het evaluatieverslag van Rasenberg Milieutechniek te Terheijden, ingediend door KUN57 namens Rijkswaterstaat, "directie Zeeland te Middelburg mét betrekking tot de bodemsanering op de locatie Ramsburgerweg ong. te Middelburg (Cbb-locatie 399), kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nr. 2168 ingestemd (artikel 39c Wet bodembescherming). De beschikking ligt van 8 december 2010 tot en met 19 januari 2011 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 08.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren, en bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. ver gunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118- 675000) op donderdagavond. Belanghebbenden kunnen tot en met 19 januari 2011 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 6330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 20 januari 2011 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voor ziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van tér inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631926). Provincie Zeeland

de Faam | 2010 | | pagina 43