Hnypon en Sint favoriet Op de gehele collectie mê/j Forty Five Degrees Badhuisstraat 105 Vlissingen ees alle olumns van lenk Spaan Volg De Faam ook dagelijks op Twitter Nu in Vlissingen-Centrum goedlopende kapsalon te koop. Meer informatie: H. Eggen Telefoonnummer: 035 - 5259200 Op onze site Kijk op onze site Informatie over OV-chipkaart Nieuwe post bloedprikken Kerstmarkt in De Stads Ring 11 december Demodag "GRAND CALIBUR" www.kleurenfestijn.nl Vraagprijs onroerend goed plus kapsalon 169.000,- Angels Wrangier Pioneer Lee Paddocks Maverick Edwin woensdag 1 december 2010 De Faam pagina 3 Middelburg Stichting Werkt voor Ou deren houdt op woensdag 1 december een voorlich tingbijeenkomsten over de OV-chipkaart. De voorlich ting wordt gegeven door een deskundige van de Provincie Zeeland. Ook zijn er speciaal opgeleide O V-ambassadeurs van de Provincie Zeeland aanwezig. Met hen kunnen bezoekers een afspraak ma ken als zij begeleid willen worden bij het gebruik van de kaart in de praktijk. Ook kunnen zij tijdens de bij eenkomst een OV-chipkaart aanvragen. De kaart is gratis maar bezoekers dienen wel een kleurenpasfoto van zich zelf mee te nemen. Het is van 14.00 tot 16.00 uur in zorg centrum Sint Willibrord aan de Bachtensteene 1 in Mid delburg. Vlissingen In De Schutterij aan de Schutterijstraat 19 in Vlissin gen kunnen mensen geprikt worden voor bloedafname voor de trombosedienst. Ook kunnen mensen hier terecht die een verwijzing hebben van de huisarts of specialist om bloed te laten prikken. Op deze manier wordt hen een ritje naar het ziekenhuis bespaard. Het is de eerste prikpost in het centrum van Vlissingen. De bloedafname wordt in De Schutterij veilig en op de juiste manier gedaan door bevoegde medewerkers van de Trombosedienst van het Admiraal De Ruyter Zie kenhuis. De prikpost is elke woensdag van 9.30 tot 9.45 uur open. Middelburg In de Stads Ring aan de Kruitmolenlaan 185 in Mid delburg is er op donderdag 9 en vrijdag 10 december een kerstmarkt. Op de overdekte kerstmarkt is er van alles te vinden en te beleven. In een gezellige kerstsfeer met op de achtergrond vrolijke kerstliederen en de geur van vers gebakken wafels met kaneel, warme chocomelk en glühwein kunnen bezoe kers rondlopen tussen de vele kraampjes. Er worden kerst cadeautjes, sieraden, kleding, kerstbomen en etenswaren verkocht. Daarnaast zijn er optredens van Majida buik dans, Te Ikurangi Maori dans en slagwerk en Tinus. Ook worden er op een groot scherm kerstfilms vertoond en worden er kerstverhalen verteld door Moederkerst. Op vrijdag is er een mode show in samenwerking met CoolCat, SPS en WE. De kerstmarkt is donderdag van 11.00 tot 20.00 uur en vrij dag van 11.00 tot 21.00 uur. Entree is gratis. Het kabinet wil treuzelende studenten aanpakken door een hoger collegegeld, tot bijna 5000 euro, te vragen als studenten minimaal een jaar langer over hun studie doen dan de bedoeling is. C Dit is terecht r 1000 euro kan nog wel c Dit is onterecht Geef uw mening via: www.de-faam.nl Tevens op deze dag Snij/embossing mallen in de aanbieding (van 20 dec. t/m 3 jan. GESLOTEN) Van Cittersstraat 37, 4333 KT Sint Laurens Tel. 0118-216633 FOTO: JASPER KARMAN En vervolgt: "Ook verkleedkle- ren en Spaanse schoenen verko pen goed. Dochters vinden dit geweldig. Er zitten klikklak hak jes onder en ze hebben het gevoel alsof ze op hoge hakken lopen." De speelgoed webwinkels win nen meer en meer terrein. Dat merkt ook Angelien Sonke van webwinkel Willemientjes.nl in Middelburg. "Alle poppenhui zen en keukentjes waren binnen korte tijd uitverkocht. Zeeuwen kopen niet veel op het internet, maar de klanten komen uit het hele land. De webwinkels zijn duidelijk de toekomst", zegt ze. Trends Inmiddels is het 'Speel goed van het jaar 2010' bekend gemaakt. Dit zijn Smartmax- Magnetic Discovery (nul tot vier jaar); de Playmobil grote die rentuin (vier tot zes jaar); Lego Spellen Minotaurus (zes tot acht jaar); Lego City vrachttrein acht tot twaalf jaar) en Tricoda (twaalf jaar en ouder) 50 tot 70% vw.de-faam.nl m www.de-faam.nl

de Faam | 2010 | | pagina 3