Speciale lp Boogschutter Voor exposities in de regio, kijk in onze agenda Word de beste paparazzi Él Maa8d Waarheid en leugens in de politiek Weekend pieken met optredens in De Piek De Nachtzusters Kaat en Anna zijn terug 1ARKT MIDDELBURG TICKETS €20 8+ DOORS OPEN: 00.1 5 HR Horoscoop ELAND Overdate organiseert bijeenkomsten in Zeeland voor singles uit heel Nederland. i Tentoonstellingen Op de foto IPj Ram Stier Tweelingen Kreeft fffA Leeuw Weegschaal Schorpioen Steenbok Waterman Vissen Een ode aan Zeeland Slowdaten voor 45-plussers. Een leuke manier om nieuwe mensen te ontmoeten Informatie over de eerstvolgende bijeenkomst vindt u op onze website, yy Altijd actueel: de-faam.nl UIT in Zeela www.de-faam.nl www.de-faam.nl Betrouwbaar zijn begint bij betrouwbaar handelen. Dus alleen iets doen als je er echt achterstaat, niet om een bepaald eindresultaat af te dwingen of om iets te bewijzen. Wees eerlijk. AcnA Waardering hebben voor de dingen die er wél zijn in je leven, dat is het thema van deze week. Als je er bewust voor kiest om steeds op die manier naar iedere situatie te kijken, zie je hoe rijk je bent! Terecht vind je het soms lastig om alle aspecten van jezelf te accepteren. Vooral in een maatschappij dat graag oor deelt en overal een goed of fout aan hangt. Maak je er van los en ben wie je bent! Als je deze week in staat bent om in iedere situatie te herkennen wat je uitzendt, staat je een geweldige tijd te wachten! Geniet en ontdek de wet van oorzaak en gevolg in alles wat gebeurt! Luisteren is het enige wat je deze week te doen staat. Echt luisteren naar wat er om je heen gebeurt en luisteren naar wat je jezelf daarover vertelt. Je hoeft niets te doen of te redden. Alleen luisteren. UT i)j Probeer het oordeel eens los te laten door bewust te kiezen voor de term 'anders', in plaats van 'goed' of 'fout'. Of door 'voor mij' toe te voegen aan 'beter' of 'slechter'. Kijk wat het doet! Gelijkwaardigheid is het sleu telwoord deze week. Jezelf niet opofferen of wegcijferen, maar je ruimte innemen op een manier die bij je past. Zodra je dat doet, ervaar jel een gevoel van balans. De behoefte om jezelf te bewijzen lijkt een goede voedingsbodem om te pre senteren, maar is juist heel beperkend. Zo dra je gelooft in je eigen kracht en unieke talenten, voelen je dat je echt groeit. Om rust te kunnen ervaren, moet je eerst handelen. Dat klinkt tegen strijdig, maar zo werkt het echt. Zodra je gaat handelen vanuit het vertrouwen dat je alles aankunt, zal die spanning verdwijnen. Je bent overtuigd van je gelijk en denkt te weten wat goed is voor de ander. Prima, maar zelfs als dat zo is..hoe zou jij het vinden als iemand anders jouw keuzes zou bepalen? Niet leuk, hè? m-* Wanneer ben jij voor het laatst trots op jezelf geweest? Wanneer heb jij jezelf voor het laatst een schouderklopje ge geven? Kijk eens naar wie je bent en besef dat je alle reden hebt om trots te zijn. De neiging om jezelf kleiner te maken is groot. Je kunt die neiging vervan gen door het vertrouwen dat je er mag zijn zoals je bent. Laat zien dat je er bent en wees trots op de ruimte die je innemen! De film De Leugen van oud-Middelburger Robert Oey gaat vrijdagavond 3 december in première in het Schuttershoftheater in Middelburg. De filmmaker is die avond zelf aanwezig om vragen van het publiek te beantwoorden. Hij maakte een documentaire over waarheid en leugens in de politiek. De film legt de motieven bloot achter het drama rond de van leugens beschuldigde politica Ay- aan Hirsi Ali, die leidden tot de val van het kabinet. In de film vertellen Ayaan Hirsi Ali, Hilbrand Nawijn, Britta Böhler, Rita Verdonk en Femke Halsema hun verhaal. Robert Oey is om 16.30 uur te gast in de talk show van Rebecca Wittene in boekhandel de Drvkkery in Middelburg. De Piek in Vlissingen heeft het komend weekend een vol programma. Vrijdag 3 december is het vanaf 21.00 uur Nachtstroom, zaterdag 4 december spelen om 21.00 uur Adam Lee the Dead Horse Sound Company en Tuxedo en zondag na 15.00 uur vindt de jaarfinale van Slam by the Sea plaats in de Piek. Nachtstroom wordt ook wel dé clubavond van Vlissin gen genoemd. Muzikanten spelen live funky/house/ jazz/soul met DJ Steef en DJ Lance. Zaterdag met Adam Lee The Dead Horse Sound Company een heel ander geluid: een duistere cocktail van country, americana, honky tonk en bluegrass. Sinds hun debuutplaat uit 2008 hebben deze ramblers in de VS gespeeld en nu zijn ze voor het eerst aan onze kant van de oceaan. Adam Lee, met naast zich Johnny Kay (gitaar, mandoline, zang) en Dave Boomerang Bruchmann (upright bass), brengt in een rauwe show een match tussen Tom Waits, Willy Nellson, Johnny Cash en Nick Cave. Tuxedo Bandido is geen vreemde voor de Piek. De band bestaat uit zanger/ gitarist/producer Maxim S. Calda, sologitarist Mr. Swanky en bassist Peetman. Het is een band die onder twangy gitaren moderne beats en pop met retro- en latin-invloeden mixt. Kaartverkoop: 0118- 416662 of via info@cultuur- werf.nl ofwww.theaterver- koopzeeland.nl Kaat en Anna in volle glorie terug op toneel FOTO: PR De typetjes Kaat en Anna zijn terug. Met Brokken treden ze donderdag 2 de cember om 20.15 uur op in het Arsenaaltheater in Vlis singen. De Nachtzusters Kaat en Anna Schalkens (Jet van Boxtel en Ottelien Boeschoten) nemen de geschiedenis van de vrouw door in twintig hoogte punten. Maar wat zijn die hoogtepunten? Was het de wasknijper, het dameskies recht of de BH? Brokken is een voorstelling waarin aanspraak wordt gemaakt op alle zintuigen. Kaartverkoop: 0900- 3300033 of www.theaterver- koopzeeland.nl. Anüna is in de afgelopen jaren tot een Anüna komt maandag 13 december met een speciale wintershow naar theater De Mythe in Goes. Onder de titel A Celtic Christmas with Anüna zingt het koor oude Keltische liederen, vrolijke middeleeuwse volksliedjes, religieuze zang en moderne composities. Anüna - het Ierse koor van componist, koorleider en tenor Michael McGlynn - put uit rijke bronnen. Humor en tederheid, mysterie, diep gang en vrolijkheid wisselen elkaar af. In een opgewekte, ontspannen ambiance en met een oogstrelende presentatie wisselt het koor moeiteloos Muziektheater over het le vensverhaal van Mooie Anna is vrijdag 3 december in De Stenge in Heinkenszand t'e zien. Anna kent veel liefde, maar ook veel rampspoed. Ze overwint het klassenverschil dat zo sterk heerste in het begin van de 20e eeuw, ze weet om te gaan met de sociaal maatschappelijke controle, vindt de kracht om door te gaan tijdens de periode van ar moede en overleeft de Ramp. Als een fadozanger bezingt ze haar verdriet om daaruit de energie te halen, door te gaan en nooit op te geven. De voor stelling reist door Nederland. Donderdag 9 december in de stadschouwburg in Middel burg. Een productie yan The aterproductiehuis Zeelandia. Kaarten: 0900-3300033 of www.theaterzeelandia.nl. TICKETS AVAILABLE BROOKLYN, BOMMEL, GROENE PULK, ROOIE OORTJES, TYMPAAN, SEVENTY-SEVEN, ZANZI BAR

de Faam | 2010 | | pagina 60