r r Wormaar sm baderi OPEN DAG Gratis naar de ijsbaan in Middelburg? Een leuke prijspuzzel! Negatieven en dia's digitaal Puzzel voor circuskaartjes Klik en win Renovatie voor hoofdriolering - -m complete badkamer inclusief installatie Middelburg Grenadierweg 17B 4338 PG Middelburg Tel. 0118-641386 Baderie maakt uw droombadkamer waar Stichting Arduin 15-jarig 15% korting op woensdag 8 december SOI O Veelzijdige scanner y^Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 1 december 2010 De Faam pagina 54 Puzzel mee! even tueel (afk.) toe nemende bloei spreek trompet onderne mingsraad bizon ivoor bons door latend idee samen scholing V. 2 T kou vent 9 autoped jonge vrouw boom wol T vader allerlei vogel- ver- schrik- ker 4 ge- roosterd brood heide- meertje T 1 engel voormal. Russi sche heerser T 5 vogel onder richt 8 keel T deel van een kle dingstuk Duitse compo nist T bloem struis achtige vogel T met ijs bedekte zee houten blaasin strument de sterren be treffend T 10 T deel van een hengel bid hersen- film -ï«t gejaagd voeg woord per dag rivier in Frankrijk zink lidwoord zuider breedte stam boom T 6 T rem voor nood gevallen 3 boos 7 1 23456789 10 www.de-faam.nl www.de-faam.nl Vlissingen Puzzel mee voor één van de 10 kaarten voor het Groot Kerstcir cus Zeeland in Vlissingen. De kaarten zijn stalles arrangemen ten ter waarde van 21 euro per arrangement voor 23 december voor de show van 13.00 uur. Het Kerstcircus biedt een ruim twee uur durende show vol met vermaak, ballet, acrobatiek, drama en adembenemende acts vaak hoog in de lucht. De galapremière is dinsdag 21 december om 19.30 uur. Dagelijks zijn er voorstellin gen tot en met zondag 2 janu ari om 13.00 en 16.15 uur. Op 24 en 31 december zijn geen voorstellingen en 1 januari is alleen de voorstelling van 16.15 uur en 2 januari die van 13.00 uur. Wilt u in aanmerking komen voor één van de kaarten stuur dan uw oplossing van de puzzel naar Redac tie De Faam, Fruitlaan 4c, 4462 EP Goes. Middelburg Op verschillende plaatsen in Middelburg is de hoofdriole ring aan renovatie toe. Daar om zijn er vanaf maandag 6 december werkzaamheden. Voor de rioleringswerkzaam heden is apparatuur nodig die zich in twee grote vrachtwa gens bevinden. Deze auto's worden vlakbij de invoerput opgesteld. Daardoor kan er hinder ontstaan voor het verkeer. De werkzaamheden zijn op maandag 6 december: Noordsingel tussen de Sport- laan en Laan van Nieuwen- hove; donderdag 9 en vrijdag 10 december: Noordsingel tussen de Noordsingel en het rioolgemaal Klein Vlaande ren; dinsdag 7 en woensdag 8 december tussen de Seis- buitenbrug en de Jodengang. Een week later op maandag 13 december: Nassaulaan en de Sportlaan tussen de Oran jelaan en de Prins Maurits- straat; dinsdag 14 december: Sportlaan tussen de Laan van Nieuwenhove en de Noordsingel. Woensdag 15 december: Noordweg, tus sen de Gerbrandylaan en het Hoogelandsewegje. Deze actie is geldig van 10 november 2010 t/m 2 januari 2011. Vraag naar de voorwaarden in de win/tel Deze badkamer bestaat uit topkwaliteit producten en merken: Primabad meubel Hansgrohe krarièn Sealskin douchewand Inbouwreservoir Luxe bedieningspaneel Luxe vloertegels Designradiator Wandcloset en toiletzitting van het Baderie Huismerk Luxe wandtegels Emco accessoires www. baderie. nl Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden ln verband met het °P het gehele assortiment van 10.00 - 12.OO uur en van 13.30 - 15.3Q uur Woensdag 8 december openen onderstaande bedrijven van Arduin hun deuren voor belangstellenden ledereen kan een kijkje komen nemen om te zien hoe de bedrijven begonnen zijn en welke stappen ze hebben gezet om te komen waar ze nu zijn. Onder het genot van een kopje koffie of thee zal er een rond leiding verzorgd worden door medewerkers en cliënten van de volgende bedrijven: Oude Bakkerij Kerkplein 5 Biggekerke Dossier- en papiervernietiging Kadowinkel, Zeep- en Kaarsenmakerij KdoKdo Stanleyweg 6 Kolveniershof 21-23 Goes Goes Atelier V Wassalon de Zeepbel Montage Lunchroom Galerie Dustoch Textielatelier Knip-oog Restaurant Di-vers Kwekerij Overwater Verwerijstraat 34 Lange Noordstraat 25 Fagotweg 23 Korte Geere 16 Lange Noordstraat 20 Vlasmarkt 13 Langevielesingel 12 Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg Houtatelier Houtvakwerk •Ritthemsestraat 108A Ritthem Kunstatelier Glazen Pui Kringloopwinkel Vlissingen "Walstraat 41 Hermesweg 6 Vlissingen Vlissingen Wilt u meer weten over Arduin: www.arduin.nl

de Faam | 2010 | | pagina 54