van nieuwe 3ster? Opheffingsuitverkoop O ^orty ^'ve De§rees Alles voor de helft van de helft DUS 75% KORTING GERARD Voor reizen in de buurt en ver weg winter is gewei Badhuisstraat 105 Vlissingen ZEElflfïD Lees alle columns van Henk Spaan Nordmann Servische Spar Fijnspar Op onze site Kerstreisje Burgemeester Vlissingen Feestverlichting Oost - Souburg Piet Voskamp is in de race Kerstmarkt in Paauwenburg Angels Wrangier Pioneer Lee Paddocks Maverick Edwin Diverse maten: gezaagd, kluit of in pot Super kwaliteit tegen een scherpe prijs! Parkeerterrein Schildersbedrijf Schiboo Molenstraat 22 Grijpskerke Curadomi De Rijke Van der Meer Verzekeringen Hypotheken pwe woensdag 8 december 2010 De Faam pagina 3 www.de-faam.nl FOTO JASPER KARMAN burgervader gaat doen. "Ik zorg ervoor dat de fontein op het Spuiplein wordt omgebouwd tot plantenbak met mooie hei deplanten erin. De huidige situatie stoort mij enorm. De fontein staat regelmatig leeg en er is veel onderhoud nodig. Een plantenbak is beter te onderhou den", oppert hij. En vervolgt: "Burgemeester Roep komt in een opgemaakt bedje dankzij Dijkstra. De laatste vind ik een aardige vent. Hij sprak de Vlis- singers op straat aan en zat laatst gezellig te kletsen bij de kapper", besluit Spang. Rondzwalken "Zodra ik de bur gemeester ben zal ik zorgen dat er leuke winkelstraten zijn en dat de leegstand verdwijnt. Desnoods gaan de huren omlaag. Burgemeester Dijkstra was vooral actief in het Middengebied. Een boefjesburgemeester", aldus Mira Debets. Cees: "Ik zou hele dag gaan rondzwalken in de stad." Ook zo genoten van de sneeuw van afgelopen week? Of zou u de winter juist liever overslaan? Deze week worden opnieuw winterse buien in onze richting aangevoerd... Geef uw mening op www.de-faam.nl G Geweldig! Ik hoop op een strenge winter Vreselijk! Ik wou dat het lente was C~ Elfstedentocht zou leuk zijn, maar verder. Vlissingen De gemeenteraad van Vlis singen heeft drs. René Roep voorgedragen als nieuwe burgemeester. Hij volgt de huidige burgemeester, Wim Dijkstra, op die sinds de cember 2007 waarnemend burgemeester is. René Roep wordt tijdens een buitenge wone raadsvergadering op woensdag 15 december 2010 om 16.00 uur geïnstalleerd. Oost Souburg De middenstandersvereni ging van Oost-Souburg, Ne- midso, heeft nieuwe kerst verlichting aangeschaft. Op deze manier wordt het dorp weer extra feestelijk en gezel lig verlicht in december. De Stichting Moerman Promotie, de Rabobank en Harrie van Hal van de Win keliersvereniging Vlissingen hebben bij deze actie hun beste beentje voorgezet. Middelburg Fietsspecialist Piet Voskamp uit Middelburg zit in de race voor de verkiezing voor Tweewielerwinkel van het jaar 2011De winkel is samen met nog vijf andere tweewie- Ierwinkels uit Nederland genomineerd. Op 7 februari wordt tijdens de BOVAG Ie dereen die de winkel van Piet Voskamp ene warm hart toe draagt, kan stemmen via "0 uïujuj.T weewieler.nl Vlissingen In en rondom het gebouw van Het Majoraat, aan de de Van Hogendorpweg 58a in Vlissingen, wordt komende zaterdag een kerstmarkt gehouden. De markt is van 14.00 tot 21.00 uur. Ideële organisaties als Kika, Unicef en Terre des Hom mes zijn uiteraard van de partij. Maar de kerstmarkt zou geen kerstmarkt zijn als er niet ook glühwein, erw tensoep en chocolademelk verkocht zou worden. De markt wordt extra levendig door allerlei activiteiten, zoals een lampionoptocht voor de kinderen, het .optreden van twee koren, voor de liefheb bers een fotosessie met de kerstman en nog veel meer toepasselijks. Omdat er ook in Paauwen burg verborgen armoede voorkomt, kunnen bezoe kers verpakte levensmiddelen schenken, in een als arreslee vermomde winkelwagen. De oganisatoren van de markt zorgen er voor dat de goede giften terecht zullen komen bij de buurtbewoners die het niet zo breed hebben. .r Verkoop locatie: T. 06 -*É21 54 86 45 info@zé verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl Curadomi biedt in persoonlijke verzorging, Zeeland huishoudelijke t l en 24 uurszorg. informatie: www.curadomi.ni Verpleging en verzorging: 0900 258 2583 Hulp bij het huishouden: 0900 258 2581 Organisatie voor thuiszorg www.de-faam.nl

de Faam | 2010 | | pagina 3