werken !eeuwse weg Seat versterkt zijn groene positie Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Seat versterkt zijn 'groene' positie door nieuwe motoren te introduceren. Seat vervangt in de Exeo de ongeblazen 1.6 liter door de 1.8 TSI (120 pk) motor en de Ibiza krijgt de 1.2 TSI (105 pk) in het vooronder. Merkbeleving komt terug op AutoRAI 2011 Nieuwe instapper Subaru Legacy C02-reductie in Europese Unie Volvo Air Motion lichter dan F1 Pearyweg 6 4462 GT GOES 0113-561812 www, vermeulenautoverhuur.nl woensdag 1 december 20Y0 De AutoRAI van 2011 staat op de activiteitenkalender van dertien tot en met drieëntwintig april. De voorbereidingen van het tweejaarlijkse nationale auto-evenement zijn dezer dagen al in volle gang en de organisatie belooft volop live spektakel, primeurs en concept cars. Ook Go- Motor is wederom onder deel van de beurs. Aan de reclamecampagne wordt momenteel de laatste hand gelegd. In 2009 werden de auto's op de beurs per 'be levingswereld' tentoonge steld, maar aankomende editie zijn de vertrouwde merkenstands terug. iuiuiu.autorai.nl Subaru komt met een nieuwe instapper van de Legacy, de Corporate Edition. De Cor porate Edition is voorzien van een tweeliter benzinemotor, heeft standaard climate control, elektrisch verstelbare bestuur dersstoel, lichtmetalen wielen, mistlampen, Vehicle Dynamics Control, cruisecontrol, radio/ cd-speler en licht- en regensen sor. De Touring Wagon heeft een meerprijs van duizend euro. De Lineartronic CVT is zonder meerprijs leverbaar. Mede dankzij de crisis daalde de C02-uitstpot van het Eur- pese wagenpark. Vorig jaar is de grootste C02-reductie ooit in de Europese LTnie bereikt. De gemiddelde nieuwe auto stootte 145,7 g/km aan C02 uit en dat betekent 5,1 procent minder dan een jaar daarvoor. Het doel bin nen de EU is dat deze waarde in 2015 gedaald zal zijn naar 130 g/km. Met name de economi sche crisis en de slooppremies hebben flink bijgedragen aan deze afname. Volvo Air Motion brengt toe komst dichterbij.Op de Los An geles Auto Show pakte Volvo uit met de Air Motion. De in tentie is helder: een auto lichter dan een Formule 1-auto, ruimte voor drie personen en vooral niet tanken. Luchtturbines dra gen zorg voor het omzetten van windkracht in elektriciteit. Het uiterlijk lijkt op een mosselschelp en het materiaal waarvan de Air Motion is gemaakt is koolstofve zel. Zo laag als het gewicht is, zo veel rijplezier biedt de auto. Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord- en Zuid Beveland tot 15 december 2010. Yerseke Rioleringswerkzaamheden in de Dr. Van Rooyenstraat en de Groeninx van Zoelenstraat. Delen van deze straten worden tot vrijdag 17 december afgesloten. Vrouwenpolder Serooskerke De Zoekweg zal tot eind juli 2011 afgesloten zijn Serooskerke Het werk aan de N57 tussen de A58 en de Veerse dam brengt onvermijdelijk allerlei kortdurende omleidingen, snelheidsbe perkingen en ander klein leed met zich mee. De rechtstreekse verbinding vanuit Serooskerke langs molen De hoop is echter lang afgesloten: tot juni 2011 wordt het autoverkeer omgeleid langs de zuidkant van het dorp. Vrouwenpolder Tot het einde van het jaar wordt de Pelgrimsstraat uitgebreid onder handen genomen. Vlissingen Ook tot het einde van het jaar wordt er gewerkt aan de Indu strieweg. Autoverkeer wordt waar nodig omgeleid. Vlissingen Alle rioolputten in de Gemeente Vlissingen worden gemeten, Om het onderhoud optimaal te organiseren. Het meten gaat de hele stad door en duurt tot februari 2011 Kamperland De openbare ruimte rondom het centrumplan wordt op nieuw ingericht. Daardoor is er tot het einde van het jaar verkeershinder in- en' om de Nieuwstraat Domburg Aan de bestrating en de trottoirs van de Aanloop wordt naar verwachting tot en met 17 december gewerkt. Koudekerke De komende maanden wordt de Middelburgsestraat-Duin straat helemaal onder handen genomen. Het echt grote breekwerk begint pas in januari, maar in december wordt begonnen met de kleinere werkzaamheden. Die twee turbomotoren maken het aanbod interessanter. Aan de Leon- en de Altea-lijn wordt de 2.0 TDI com mon rail-diesel (140 pk) toegevoegd. Dat laatste betekent het einde van de diesel met pompverstuivertechniek in de modelreeks van Seat. Met de introductie van deze nieuwe motoren bestaat nagenoeg het complete Seat- motorenprogramma uit zuinige en schone TSI turbo benzinemotoren en efficiënte, krachtige TDI common rail-turbodiesels. De 1.8 TSI maakt deel uit van een familie van in lengte richting geplaatste TSI-motoren die brandstofbesparingen en lagere emis sies opleveren. De Ibiza 1.2 TSI Ibiza is er vanaf 17.295 euro, de Exeo 1.8 TSI vanaf 22.995 euro en de prijzen van de Leon, Altea en Altea XL Stationwagon starten bij 26.995 euro.

de Faam | 2010 | | pagina 25