B#GERS Verzorgenden IG Win vrijkaarten voor de ijsbaan in Middelburg De interessantste nieuwtjes? Actuele info over werken aan de weg De nieuwste modellen als eerste getest Lezersaktie Nieuws Werken aan de kust Autonieuws Bluesnight in het Arsenaal Zilveren Kracht De Zeeuwse Serviesbeurs Vrijburgbad gaat voor de titel HZ scoort weer uitstekend Site Zeeuwse kustversterking ComputerPlusBus Groot» Mannenmode molenstraat 5 4701 jk roosendaal 0165 53 78 89 www.bogersherenmode.nl Eigen bedrijf beginnen Kort nieuws #C* Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Vlissingen De Zeeuwse bluesband The Juke Joints presenteert op vrijdag 26 november haar in Chicago opgenomen CD met de toepasselijke naam Going to Chicago in het Arsenaal in Vlissingen. Speciale gasten zijn de 75 jarige Chicago bluesgi tarist/zanger Eddy The Chief Clearwater en bluesgitariste Ana Popovic. Het begint om 21.30 uur met de CD uitrei king aan gedeputeerde H. van Waveren. en aansluitend pre sentatie CD Going to Chicago van The Juke Joints samen met Ana Popovic. Om 23.00 uur is er een optreden van Eddy 'The Chief Clearwater samen met de band en Ana. Vlissingen In het kader van Zilveren www.de-faam.nl Eddy The Chief Clearwater is speciale gast aanstaande vrij dag in het Arsenaal. FOTO: P.R. Kracht geeft Nel van Hartevelt op donderdag 25 november een demonstratie Taiji in 't Speeluus van Ter Reede aan de Vredehoflaan 370 in Vlis singen. Taiji is een sport die nog op hoge leeftijd uitgeoe fend kan worden. Het is een eenvoudige, vloeiende en trage dans. Het is leuk om naar te kijken, maar het is nog leuker om mee te doen. Het is ont spannend voor het lichaam en ook de geest wordt rustig door de muziek. Het is van 11.15 tot 12.00 uur. Toegang is gratis. www.de-faam.nl Middelburg Aan de Breeweg 11 in Middel burg is op zaterdag 4 en zon dag 5 december de Zeeuwse Serviesbeurs gehouden. Er wordt tweedehands servies, kristal, zilverwerk en glaswerk verkocht. Zaterdag is het van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. En tree is gratis. Vlissingen Het Vrijburgbad in Vlissingen - Middelburg is genomineerd voor de titel 'Zwembad van het Jaar 2010'. Om deze prestigi euze titel te winnen, moeten zoveel mogelijk mensen hun stem uitbrengen op het Vrij burgbad via www.zwembad- vanhetjaar.nl. De verkiezing gaat om de waardering van de www.de-faam.nl bezoekers van het zwembad. Bij het uitbrengen van een stem wordt een waarderings cijfer gevraagd voor prijs/kwa liteit, klantvriendelijkheid en hygiëne. Stemmen kan tot 8 december en de stemmers maken kans op leuke prijzen. Op 17 december wordt het winnende zwembad bekend gemaakt. Vlissingen Uit de Keuzegids Hoger Onderwijs 2011 blijkt dat de Hogeschool Zeeland in Vlis singen opnieuw uitstekend scoort. Maar liefst veertien van de 24 beoordeelde HZ hbo-opleidingen staan in de top drie van Nederland, waarvan vijf opleidingen op nummer een. In de samenvat ting van de kwaliteitsmetingen neemt de HZ met de totaal score een landelijke tweede plaats in van de middelgrote hogescholen in Nederland. Dit is een stijging van twee plaat sen ten opzichte van vorig jaar. De nummer één opleidingen zijn: bedrijfskundige informa tica, chemie, civiele techniek, IBL-toerisme en commerciële economie. Vlissingen Speciaal voor alle Zeeuwse kust ver sterkingen van het waterschap, is er een nieuwe website gemaakt: kustverster- king.nl. Op de website zijn naast algemene informatie over de projecten, ook de laat ste nieuwtjes te vinden. Zo zijn er excursies naar de Herdijkte Zwarte Polder, is er een prijs vraag rondom Nolle-Westduin en is er een terugblik op het Zandfeest in Nieuwvliet-Groe- de. Ook onderwerpen zoals de schaderegeling en uitleg over, de toetsing hebben een plek óp de website. 'li HM Mevrouw Van Dam dacht altijd dat de computer te moeilijk voor haar was. Tijdens haar bezoek aan de ComputerPlusBus bleek dat ze er veel leuke en handige dingen mee kon doen. kennismaken met de computer voor senioren Wilt u ook gratis en vrijblijvend kennismaken met de computer? Bezoek dan de ComputerPlusBus op: Vrijdag 3 december 2010 op De Markt 4331 U MIDDELBURG De ComputerPlusBus is een dienst van het Nationaal Ouderenfonds, en wordt mede mogelijk gemaakt door het Mooiste Contact Fonds, een initiatief van KPN. De ComputerPlusBus is geopend van 10.00 uur tot 16.00 uur. Koffie en gebak staan voor u klaar! WORD JE ONZE NIEUWE ENTHOUSIASTE COLLEGA? ZONDAG 28 NOVEMBER GEOPEND VAN 13.00-17.00 UUR Start je eigen bedrijf in koffieautomaten voor op het werk. Net als 23 Fortune ondernemers vóór jou. Kijk op www.fortune-franchise.nl. Voor kleinschalig wonen en het verzorgingshuis Moerzicht in Yerseke, zijn wij per 1 februari 2011 op zoek naar: Jouw bagage -je bent in het bezit van een diploma verzorgende IG; - je bent in staat de mensen een'thuissituatie'te bied.en; - bereidheid flexibele tijden te werken. Ter weel biedt - dienstverband voor de duur van 1 jaar; - minimaal 28 uur en maximaal 32 uur per week voor het kleinschalig wonen; - minimaal 24 uur en maximaal 32 uur per week in het verzorgingshuis; - salaris conform de CAO WT, inschaling FWG 35 (maximaal 2.318,27 per maand bij een fulltime dienstverband). Herken je jezelf? De uitgebreide vacature en algemene informatie over Ter Weel vind je op www.terweel.nl. Een sollicitatiebrief met CV kun je vóór 15 december a.s. e-mailen naarvacature@terweel.nl

de Faam | 2010 | | pagina 41