Nieuwbouw Oostkapelle Hang je sieraden in de boom Oude negatieven en dia's digitaal Als eerste op de hoogte Gratis kaarten te winnen voor onze lezers! Nooit meer iets kwijt Feestje Arduin bij Intratuin Winterfair in de Sacre Coeur Veelzijdige scanner Nieuws New Years Eve Knalvoorlichting voor scholieren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 december 2010 De Faam pagina 13 www.de-faam.nl Koudekerke Vrijdag 10 december worden alle medewerkers, clienten en vrijwilligers van Arduin in de watten gelegd bij In tratuin. Alle mensen die zich jaarlijks inzetten voor Arduin ontmoeten elkaar onder het genot van chocomelk en een oliebol. Er zijn hapjes en drankjes te verkrijgen en het is volop feest bij Intratuin in Koudekerke. Middelburg In de Oostkerk in Middel burg, ook wel de Sacre Coeur van Middelburg genoemd, wordt op zaterdag 11 decem ber van 9.00 tot 15.00 uur een winterfair gehouden door de Commissie Verre Projec ten Oostkerk. De opbrengst van de winterfair is bestemd voor kleinschalige projecten in Bangladesh, Suriname, Colombia en Roemenie. Boe ken, kerststukjes, Zeeuwse producten, curiosa, ket tingen, fruit en babbelaars worden aangeboden. www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Met het onthullen van het eerste straatnaambord gisteren (dinsdag) markeer den wethouders Maas en Melse de start van de nieuwe buurt Park Westenduin te Oostkapelle. De eerste straat krijgt de naam. Egelantier, in samenhang met de reeds bestaande bloemenbuurten richting het strand. Van onze redactie Oostkapelle Park Westenduin omvat 7 land huizen/landhuiskavels en een woonzorgcentrum met 8 koop appartementen, 22 huurappar- tementen, 2 groepswoningen en een praktijk voor fysiotherapie. De landhuizen zijn een ontwik keling van Bouwfonds Ont wikkeling en Walcherse Bouw Unie. Samen organiseerden zij de festiviteit op 7 december, waarbij naast bestuurders en ambtenaren van de.gemeente, ook Marsaki als ontwikkelaar van het woonzorgcentrum aan wezig waren. Kortgeleden werd gestart met de bouw van het 'vit* In Park Westenduin is het uniek wonen. woonzorgcentrum. Bij het ont werp van de woningen krijgen de kopers alle gelegenheid om hun eigen wensen door te voeren. De woningen kunnen zowel perma nent als recreatief bewoond wor den. Die eigenschappen maken het tot een uniek product in de hogere prijsklasse. De interesse voor de landhuizen/ kavels is zeker gezien de situatie op de woningmarkt uitzonder- ARTIST IMPRESSION: PR lijk goed te noemen. Ruim 100 mensen hebben zich de laatste weken reeds als geïnteresseerden voor de 7 kavels aangemeld. De verkoop is in handen van Wisse Vastgoed. Middelburg Halt Zuid-West Nederland heeft van afgelopen maan dag tot en met woensdag een vuurwerkexpositie gehouden in de brandweerkazerne aan de Middelburgse Stromen- weg. Basisschoolleerlingen van groep acht konden met eigen ogen zien wat de gevol gen kunnen zijn van vuur werk. "De brandweer liet bijvoorbeeld zien dal-sterren regen onschuldig lijkt, maar dat er brand door kan ont staan", verduidelijkt Nynke Zijda, Operationeel leiding gevende van Halt Zuid-West Nederland. "Halt hield een kennisquiz met vragen over vuurwerk. Als een leerling veel fouten had was de vraag of die voldoende van vuur werk af wist. Verder is er een film vertoond met daarin uitleg over veilig omgaan met vuurwerk." Waarom is er gekozen voor groep acht van de basisschool en niet de oudere jeugd? Zijda: "Onze. ervaring is dat elf- en twaalf jarigen onvoldoende over veiligheid weten en evenmin merken of vuurwerk illegaal of legaal is." 15 0 ING E RICHIE WOON K AM E R S 100 C O M P L E T E S LAAPKAMERS 50 GESTYLDE BABY- EN KINDERKAMERS Homo office Woondecoratie Bed- en Bad textiel Art Verlichting Tapijten Wooncosmetica Kieinmeubelen Koken/tafelen

de Faam | 2010 | | pagina 13