Van der Jagt-Willemse B.V. 1.0DD GRHTIS Dijkversterking 2011 De Alto is er al vanaf 7.999,- Zee wer i ngen V0DR DE EERSTE RRNMELDINGEN Gat van Westkapelle Informatieavond dijkversterking Gat van Westkapelle WWW.ZEEUW5EBIBLI0THEEK.NL TOEGRNG TOT DE INHOUD _euw*e 3 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 1 december 2010 De Faam pagina Brandstofverbruik volgens Euro5-norm(CE1 715/200:' en" 692/2008 4,4 'j.2 l/100kin, 19,2 - 22,7 km/1, CÓ,-uitstoot: 103-122 g/km. De Suzuki Alto is compact, wendbaar en met zijn lichte besturing is hij ideaal voor in de stad. Maar ook op de snelweg voelt de Alto zich uitstekend thuis. Tel daar zijn gering brandstofverbruik op en je ontdekt dat de Alto een prima alternatief is. Het is bovendien een auto met meerdere gezichten, want met eenvoudige middelen is de Alto om te bouwen tot de auto waarnaar jij op zoek bent. Stoer, chic of sportief, je zegt het maar. Kom gewoon eens bij ons langs en kijk zelf maar eens naar de interessante mogelijk heden die er zijn om de Alto zeer persoonlijk 'aan te kleden'. Mercuriusweg 29, 4382 NC Vlissingen, Tel. (0118) 419 051 Geadviseerde verkoopprijs is incl. BTW/BPM, excl, kosten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en legeskosten. 15, De eerste 1.000 leden van de Zeeuwse bibliotheken die zich aanmelden voor het abonnement op de digitale bibliotheek, krijgen die het eerste jaar gratis! SUZUKI Way of Life! Dit jaar versterkt projectbureau Zeeweringen dijktraject Gat van Westkapelle. Het projectbureau organiseert een informatieavond voor omwonenden en andere belangstellenden. Aagtekerke Meliskerke Datum: dinsdag 7 december 2010 Locatie: Kasteel van Batavia Zuidstraat 143 4361 AH Westkapelle Tijd: 19.30 - 21.30 uur •De zaal is vanaf 19.00 uur open. U bent van harte welkom op deze informatieavond. Het projectbureau geeft dan toelichting op de plannen, het werk en eventuele overlast. Uiteraard kunt u ook vragen stellen. U hoeft zich niet aan te melden. Graag tot dan! Informatie Heeft u vragen? Neem dan contact op met projectbureau Zeeweringen, telefoonnummer 088-2461370, of bezoek onze website www.zeeweringen.nl. Projectbureau Zeeweringen is een project van: Rpl Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu KENNIS rsfs™ i Waar de bibliotheek stopt, daar gaat de digitale bibliotheek verder. Die geeft online toegang tot een ruime collectie publicaties, e-books, tijd schriften, kranten en databases die in de gewone bibliotheek en op het Internet niet te verkrijgen zijn. In samenwerking met de KB, de nationale bibliotheek van Nederland, bieden wij iedereen die zich wil verdiepen in bijvoorbeeld kunst, geschiedenis, recht of wetenschap, de kans om zijn kennis via de digitale bibliotheek naar een hoger niveau te tillen. Voor 15 euro per jaar bent u verzekerd van het onbeperkt gebruik van de digitale bibliotheek en hebt u dus ook vrij toegang tot een aantal kostbare online abonnementen zoals de newsportal LexisNexis. Om te weten dat u daarmee een schat aan informatie aanboort, hoeft u geen Einstein te zijn. Ontdek de wereld achter wat u al wist, of sterker nog: wat u al dacht te weten. Met de digitale bibliotheek krijgt u écht toegang tot de inhoud! de Bibliotheek

de Faam | 2010 | | pagina 18