Actie bevalt goed 15 DECEMBER T/M 2 JANUARI Meeslepende oratoriumwerken www.ijsbaanvlissingen.ni Vind een baan bij jou in de buurt Tafel met chromen buizen Belangrijkste nieuwsfeiten op een rij Als eerste op de hoogte CENTRUM SCHELDESTRAAT (TERREIN KERSTCIRCUS) MEDIQ Chocomel Nieuws Nieuwe uitdaging Stijlvol Blijf op de hoogte Campagne Kindermishandeling in Zeeland Altijd deskundig advies en kwaliteit voor een zeer scherpe prijs! Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg, 0118 62 32 98 www.vitaevent.nl VLISSINGEN Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 november 2010 De Faam pagina 5 www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl De Koninklijke Oratoriumver eniging Middelburg treedt za terdag op. Het koor zingt twee liederen van Johannes Brahms. Van de iets latere componist Gi- acomo Puccini staat de Messa di Gloria op het programma. De Oratoriumvereniging wordt begeleid door het Zeeuws Ka merorkest TY. Solisten zijn Ju lian Hartman en Aart Mateboer en het geheel wordt geleid door dirigent Jan Hut. Het concert is in de Zeeuwse Concertzaal aan de Verwerijstraat in Middelburg en begint om 20.00 uur. Informatie en kaarten via kovconcert@ zeeland netnl WÊÊÊÊtm Jaarlijks worden in Neder land naar schatting 107.000 kinderen mishandeld. Nog niet de helft hiervan komt bij de hulpverlenende instanties terecht. Simpelweg omdat ze onzichtbaar zijn. De cam pagne Aanpak Kindermis handeling in Zeeland gaat vrijdag (19 november) van start in Vlissingen. Deze campagne is er op gericht om gewone bur gers, omstanders, de ogen te openen voor de signalen van Kindermishandeling. Dit komt overal en in ieders omgeving voor. Daarbij is twijfel en onzekerheid of er wel sprake is van kindermis handeling heel normaal. Het doel van deze campagne is om ervoor te zorgen dat mensen in de directe omgeving van het kind kindermishandeling gaan signaleren en bij een vermoeden actie ondernemen, bijvoorbeeld door in gesprek te gaan of con tact op te nemen met het Advies- en Meldpunt Kindermishande ling (AMK). Om mensen te raken met deze boodschap, trekt een infoteam door het land om mensen te informeren over wat te doen met hun vermoedens van kin dermishandeling. Het team is vanaf 9.00 uur op de weekmarkt aanwezig om voorbijgangers op een opvallende manier te con fronteren met het feit dat kin dermishandeling ook in hun omgeving kan voorkomen. Ook deelt het team flyers uit met informatie over de cam pagne. Zeeland Deze grootschalige regionale campagne maakt onderdeel uit van de landelijke publieks campagne van het Ministerie van Volksgezondheid, Wel zijn en Sport. De Vlissingse burgemeester Wim Dijkstra is vrijdag, tussen 12.00 en 13.00 uur, aanwezig op de weekmarkt bij het officiële startsein van de campagne. u;ujuj.u;atkanikdoen.nl Zaterdag werden bij Proud Mary in de Segeerstraat de prijzen uitgereikt van een unieke aktie van Proud Mary en Purna beauty, health skincare. Leonjanssens Middelburg Dit najaar werkten Proud Mary samen met Purna. In deze aktie stond de zwangere vrouw centraal. Die maakte bij aankoop van positiekle ding bij Proud Mary of een beautybehandel i ng/ produc ten bij Purna kans op een prijs. "De gecombineerde aktie sloeg goed aan", vertelt Jasmina, "Bij de schoon heidssalon is sinds kort een winkel met huidverzorgings producten, cadeaus, thee en Manuka honing. Ons assor timent is uitgebreid met de make-up-lijn van Couleur Caramel, producten van Li ving Nature, Cosilan wol/zij den onderkleding en, uniek, anti-aging producten van Priori." Proud Mary won Jasmina Kooijman, winnares Eveline Kooijman en Margreet Geschiere. FOTO PROUD MARY vorig jaar de Startersprijs van de Kamer van Koophandel: "Het onderscheidende zit hem in de combinatie van zwangerschaps mode en ons mama café. Wij brengen zwangerschapskleding en van alles voor de baby. Je kunt o<^jc ruimte huren voor zwanger- schapsgymnastiek, of een 'show je baby ochtend' voor de moeder en vijf vriendinnen in het mama café. Met lekkere hapjes, net High Tea. Dat slaat goed aan", aldus Margreet. De hoofdprijs, Living nature gelaatsbehande ling, ging naar Eveline Filius; •mevrouw Ligteringen won een 'show je baby' ochtend en de derde prijs, Decleor huidver zorgingspakket van Purna, was voor Monika Nowakowska. Proud Mary, Segeersstraat 70, Middelburg 0118-870000 Purna, Schuitvlotstraat 24, Mid delburg, 0118-435335 www.purna.nl www.proudmary.nl www.mediq-apotheek.nl BAAN GEMEENTE EVENT, FUN ENTERTAINMENT

de Faam | 2010 | | pagina 5