Kom ook in Medewerkers Technische Dienst Action Winkels Interesse? M/V fulltime fY Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 1 december 2010 De Faam pagina 66 mmCTIDNIIIIII Bij Action werken ruim 6.000 medewerkers, het merendeel in de winkels. Samen maken zij Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Om een indruk te krijgen van het werken in de winkel hebben we een korte bedrijfsfilm op onze website gezet. Wanneer kom jij" in Action? Voor het inrichten van nieuwe filialen, alsmede het verbouwen en onderhouden van bestaande filialen, zoeken wij drie enthousiaste Surf dan naar onze website www.werkenbijaction.nl en solliciteer online! Meer informatie: 0228 - 565656 Action is de non food supermarkt van Nederland en België met ruim 240 winkels. Centraal binnen de formule staat de laagste consumentenprijs en een sterk wisselend assortiment waarmee Action de klant wil verrassen en binden. Onze leus: Verrassend volledig, verbazend voordelig Dagelijks zijn wij volop bezig met het openen en vergroten van onze winkels. In 2009 openden wij onze eerste winkel in Duits land. In hetzelfde jaar openden wij in Nederland en België 18 nieuwe winkels en vergrootten/verhuisden we 10 bestaande winkels. Action is een financieel gezond bedrijf dat volop in de belangstelling staat van de consument. voor de regio's DEVENTER EINDHOVEN DORDRECHT ZEELAND Wat houdt de functie in? Het is een afwisselende functie met een grote mate van zelfstandigheid; Voor het inrichten van nieuwe filialen strekt het werkterrein zich uit over zowel Nederland als België en Duitsland, zodat regelmatig overnacht wordt in hotels; Het inrichten van nieuwe filialen en het verbouwen van bestaande filialen gebeurt in teamverband; De onderhoudswerkzaamheden van de panden binnen je regio voer je zelfstandig uit; Enige flexibiliteit met betrekking tot werktijden is een vereiste, aangezien het geen negen tot vijf baan is; Bij de functie hoort een bedrijfswagen en mobiele telefoon. Daarnaast is rijbewijs E een pre. Wat verwachten wij van jou? Je bent een technische alleskunner die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken; Je hebt een afgeronde technische vooropleiding (bij voorkeur installatietechniek of bouw); Je hebt twee rechterhanden en bent efficiënt en doelgericht. Ben jij die duizendpoot die wij zoeken en wil je een bijdrage leveren aan het uitbouwen van onze formule, reageer dan direct. Je kunt rekenen op een goed salaris, een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. uiat doe jij uolgenü jaar? JohTrach.nl srcT""-

de Faam | 2010 | | pagina 66