Bordspellen, Lego, Nintendo zijn bij de \V)HC Op zoek naar cadeautips? Drie dagen Jjgii Hf| Gratis een samen naar 1 Hli overnachting de Moezel in woontoren? Celtic Christmas with Anüna mei eigen nadm en/of ontwerp 1: Kom naar de winkel en bespreek uw wensen ACTIE! d' Ouwe Werf next door kachels haarden schouwen Mediq Apotheek heeft het antwoord. Nu gratis bij aankoop van twee Vichy HOMME producten een gevulde Vichy HOMME toilettas. Bij aankoop van Avène Hydrance Rich of Rich Compensating cream een luxe gevulde toilettas cadeau! Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31Middelburg, 0118 62 32 98 Romantische prijs Klik en win "Spellen zijn een populair cadeau voor Sinterklaas" Win kaarten voor in De Mythe in Goes ga snel naar www.de-faam.nl Altijd actueel: de-faam.nl mm Van 4 december t/m 26 december I EURO-actie. Sla uw slag in de decembermaand. Bij afname van twee artikelen, betaalt u voor het goedkoopste artikel /,- Dit geldt voor het totale assortiment van de winkel 'Magasin', o.a.: Paul Shark, McQregor, QANT, Sao Paulo, zilveren sieraden, horloges, etc. Kijkt u ook eens in de woonaccessoires giftshop; in het pandje naast het hoofdgebouw. Hier vindt u verrassende cadeaus voor de feestdagen. Bastion 2-4 te Veere - 0118-50 21 05 - info@ouwewerf.nl - www.ouwewerf.nl Dinsdagen gesloten WALCHEREN Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels Nieuwe collectie houtkachels van eigen import Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten. Geopend: donderdag vrijdag van 10-18 uur. Zaterdag van 10-17 uur of op afspraak. I OpenHaardCentrum Klarinetweg 2c - Industrieterrein Mortiere - Middelburg Tel. 0118-674955 - www.ohcwalcheren.nl Wm Vichy HOMME gezichtsverzorgingsproducten al vanaf 8,95. Avène toilettas bevat Hydrance Rich 15,99) of Rich Compensating cream 25,99), inclusief kortingsbon t.w.v. 2,50 en mini-producten. Afgebeeld model bij aankoop van Rich Compensating cream. Hl t Bi www.de-faam.nl www.de-faam.nl "Wat betreft de Sinter klaascadeaus is Jolina Ballerina voor meisjes een echte topper. Jolina Bal lerina is een balletpop van Zapf Creation en is op dit moment één van de meest populaire cadeautjes voor meisjes onder de twaalf jaar", meldt bedrijfsleider Pieter Suithoff van de Middelburgse Toys XL. Ook de gezelschapspellen voor jong en oud doen het goed. Marcel van der Voort Middelburg Suithoff: "De populariteit van Lego blijft groot. Mo menteel is voor jongens de Lego Star Wars de best ver kochte lijn. De kleintjes heb ben volgens Suithoff ook een favoriet: "Dat is de Duplo Luxe treinset. Met de coole transportband of de grote hijskraan kunnen peuters de goederenwagons zelf laden en lossen bij het pakhuis." Ook de computerspellen winnen nog steeds terrein. De Nintendo DSi XL is een verkoophit. Stoere jongens krijgen volgens Toys XL het liefst de Beyblade. Die bouwen hun eigen supertol, verwisselen onderdelen met andere Beyblade tollen en passen die aan voor de winst. Bij de Bart Smit en Intertoys winkels willen de medewer kers geen informatie geven over de trends en sinterklaas verkoop. Ze verwijzen door naar hun perswoordvoerders op de hoofdkantoren en die hebben geen informatie over de Walcherse winkels. De website van Intertoys ver meldt dat de kinderboeken van Geronimo stilton, Paper jamz muziekartikelen en Pi ny pon poppen trendy zijn. iJSLJSs..1 Christopher van Iersel verkoopt, vanwege Sinterklaas, veel gezelsc "Bij ons is veel vraag naar Het Sinterklaasjournaal bordspel, naar aanleiding van het Sinter klaasjournaal op de televisie. Dat zijn drie spellen in een doos voor alle leeftijden", verklaart Christopher van Iersel van de Middelburgse spellenspeciaal- zaak De Burcht. "Spellen zijn een populair Sinterklaascadeau. Bovendien heeft het een sociaal aspect. Zeker ouders met jonge kinderen pakken regelmatig lie ver een gezelschapspel in plaats van een computerspel voor hun zoon of dvd voor de dochter. Ik zie ook vaker jongvolwassenen die een spel kopen voor een gro ter gezelschap. Daardoor duiken ze minder snel de kroeg in", gaat Van Iersel verder. "Bij ons in Het Kinderpaleis in Middelburg zijn de Schleich dieren een hit. Dat is een verzamelobject en de kinde ren vinden het hartstikke leuk", aldus Annelies van Wingerden.

de Faam | 2010 | | pagina 2