INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 1 december 2010 De Faam pagina 48 INFORMATIEF OVERHEID TARIEVEN HULP BIJ HUISHOUDEN De tarieven voor hulp bij het huis houden (Wmo) zijn vanaf 1 janu ari 201 1 vastgesteld op €21,44 voor categorie 1 en €25,77 voor categorie 2. Het tarief voor hulp bij het huishouden door een alfa hulp met ondersteuning van de zor gaanbieders is 16. De tarieven voor persoonsgebonden budget (Wmo) zijn 14,95 voor categorie 1 en 1 8 voor categorie 2. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders heb ben besloten de naam IJplein toe te kennen aan het nog aan te leg gen plein tussen Rijnstraat en Ussel- straat, naast Tabadila. Tevens hebben zij besloten de namen Ton kin, Korea en Cambodja toe te kennen aan drie nieuwe viaducten over de Havenpoortweg. De besluiten met tekeningen liggen gedurende zes weken, van 2 de cember 2010 tot en met 1 2 janu ari 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een «inschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelij kerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instel len bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieninaenrech- ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen maat- werkvoorscnriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schri ften ten aanzien van Bliek Meesterbakkers B.V., Arnesteinweg 35. Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriële regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Activiteitenbe sluit en de bijbehorende ministe riële regeling bestaat het voornemen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en gedragregels. - Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stuk- ken liggen gedurende zes weken, van 2 december 2010 tot en met 1 2 januari 201 1 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Een schrif telijke zienswijze dient te worden ingediend bij het college van bur gemeester en wethouders van Mid delburg, postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar worden gemaakt, via toe stelnummer (0118) 67 52 48. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Oosterschelde- straat 42 en aan de Rentmees terlaan 39 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is be stemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 1 3 januari 201 1 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzienin genrechter bij de Rechtbank Mid delburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzie ningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie in het stadskantoor ter inzage.' VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staafde datum van verzending): Hoogelandsewegje 2: bouw 10 garageboxen (24-1 1). Krieken hofstraat 38: plaat sen dakkapel voorzijde (19-1 1). Bij de hierboven gènoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE RIJKSMONUMEN TENVERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenver gunningen zijn verleend: Kinderdijk 86: vervangen be staande beglazing in 4 ramen langs vluchttrap door helder draadglas. Rotterdamsekaai 13: ver bouwen dak aanbouw en bou wen schoorsteen/rookkanaal. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 2 december 2010 tot en met 1 2 januari 2011 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in hét stadskantoor, Kanaalweg 3. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die re delijkerwijs niet verweten kan wor den geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 3 december 2010 tot en met 13 januari 201 leen gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. De gene die een beroepschrift neeft in gediend en tevens van mening is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzieningen- rechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUIT WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake het onderstaande ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: Kinderdijk 86: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voör ver vangen bestaande beglazing in 4 ramen langs vluchttrap door helder draadglas. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Arneplaat, Veerse Meer: vervangen steiger (22-1 1). Boekweitstraat 1/3, Arne- muiden: realiseren 2 inwen- diqe (deur)doorqanqen tussen nrs. 1 en 3 (22-11). Boudaenlaan 17: maken aanbouw zijkant (18-11 Jazzroute 78: bouw schuur/berging (18-1 1). Keurhove 130: vernieu wen/vergroten badkamerkozijn voorgevel (22-1 1 Muddy Watersstraat 61 plaatsen dakkapel (1 8-1 1 Noordweg 235: plaatsen aanbouw (22-1 1 Noordweg 258: uitbreiden woning achterzijde (18-1 1). Sint Janstraat 8: het verbou wen van een winkel tot horecage legenheid en het aanbrengen van reclame (24-11 Vlasmarkt 43: vervangen 2 kozijnen voorgevel le verdie ping (22-11). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsver gunning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend(tussen haakjes staat de datum van verzending): Beddewijkstraat 9: bouw extra verdieping op woning (24-11). Klaverakker 16, Arnemui- den: plaatsen kap op garage (18-11). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. GEMEENTE VEE^ PROCEDURE ONTHEFFING VERLENING EN BOUWVERGUNNING Aagtekerke Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 20, lid 4.1 van het bestem mingsplan "Kom Aagtekerke" en artikel 40 van de Woningwet, ont heffing van het bepaalde in artikel 20, lid 2.2 van het bestemmings plan "Kom Aagtekerke" en bouw vergunning te verlenen voor: - Het vernieuwen van een woning op het perceel Burg. Bosselaar- straat 20; De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stuk ken liggen van 2 december t/m 15 december 2010 ter inzage. Tij dens deze termijn kunnen belang hebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunnen belang hebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met me vrouw I. (Ina) van Belzen, tel. (0118) 555 352. Domburg Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 7, lid 4 van het bestem mingsplan "Uitbreiding Hof Dom burg" en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het be paalde in artikel 7, lid 3, sub b van het bestemmingsplan "Uitbrei ding Hof Domburg" en bouwver gunning te verlenen voor: - Het vergroten van een vakantie woning op het perceel Paalhoofd 12; De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stuk ken liggen van 2 december 2010 t/m 12 januari 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunnen belang hebbenden binnen de gestelde ter mijn contact opnemen met mevrouw I. (Ina) van Belzen, tel. (0118) 555 352. Westkapelle Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 4, lid 1sub a van het be stemmingsplan "Kom Westkapelle" en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in arti kel 16, lid 3, sub b van het bestem mingsplan "Kom Westkapelle" en bouwvergunning te verlenen voor: - Het vergroten van een horecage legenheid op het perceel Zuid straat 143; De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stuk ken liggen van 2 december 2010 t/m 12 januari 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunnen belang hebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met mevrouw L. (Loes) Donders, tel. (0118) 555 352. Westkapelle Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 4.1.1 lid 1sub a van het Besluit ruimte lijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het be paalde in artikel 1 2, lid 3, sub b van het bestemmingsplan "Kom Westkapelle" en bouwvergunning te verlenen voor: - Het plaatsen van een zomerwo ning Jakob Brasserstraat 21 De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stuk-" ken liggen van 2 december 2010 t/m 12 januari 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunnen belang hebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met me vrouw I. (Ina) van Belzen, tel. (0118) 555 352. Zoutelande Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 14, lid d van het bestem mingsplan "Zomerhuizenterrein Het Kustlicht" en, met toepassing arti kel 3.23 van de Wet ruimtelijke or dening, artikel 4.11lid 1sub a van het Besluit ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in arti kel 3, lid 2, sub c van het bestem mingsplan "Zomerhuizenterrein Het Kustlicht" en bouwvergunning te verlenen voor: - Het vergroten van een kantoor op het perceel Branding 1 1 De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stuk ken liggen van 2 december 2010 t/m 12 januari 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunnen belang hebbenden binnen de gestelde Lees verder op pagina 49

de Faam | 2010 | | pagina 48