Op de bank bij... Wim Dijkstra Purna www.ijsbaanvlissingen.nl J l'lllil L Voor alle banen van heel Walcheren Beste van Wim Kan Nieuws uit heel Nederland Al het actuele nieuws van uw gemeente Zaterdag 27 November open dag ^8^ Andere job gezocht? Voor cabaretliefhebber Laatste berichten Burgemeester Beste Sint en Piet, Woensdag is het Dankdag, dan zijn we er niet. Maar als u mooie cadeaus wil komen kopen, kunt u vanaf donderdag gerust even binnenlopen! Ik kreeg een fijn contact met de Vlissingse bevolking VLISSINGEN www.vitaevent.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 24 november 2010 De Faam pagina 5 www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Burgemeester Dijkstra gaat, ha zijn afscheid, op de bank uitrusten. FOTO: JASPER KARMAN het gebied van veiligheid nog dingen in de stad willen afron den. Ik ben blij dat de Vlissingers weer trots op hun stad zijn. Mijn opdracht was voornamelijk om de gemeente in een rustig vaar water te krijgen. Ik denk dat het redelijk is gelukt", besluit de ver trekkende burgemeester. Receptie Burgemeester Wim Dijkstra neemt vrijdag 26 november tijdens een receptie afscheid. Hij is bijna drie jaar waar nemend burgemeester van singers kunnen hem de hand schudden. Het afscheid is van 16.00 tot 18.00 uur in de hal van het stadhuis, aan de Paul Kru- Vlissingen geweest. De Vlis- gerstraat 1 Nieuws Winkel Collectie Onderdelen Service Occasion Aanbiedingen A "Mijn werk in Vlissingen stopt woensdag 1 december. Ik ben van plan om thuis een beetje op de bank te gaan liggen, uitrusten en vakantie nemen. Maar daar zal in de praktijk vast weinig van terecht komen", aldus burgemeester Wim Dijkstra (64). Marcel van der Voort Vlissingen Hij vervolgt: "Ik heb inmiddels brieven geschreven naar ver schillende commissarissen van de koningin met de boodschap dat ik weer beschikbaar ben als waarnemend burgemees ter. Maar dat ben ik niet voor de drie noordelijke provincies Groningen, Friesland en Dren the. Ik wil geen vaste baan meer als burgemeester. In Vlissingen zeiden ze: Solliciteer maar, er is een kans dat u het wordt. Een volwaardige burgemeester speriode duurt zes jaar en ben ik bij mijn afscheid zeventig. Dan komt er een sfeer van 'opa ver telt.' Boulevard Mijn vrouw Anita en ik hebben nog steeds een huis in Sittard. Wij pakken ons boeltje op en zetten het daar neer. De laat ste drie jaar woonden wij op de boulevard in Vlissingen. Het af gelopen jaar waren we hier heel veel. Ik zag enkele weken geleden in Sittard op de kalender dat het blaadje nog op september hing." Als Limburger heeft Dijkstra Zeeland positief ervaren. "Ik ontdekte de provincie en kreeg collegiale verhoudingen met de andere burgemeesters, de wethouders en vooral een fijn contact met de Vlissingse bevol king. Dat gebeurde bij bezoeken vanwege zestigjarige huwelijken, honderdjarigen, lintjesregen en bij de kinderlintjes. Ik ga er van uit dat de volgende burgemees ter dat laatste ook overneemt", laat hij weten. Zonsondergangen "Het wonen aan de boulevard vind ik een geschenk uit de he mel, zo mooi. Ik geloof dat Anita tweehonderd zonsondergangen heeft gefotografeerd. Wel moest ik wennen aan de afstand tussen Zeeland en Limburg. Ik reis veel met de trein. Voordat ik in Roo sendaal ben duurt het een uur. In totaal is het drie uur reizen en drie maal overstappen naar Sit tard. In het begin had ik ook in Zeeland moeite met het inschat ten van de benodigde reistijden. Maar dat wende gelukkig al snel." Veiligheid En voegt eraan toe: "Ik had op Van 10:00 tol 15:00 uur Opening Putna winket Verschillende demonstraties nieuwe behandettechnieken en massages Presentatie nieuwe producten Opgemaakt worden door een professionele visagist Oralis mini treatment Goodie bag Boek» u en uw introducé ©en behandeling op zaterdag 27 November dan krijgt u beide 20.- euro korting op een behandeling naar keuze Puma teeautV'. heaöh skineare S^uivtohfcoat 24 43$tSt Middelburg 0116*4$§3S5 www.pyma.hl Beauty Heayth Skin Care Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 61 31 87 - jef info@pietvoskamp.nl - fff www.pietvoskamp.nl Winkel di. t/m vrij. 9.00 tot 17.30 uur, za. 9.00-15.00 uur. Maandag gesloten. Werkplaats di. t/m vrij. 8.00 tot 17.30 uur. Za. en ma. gesloten. GEMEENTE EVENT, FUN ENTERTAINMENT

de Faam | 2010 | | pagina 5