Kaarsen branden lekker, gemakkelijk, gezond en een keer iets anders voor de feestdagen va €20,00 (gratis bezorgd) Op tijd voor je afspraak Brandweer, politie en ambulance "B Blender met tap Het beste van klassiek én modem Zeeuwse turnsters bij de Alpen Adria Cup Oostenrijk Verkeersinformatie Brandend Multifunctioneel Pieterse en Van Pamelen Gratis parkeren Top 2000 mMANN cookie classic light vega meat feast party Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 december 2010 De Faam pagina 12 www.de-faam.nl www.de-faam.nl Middelburg Marianne van de Graaf van MAREA Uitvaartbegeleiding houdt jaarlijks een bijeenkomst voor iedereen die een kaars wil branden voor een overleden kind. De bijeenkomst is op zon dag 12 december om 19.00 uur in de Koorkerk in Middelburg. World Wide Candle Lighting (WWCL) wordt op 12 decem ber om 19.00 uur in de hele we reld gehouden. De gedachte is in Amerika ontstaan. In de maand december waarin er veel feeste lijkheden gevierd worden, zijn er vele gezinnen die deze tijd niet als gezellig ervaren omdat het gezin niet meer compleet is. Hun kind is overleden, zij missen dit kind nog meer tijdens alle feeste lijkheden en rondom de donkere dagen rond Kerstmis. Omdat de kaarsen voor overleden kinderen op hetzelfde tijdstip aangestoken worden en er verschillende tijd zones zijn over de hele wereld, branden er-wereldwijd overal 24 uur lang kaarsen. Marianne van de Graaf: "Omdat ik me mede verbonden voel met ouders die een kind verloren hebben, heb ik dit evenement voor het eerst Op zondag 12 december worden er in de Koorkerk kaarsen gebrand voor overleden kinderen. FOTO PR in 2009 in Zeeland georgani seerd. Hierbij heb ik ervaren dat ouders en nabestaanden het erg gewaardeerd hebben dat er tijdens zo'n bijeenkomst aan hun kind gedacht wordt." De lokatie waar deze bijeenkomst wordt gehouden, de Koorkerk in Mid delburg (Koorkerkhof) is aange past aan de gelegenheid, deze is versierd met bloemen, speciale verlichting en kaarsen waardoor er een serene sfeer ontstaat. De kaars kan men van tevoren in de kerk kopen voor 1 euro waarbij men de mogelijkheid heeft deze te versieren of van een naam te voorzien. Er is een programma opgesteld waarbij ruimte is voor een lichtjesceremonie en voor verhaaltjes. Daarnaast worden gedichten voorgelezen door onder andere Joop Buma, een lezing en ervaringen door ge pensioneerd kinderarts Henk Doorn. u7iuiu.marea-uituaart.nl www.de-faam.nl Vlissingen Taalkunstenaars Frank van Pamelen en Jan Pieterse herschrijven de vaderlandse geschiedenis. De caberetiers doen dat in een interactief cabaret met absurde wee tjes. De bedoeling is, dat het publiek voor de pauze een briefje inlevert met zijn of haar meest memorabele moment uit de geschiedenis. Dat levert natuurlijk een bont overzicht op in de tweede helft van de show. Het optreden is morgen, donderdag 9 december in het Arsenaaltheater in Vlis singen. De show begint om 20.15 uur en de toegangsprijs bedraagt 17,00 euro. Vlissingen Vlissingen maakt zich klaar voor. een sfeervolle aanloop naar de feestdagen. Daar hoort ook gratis parkeren bij. Vanaf zaterdag 18 december tot en met zondag 2 januari kan er overal in Vlissingen gratis geparkeerd worden. Ook in de parkeergarages. www.de-faam.nl Regio Turnschool Zeeland gaf vo rige week acte de presence bij de Alpen Adria Cup in het Oostenrijkse Klagenfurt. De Alpen Adria Cup is een jaarlijks turntoernooi met een internationaal deelnemers veld. Het was het tweede jaar dat turnsters van Turnschool Zeeland hieraan deelnamen. De Vlissingse Rachelle Ha mels wist een tiende plaats te bemachtigen in haar ca tegorie, de pupillen. In deze competitie waren onder andere tegenstanders uit Oostenrijk, Roemenië en Italië. In de cate gorie jeugd werd Zeeland verte genwoordigd door de tweeling Kelly en Wendy Goedegebure uit 's Heer Hendrikskinderen en Diona van Herwijnen uit Schore. Zij hadden concurren tie van turnsters uit onder meer Roemenië en Canada én van de viervoudig kampioene 2010 uit Duitsland. Niet" gering dus. Kelly werd 14e, Wendy 22e en Diona 25e. subway catering platters v£!*&U Rachelle Hamels liet een sterke oefening op vloer zien. FOTO PR platter €20,00 wat serveren wij u per platter: platter 22,50 platter 22,50 platter €22,50 platter 22,50 platter 27,50 classic platter: veggie delite - tuna - roast chicken - spicy italian (4 footlong subs in vieren gedeeld) light platter: turkey - ham - roast chicken - veggie delite (4 footlong subs in vieren gedeeld) vega platter: veggie delite (2x) - veggie patty (2x) (4 footlong subs in vieren gedeeld) meat feast: italian b.m.t. - ham - subway club - roast chicken (4 footlong subs in vieren gedeeld) party platter: ham - turkey - spicy italian - veggie delite - tuna (5 footlong subs in drieen gedeeld) cookie platter: 32 mixed american cookies u kunt ook uw eigen platter samenstellen uit 4 footlong (30cm) subs, voor 22.50 (niet getoast), vraag in onze subway winkels naar de mogelijkheden. subway vlissingen subway goes subway middelburg t: 0118-200004 t: 0113 - 203200 t: 0118 - 200006 f:0118-200005 f: 0113 - 203201 f: 0118 - 200007 spuistraat 78 singelstraat 19 plein 1940 3 4381 hs vlissingen 4461 hz goes 4331 Ig middelburg (opening 15 december 2010) onze winkels zijn dagelijks geopend van, het hele jaar door. Op 1e kerstdag zijn onze winkels gesloten, maar we bezorgen wel bestelde catering platters, bestellingen minimaal 1 dag vooraf doorgeven, wij bezorgen de platters gratis in de gemeentes vlissingen, middelburg en goes. andere locaties op aanvraag, kijk ook eens op www.usafood.eu voor meer informatie:

de Faam | 2010 | | pagina 12