BELISOL KOZIJNEN EN DEUREN Eerste deel van de N57 gaat opei Belisol Goes Blonde Adi is dier van deze week KUNSTSTOF - ALUMINIUM - HOUT Een heerlijk weekendje aan de Moezel? www.belisol.com Laat deze winter kozijnen plaatsen en ontvang tot 3.000,- korting* BELISOL T "vraag naar de voorwaarden kozijnen en deuren Straat:Nr: Postcode:Woonplaats: Telefoon: Bereikbaar ronduur. E-mail: U kunt deze bon in een ongefrankeerde envelop sturen naar: Antwoordnummer 886 4460 WB Goes Nobelweg 2-24 Goes (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113-211811 Maak voor mij een afspraak met onze adviseur Aantal kozijnen: Aantal buitendeuren: Vermijd files Klik en win Begin 2011 volgt het tweede deel via het aquaduct Stationsbrug wordt op termijn autovrij gemaakt Eerste bouwblok Bestevaer Dit jaar al vroeg in de kerstsfeer De Belisol adviseurs geven u de nodige uitleg en zoeken samen met u naar de beste oplossing, aangepast aan uw levensstijl en uw woning Kozijnen en deuren in kunststof, aluminium en hout 10 jaar garantie Meer dan 30 jaar ervaring Inbraakwerend hang- en sluitwerk Professionele montage met verzorgde afwerking Geniet nü nog van de glassubsidie (regeling stopt 31 dec. 2010) en profiteer van het verlaagd 6% btw-tarief (tot 1 jul. 2011). woensdag 1 december 2010 De Faam pagin www.de-faam.nl Het eerste deel van de nieuwe N57 gaat vandaag (1 december) open voor het wegverkeer. Voor Mid delburg betekent dit een nieuw tijdperk met andere verkeersstromen en uit- en toevoerwegen. Tara De Vriend Middelburg Het gedeelte van de N57, tus sen het knooppunt De Roode Leeuw en de aansluitingen in Middelburg-zuid, wordt in gebruik genomen. Het verkeer kan de hele op- en afrit 38 (van en naar Goes) gebruiken. Hiermee komt een einde aan de beperkte toegankelijkheid van het in dustrieterrein Arnestein, het crematorium en de begraaf plaats in Middelburg. Voor de gemeente Middelburg bete kent de N57 veel extra werk. Een aantal kleine maar ook grotere projecten moeten nu aangepakt worden. Eén van de ingrijpend ste veranderingen is een auto vrije Stationsbrug. Na de ope ning van de N57 mogen alleen nog brommers, fietsers, voet gangers en lijnbussen over de brug. Wat later in het jaar wordt het verkeer, dat voorlangs het station rijdt, gestroomlijnd. De stroken, die nu nodig zijn voor het afslaand verkeer, verdwijnen. Daardoor komt er meer ruimte voor fietsers en voetgangers. Op de Stationsbrug komt een smalle strook waar één bus kan rij Bussen kunnen elkaar dan meer passeren, maar mo wachten als de strook bezt Verder krijgt de kaaienroute heidsremmende maatregele wordt dit een 30 kilometer- Er komen snelheidsremme maatregelen van de N57 i Klarenbeek aan de Nassaul Sportlaan, Sir Winston C. chilllaan en Generaal H; well Smithlaan. De Noord' die dwars door Sint Lau loopt, moet veranderen in weg naar Sint Laurens. Ve gaat de gemeente de AN bewegwijzering aanpasser het parkeerverwijssysteem. wordt het parkeerterrein aa Oude Veerseweg, dat overlc terrein wordt, opgeknapt. Ir eerste kwartaal van 2011 het tweede deel van het tri in Middelburg via het aqua» open. Middelburg Adi is een lieve, blonde labra dor van tien jaar oud. Het is een reu. Als hij van het begin af aan duidelijke regels krijgt dan is het een geweldige lieve en rustige hond. In huis is hij zindelijk en hij kan prima even alleen thuis zijn. Adi kent zijn commando's goed en kan netjes aan de riem mee lopen. Hij kan mee in de auto en los lopen op het strand of in het bos is geen probleem. Of hij bij andere honden kan is onbekend. En hij kan bij kinderen vanaf ze ven jaar. Wie geeft hem nog een paar goede jaren en een liefdevol thuis met mand? Interesse voor Adi? Bel dan naar 0118- Middelburg De twaalf meter hoge Mid delburgse kerstboom is dins dag al op de Middelburgse Markt geplaatst. "Dit heb ben wij gedaan vanwege de opbouw van de ijsbaan. Wij kunnen er dan niet meer bij met de hoogwerker", ver duidelijkt Dick Sakko van de gemeente Middelburg. Hij kan zich niet herinneren of de kerstboom eerder zo vroeg is neergezet. Sakko: "Voorlopig is de boom nog niet opgetuigd. Dat gebeurt via de lichtjesactie van de Rotaryclub. Hij verwacht dat kort na Sinterklaas de eerste lampjes branden. Er zijn geen klachten bekend van mensen die vinden dat de kerstboom te vroeg op het plein staat. Vlissingen Wethouder R Polderman (namens gemeente Vlis singen) en de heer J. Sips (namens AM b.v.) hebben vorige week donderdag een koopovereenkomst voor het eerste, bouwblok Bestevaer ondertekend. Met de ondertekening van deze koopovereen komst is de start van de bouw van dit eerste blok woningen in het Schelde- kwartier definitief. In de koopovereenkomst zijn afspraken vastgelegd, die ervoor zorgen dat op korte termijn gestart wordt met de bouw. Eén van de af spraken die is opgenomen in de overeenkomst tussei AM en de gemeente, betref het niet meer hanteren var het gebruikelijke benodigd» voorverkooppercentage voo: het starten met bouwen. AiV is met de voorbereidinger van de bouw reeds begon nen. Bouwbedrijf Van de: Poel zal de bouw voor zijr rekening nemen. De bouv van het eerste blok woninger is het begin van de ontwikke ling van de zuidkant van he Dok én het Scheldekwartie: als geheel. Met de realisa tie van dit eerste blok word een start gemaakt met he herstellen van de historisch» verbinding van het dok me de binnenstad. 613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Oostperkweg 9 in Middel burg. Het is open van maandagtc met vrijdag van 13.00 tot 1( uur en op zaterdag van 11.0( 12.30 uur. Adi verdient een leuk thuis.y JASPER KAR

de Faam | 2010 | | pagina 12