Steenslag voorkomen? Afstand houden! De Sint MA Dl WO DO VR ZA ZO Voor exposities in de regio, kijk in onze agenda Ons Genoegen geeft matineevoorstelling Freek spreekt het verlossende woord Sterren van het witte doek in Moviestars Toe aan nieuwe Vlissingen Andere baan Tentoonstellingen Focus speelt in De Piek Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Easy Edwin Rietveld, eigenaar van Autotaaiglas Vlissingen: "Er zijn heel wat wegen in en rond Vlissingen die nu door losliggende steentjes en gaten in het wegdek, gevaar opleveren voor de ruiten van uw<auto. Negentig procent van alle ruitschade wordt veroorzaakt door op spattende steentjes van losliggend asfalt (vaak ZOAB). Afstand houden van uw voorganger en wat langzamer rijden bij wegwerkzaamheden is dan ook de beste manier om steenslag t'e voorkomen." in Zeela Het harmonieorkest van muziekvereniging Ons Genoegen uit Kapelle geeft zondag 21 november een uitvoering in Theater De Mythe in Goes. De matineevoorstelling is een ihuzikale reis, visueel ondersteund door beelden. De harmonie speelt zowel symfonisch als populaire orkestmuziek. De vereni ging musiceert in harmo nieorkest, slagwerkgroep, jeugdorkest, blokfluitgroe- pen en een samenspelgroep. Met een ledental van onge veer tweehonderd is het een van de grootste muziekge zelschappen in Zeeland. De leiding van Ons Genoegen is sinds 2006 in handen van Léon Zwijgers. Aanvang voorstelling 15.00 uur. Kaartverkoop: 0900 3300033 of www.theaterver- koopzeeland.nl Sinterklaas en zwarte pieten bezoel Zodra Sinterklaas in ons land is wil iedereen hem ontmoeten. Daarom be zoekt hij met zijn gevolg diverse theaters. Met de voorstelling Het Ca deau voor Sinterklaas is Karei de Kok donderdag 18 novem ber in De Stenge in Heinkens- zand. Met Mik Benno en Theatergroep Arduin speelt onze goedheiligman zondag 21 november in 't Spiegeltheater in Middelburg de voorstelling Ik wil met Sinterklaas naar Spanje. In de Zeelandhallen in Goes is zondag 21 november een show van de coole Piet Focus, een van de meest legen darische Nederlandse bands komt vrijdag 20 november naar De Piek in Goes. Deze rockband gaat al zo'n veertig jaar mee en is vooral bekend om zijn instrumentale muziek. De meest bekende hits van Focus zijn onder andere Hocus Pocus, House of the King en Sylvia. Ongetwijfeld zitten- deze nummers in het reper toire van die avond. Van de originele bezetting zijn Thijs van Leer (Hammond, vocals en fluit) en Pierre van der Linden (drums) van de partij. Op bas Bobby Jacobs en gitaar Niels van der Steenhoven, twee jonge talenten. Kaartverkoop: 0900- 3300033 en vjvjvj.theaterver- koopzeeland.nl. De winter komt er weer aan en veel wegen lopen vorstschade op. Gevolg: losliggende steentjes die tegen de voorruit van je auto kunnen spatten. Tip van Autotaaiglas: afstand houden en langzamer rijden bij wegwerkzaamheden, want dat voorkomt steenslag. gangers zit en te hard rijdt bij wegwerkzaamheden, loopt een groter risico om een steentje of steen op de voorruit te krijgen. Auto taaiglas is daarom een op vallende landelijke cam pagne gestart om mensen hiervoor te waarschuwen. Maar mocht je toch ge troffen worden door steen slag: Autotaaiglas is 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar via het gratis servicenummer 0800-0828. Met reparatie aan huis, op je werlc of in de vestiging. En als dat nodig is krijg je gratis een Mini ter beschikking als vervangend vervoer. www.de-faam.nl Hoe bepalen de gebeurtenis sen van 2010 het aanzien van 2011? Je kunt het pas zeggen wanneer de rook van Oud en Nieuw is opgetrok ken. Vanaf woensdag 24 november speelt Freek de Jonge in enkele theaters in Zeeland try-outs van zijn nieuwjaarsconference. In de voorstelling Het Verlossende Woord, vindt Freek dat het nieuwe jaar om keuzes vraagt. Duidelijke keuzes. Bijvoorbeeld tussen cultuur en zorg. Of concreter, een rollator of een schilderij. Nette armoe en onrustige welvaart. Migratiestop en multiculturele samenleving. Het debat over de juiste keuze wordt bemoeilijkt door emoties zonder welke de media geen bestaansrecht hebben. De vierdaagse tour begint woensdag 24 novem ber Oostburg (Ledeltheater), donderdag 25 november in Heinkenszand (De Stenge) en vrijdag 26 november in Rilland (dorpshuis). Vanaf 16 december speelt De Jonge in het Compagnietheater te Amsterdam het jaar uit. Op 2 januari wordt de conferen ce uitgezonden op televisie. Kaartverkoop voor De Stenge via het Vrijwilligers- huis op maandag, dinsdag en donderdag van 9.00 tot 15.00 uur en op woensdag van 9.00 tot 12.00 uur, 0113- 311999, info@vrijwilligers- huis.nl of www.culturele- raadborsele.nl. Voor Rilland: 0900-3300033 www.theaterverkoopzee- land.nl. gen. Los daarvan levert steenslag een boel gedoe op. Reden dus. om te voor komen dat je autoruit- schade oploopt. En daar kan je zelf iets aan doen. Want wie te dicht op voor- Pats! Voordat je het door hebt, wordt je auto ge raakt door een opspattend steentje. Gevolg: een ster retje in je voorruit. Of erger: een barst. Autoruit- schade komt altijd ongele- In het Theaterconcert Moviestars brengt Mariska van Kolck een hommage aan zingende sterren van het witte doek. Het concert is vrijdag 19 november in de Stadsschouwburg in Mid delburg. Filmsongs van sterren als Bette Midler, Doris Day, Cher en natuurlijk Marilyn Monroe passeren de revue. Mariska wekt herinne ringen aan vlammende filmkussen op en brengt femmes fatales voor een avond weer tot leven. Aan vang 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900- 3300033 of www.theaterver- koopzeeland.nl Mariska van Kolck in Middelburg. FOTO: DEEN VAN MEER programma wordt ieder uur herhaald 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur de week Cooking 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u Happy View Watersport- Easy Happy View Wonen in Topspeed land Cooking (Hertaling) Zeeland (Herhaling) 18:23u Hart voor Muziek 18:23u 18:23u 18:23u Wonen in Topspeed Hart Zeeland voor Muziek Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant

de Faam | 2010 | | pagina 56