21 december t/m 2 januari in Vlissingen 'wil ia I J 0118412194 Mabelis Men SintJacobsstraat 11 Vlissingen 0118 41 14 92 Ook dit jaar presenteert het Groot Kerstcircus Zeeland zichzelf weer op de inmiddels vertrouwde stek in het centrum van Vlissingen. Het grote parkeerterrein op de hoek van de Scheldestraat onder gaat weer een totale metamorfose wan neer daar weer de schitterende tenten verrijzen en de duizenden lampjes het geheel verlichten. Omdat de schaats baan dit jaar bij het circus wordt geplaatst ontstaat er al vanaf 15 december een gezel lige Oudhollandse sfeer. De opbouw van de schaatsbaan en de bijbehorende tenten begint dit jaar al op 10 december. Het enor me tentencomplex moet helemaal klaar zijn als op 21 december om 19.30 uur de circus galapremière begint. Daarna zijn er vrijwel dagelijks twee middag voorstellingen tot en met zon dag 2 januari. Bereikbaarheid is voor een evenement gericht op de hele provincie van het aller grootste belang. Parkeerruimte is in Vlissingen ruimschoots aanwezig en direct voor de cir cusingang is zelfs een boven grondse parkeergarage. Op minder dan honderd meter afstand zijn de bushaltes voor de lijnen 56,57 en 58. Gratis buspendel vanaf station en boot met Bizon Tours Circusbezoekers uit Zeeuws-Vlaanderen, die met de boot komen en treinreizigers kunnen gratis gebruik maken van de luxe touring cars van Bizon Tours mits ze al in het bezit zijn van een circuskaartje. Vanaf het station en de veerboot vertrekken op diverse tij den buspendels naar het circus. De laat ste buspendel naar het circus vertrekt 15 minuten voor het begin van de voor stelling. Uiteraard worden de bezoekers, na de show weer teruggebracht. Gratis buspendel vanaf station/boot Vlissingen. f

de Faam | 2010 | | pagina 35