Alles in het honderd VLISSINGEN SCHELDESTDQOT 21DECEHBED »v2JQNUQDI Een concert, wandeling of film? Kijk op. Ongevallen, inbraken en ander leed Bekijk video var de dag Elke dag even lachen Dinsdag Uloensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Uloensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag 19.30 uur Galapremiere 13.00 uur 16.15 uur 13.00 uur 16.15 uur Geen voorstelling 13.00 uur§ 16.15 uur 13.00 uur 16.15 uur 13.00 uur 16.15 uur 13.00 uur 16.15 uur 13.00 uur& 16.15 uur 13.00 uur 16.15 uur Geen voorstelling Activiteit Politieberichten Time2Sing Yoga in het Palazzoli Huis Cantatedienst in Kleine kerk Dominee, rabbijn en God In het nieuws »Toosen Henk - Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 november 2010 De Faam pagina 55 www.de-faam.nl www.de-faam.nl Grijpskerke Zingen, bidden, nadenken en herdenken zijn de kern woorden van de bijzondere Time2Sing op zondag 21 november. In de bijeenkomst met het thema 'God kent je' - in de Opstandingskerk in Grijpskerke wordt stilgestaan bij mensen die overleden zijn. Voor sommige zal dat emo ties teweeg kunnen brengen en daarom is er tijdens en na de dienst een aparte ruimte voor een rustig gesprek. Na de dienst is er gelegenheid om nog even na te praten. De aanvang is 19.00 uur. Vlissingen Het Palazzoli Pluis Walche ren aan de Vredehoflaan 370 in Vlissingen, steun punt voor mensen die met kanker worden geconfron teerd, houdt elke dinsdag van 10.30 tot 11.30 uur yoga onder deskundige be geleiding. In de lessen leren deelnemers beter naar het lichaam te luisteren. Aan melden 0118-413932. Veere In de traditie van de Kleine Kerk in Veere is op zondag 21 november een cantate dienst. Zoals altijd verleend Bachkoor BWV uit Middel burg medewerking aan de cantatedienst. De sopraan soliste is Sarah Peire en de muzikale begeleiding is in handen van Bram Beekman en Barokorkest Aspetti Mu- sicali. De dienst begint om 16.30 uur. Middelburg Dominee Klaas Hendrikse en rabbijn Tamarah Benima gaan vandaag (17 november) in het openbaar met elkaar in gesprek onder de titel God is (niet) overal. Zij houden eerst beide een inleiding op het thema. Het publiek kan in daarna vragen stellen die de sprekers meenemen in hun dialoog. Het gesprek is om 19.30 uur in de aula van de Zeeuwse-Bibliotheek in Mid- delburg. Toegang is 8 euro en studenten betalen 4 euro. www.de-faam.nl Scouting Nederland bestaat honderd jaar en de Middel burgse Berdenis van Berle- komgroep viert in februari het eeuwfeest. Wij hebben evenementen bedacht met het cijfer 100. Zo gaan wij zaterdag 20 november vanaf 14.00 uur met het winkelend publiek honderd nestkastjes timmeren op de Markt", meldt Grietje Plansoen. Door Marcel van der Voort Middelburg "Op deze manier komt onze groep in de belangstelling en wij hopen hierdoor meer jeugd leden te krijgen. Het ledental is teruggelopen. Nu zijn er zo'n vijftig." De Middelburgers die een nestkastje willen maken krijgen hulp van de scouts, die het hout hebben voorgezaagd. "Mensen hoeven het alleen ifi elkaar te timmeren", verduide lijkt Plansoen. De Berdenis van Berlekomgroep heeft regelma tig activiteiten in het scouting- gebouwaan de Zuidsingel 92. In de afgelopen honderd jaar is er veel veranderd. "Het is niet meer zó strikt als vroeger. Wij werken met computers en GPS. Natuurlijk leren de scouts met het kompas lopen, maar met.de GPS kunnen wij leuke" routes uitzetten", meldt ze. Op zaterdag 18 december maken de scouts honderd kerststukjes voor de bewoners van Het Gasthuis en bieden ze aan. In januari volgt een estafettemarathon van honderd kilometer en zaterdag 13 februari is het eeuwfeest met een reünie voor de oud-leden en party voor de huidige scouts. www.scoutingbvb.nl Reinout (6), Mare en Tycho vinden 100 nestkastjes maken wel erg veel Foto: Jasper Karman www.de-faam.nl

de Faam | 2010 | | pagina 55