Oefening Kweekt Kunst Mariska van Kolck of Sjaak Bral? O JobTrack. 't Be Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 november 2010 De Faam pagina 43 Muziekvereniging Oefening Kweekt Kunst (OKK) uit Westkapelle verzorgt vrijdag 26 en zaterdag 27 november haar jaarlijkse uitvoering. Naar verwachting wordt het een prachtige muzikale avond, waarin alle onderdelen van de vereniging (brassband, slag werkgroep, drumband) optre den. De brassband brengt een afwisselend programma met echte brassband muziek, met een uitstapje maken het Engelse platteland en een bezoekje aan Londen. Er is aandacht voor solisten, koraalmuziek en pop muziek van bijvoorbeeld The Beatles. Uiteraard ontbreekt een echte mars niet in het pro gramma en ook de drumband laat van zich horen tijdens de uitvoering. Speciale aan dacht is er deze avond voor de presentatie van de CD October Inferno, die de slagwerkgroep van OKK dit voorjaar heeft opgenomen. Beide avonden starten om 20.00 uur in verenigingsge bouw Westkapelle Herrijst aan de Markt in Westkapelle. -De zaal gaat open om 19.40 uur. Op donderdag 18 november is het mogelijk een plaats te reserveren voor één van deze avonden. Tussen 19.00 uur kunnen donateurs plaatsen reserveren en als er nog kaar ten over zijn kunnen niet-do- nateurs vanaf 19.30 uur een plaats reserveren. Donderdag 18 november Jamsessie Open Podium, De Spot Middelburg, 19.30u, Cabaretestafette, drie caba retiers, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00u, Jeffrey Spalburg, cabaret, Arsenaal theater Vlissingen, 20.15u Vrijdag 19 november Jamsessie Open Podium, De Paljas Vlissingen, 19.30u, Moviestars, musical met Mariska van Kolck, Stads schouwburg Middelburg, 20.00u, Timora Rosier Klara Würtz, kamermuziek, Zeeuwse Concertzaal Mid delburg, 20.0Ou, Shut up and Dance, kissmoves, Ar senaaltheater Vlissingen, 20.15u, Zeeuwse Komedie, Nooit meer dansen, Vestzak99 Vlissingen, 20.15u, Dat hakt er in zeg, ca baret, De Wegwijzer, Nieuw en St.Joosland, 20.30u Zaterdag 20 november Je Anne, musical, Stadsschouw burg Middelburg, 20.00u, Mooie Anna, Theaterproduc tiehuis Zeelandia, De Mei boom Krabbendijke, 20.00u, Koninklijk Oratorium Vereni ging, Zeeuwse Concertzaal, 20.00u, Dans(z), dansvoorstel ling, Theater De Mythe Goes, 20.00u, Najaarsgala, benefiet concert, St.Jacobskcrk Vlissin gen, 20.00u Piet Brakman, liedjes/con ferences, Arsenaaltheater Vlissingen, 20.15u, Zeeuwse Komedie, Nooit meer dan sen, Vestzak99 Vlissingen, 20.15u, Azorencomplex, Het Middelburgs Theater, Mini- theater Middelburg, 20.30u Clementine, Roest, the aterconcert, De Wegwij zer, Nieuw en St.Joosland, 20.30u, Focus, legendarische rockband, De Piek Vlissin gen, 21.00u, So 80s 90s, danceparty, Podium De Klomp in Ovezande, 20.30u, Blaudzun, supportact: Eva Ellingsworth, De Spot Mid delburg, 21.00u Zondag 21 november Kales Guitar Quartet, Ter Reede Vlissingen, 11.30u, Mik Benno met Thea ter Duinart, Spiegeltheater Middelburg, 14.30u, Azo rencomplex, Het Middel burgs Theater, Minitheater Middelburg, 14.30u,Dear MoM, rock, Schuttershof Middelburg, 17.00u Dinsdag 23 november Mooie Anna, Zeelandia, Arsenaaltheater Vlissingen, 20.00u Woensdag 24 november Peter en de Vliegmachien, jeugdtheater, Onder de To ren Wissenkerke, 14.00u, 3 and a Crowd, komedie, De Mythe Goes, 20.00u, Volledige agenda op www.de-faam.nl Vervolg van pagina 42 dus op 30 december 2010, tenzij voor deze datum bezwaar is inge steld en een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Het verzoek om een voorlopige voor ziening moet in tweevoua, samen met een afschrift van bezwaar schrift, worden verzonden aan de Voorzitter van de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad Van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. VASTSTELLING ADRESSEN Op 1 juli 2009 is de wet Basisregi straties Adressen en Gebouwen (wet BAG) in werking getreden. Deze wet verplicht gemeenten om alle adres- en gebouwgegevens in een geautomatiseerd systeem te re gistreren. Vanaf 1 juli 201 1 moet de overheid verplicht gebruik maken van deze gegevens. De gemeente Veere is op dit mo ment bezig met de inrichting van de BAG. Alle gegevens in de BAG moeten ontleend zijn aan een brondocument. Maar zeker van al lang bestaande straatnamen en adressen zijn maar sporadisch brondocumenten aanwezig. Om die reden is eerder al besloten om alle straatnamen en adressen op nieuw vast te stellen (besluit van 28 september 2010). Alle benodigde gegevens kunnen daardoor ont leend worden aan een nieuw bron- document. Met dit nieuwe besluit zijn geen straatnamen en adressen toegevoegd, gewijzigd of ingetrok ken. Wat al bestond is opnieuw ongewijzigd vastgelegd in een nieuw besluit. Bij het verwerken van de adresge gevens is gebleken dat nog niet voor alle adressen een nieuw be sluit is genomen. Hiervoor is een aanvullend besluit genomen. Wij hebben op 2 november 2010 een aanvullend aantal nummeraan duidingen (adressen) in de ge meente Veere vastgesteld. Dit aanvullende besluit met bijbeho rende kaarten ligt ter inzage. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieks- balie van het gemeentehuis, Tra verse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donder dag tot 1 9.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden in gediend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwa ren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burge meester of de gemeenteraad, Post bus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak op nieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hier tegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand recht streeks gevolgen van dat besluit on dervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo pige voorziening gevraagd worden bii de Voorzieningenrechter. Voor informatie (01 18) 555 444. Domburg, 17 november 2010 Burgemeester en wethouders van Veere zin in een weenend 4 dagen? ISllÉÊIl&C JODTrach.nl mÊSBmI

de Faam | 2010 | | pagina 43