INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 november 2010 De Faam pagina 42 INFORMATIEF OVERHEID ONDERWUSHUISVEST1NG 2011 Met ingang van heden ligt voor een ieder ter inzage in de informa- tiehoek van het stadskantoor het besluit van burgemeester en wet houders van 9 november 2010 tot vaststelling van het onderwijshuis- vestingsbudget en -programma voor het jaar 201 1 WET MILIEUBEHEER (1) Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schriften ten aanzien van Zand- en Grindhandel Van Ouwerkerk B.V. gevestigd Uijter- schootweg 5,7, 14 en 16. Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en de artikelen 2.1 lid 3, 2.11 lid 2, 2.20 lid 1 en 2.20, lid 5 van het Besluit alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (Activiteitenbesiuit) en de bijbehorende Regeling alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriële regeling). Op basis van de artikelen 2.1 lid 3,2.11 lid 2, 2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Activiteitenbesiuit en de bijbehorende ministeriele rege ling bestaat het voornemen maat werkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en gedragre gels, het uitvoeren van een bodem onderzoek bij een verandering van de inrichting en het voorkomen en voor zover dat niet mogelijk is tot een aanvaardbaar niveau beper ken van stofhinder. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, van 1 8 november tot en met 29 december 2010, elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te wor den ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mon deling kenbaar worden gemaakt, telefoonnummer (01 1 8) 67 52 48. WET MILIEUBEHEER (2) Kennisgeving -besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van: artikel 2.1 1 lid 2, en artikel 2.20 lid 1 en 5 van het Activitei tenbesiuit en van de bijbeho rende ministeriële regeling maatwerkvoorschriften op 9 no vember 2010 hebben opgelegd met betrekking tot geluid en ge dragregels en voor het uitvoeren van een bodemonderzoek bij een verandering van de inrich ting ten aanzien van J. Knolle ge vestigd Arnestraat 32, Arnemuiden. artikel 2.20 lid 1 en artikel 2.20, lid 5 van het Activiteitenbesiuit en de bijbehorende ministeriële re geling maatwerkvoorschriften op 9 november 2010 hebben opge legd met betrekking tot geluid en gedragregels ten aanzien van GyRocopter Aviation gevestigd Calandweg 2, Arnemuiden. De besluiten waarbij de maatwerk- voorschriften zijn gesteld en de op de besluiten betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 1 8 november tot en met 29 december 2010 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij dè vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (01 18) 67 52 48. Bezwaar Indien men het niet eens is met de besluiten, dan kan men ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekend making van de besluiten bij het college van burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: - naam en adres van de indiener; - de dagtekening; - omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt; - de gronden van het bezwaar. De besluiten treden in werking na afloop van de bezwarentermijn. Het maken van bezwaar heeft geen schorsende werking. Indien men bij het college van burgemees ter en wethouders een bezwaar schrift heeft ingediend, kan men tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State doen indien men van mening is dat de onver wijlde spoed dat, gelet op de be trokken belangen, vereist. Een verzoek tot een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. VERLEENDE VERGUNNING De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunning is verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Kerklaan 4, Arnemuiden: uitbreiding kerkgebouw met jongerenvoorziening en entree (5-11). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden be trokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Jacob Catsstraat 54: verbouwen begane grond pand en slopen vrijstaand tuinhuisje/ berging (4-1 1 Prins Bernhardstraat 2- 18/3-17, Arnemuiden: kappen van 6 bomen (4-1 1). Sint Janstraat 28: herbouw schuur (9-1 1 Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Mid delburg, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be- G E M E N T veeWI AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - het plaatsen van een vetafschei- der Markt 11; (9-11 - het bouwen van een vrijstaande woning Prinsepark 42; (9-1 1) - het plaatsen van een dakkapel Lijsterhofstraat 5; (3-1 1) Grijpskerke - het vervangen van asbestcement golfplaten Jacob Catsweg 5; (8-1 1 - het t Douwen van een ambulance post Mariekerkseweg 48; (10-1 1) Koudekerke - het slopen van een schuur Middel burgsestraat 19; (8-1 1) - het verbouwen van de eerste ver dieping tot 3 appartementen Schuttestraat 13; (10-1 1) - het kappen van een els Keiweg 21 (11-11) Oostkapelle - het slopen en terugbouwen van een tuinbouwkas Domburgse- weg 66B; (8-1 1 - het plaatsen van een kozijn met deur, Lantsheerstraat 1(9-11) - het plaatsen van een dakkapel Domburgseweg 53; (9-1 1) Serooskerke - het kappen van een boom Bis schopstraat 25; (8-11) Veere - het verwijderen van asbest vloer bedekking Bastion 6; (4-1 1) Vrouwenpolder - het bouwen van een buitenberging Hopman de Rijklaan 1; (10-1 1) Westkapelle - het plaatsen van een kunstwerk aan de Zeedijk; (9-1 1 - het plaatsen van een dakkapel Noordkerkepad 42; (10-1 1) De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan, zoals bouwen, kappen van bomen, slopen, maken van een uitweg en gebruiken van een gebouw. De publicatie heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kan pas een be zwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist. De in de Faam van 10-1 1-2010 gepubliceerde bouwaanvraag: Biggekerke - het oprichten van een woning en berging Krommenhoeke 1; (3-1 1) betreft een reguliere vergunning aanvraag 2° fase. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het oprichten van een garage, serre en tuinhuis Zandplaat 3; (8-1 1) - het oprichten van een zomer woning Duinenburg 7; (10-1 1) Koudekerke - het oprichten van een ontmoe tingsruimte Kerkstraat 2, 4371 AP; (2® fase) (10-11) Oostkapelle - het vernieuwen van een vrij staande woning met schuur Wijkhuijsweg 10; (4-1 1) - het veranderen van de groepsac- commodatie Duinweg 66; (10-1 1) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en vóorlo- pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. ONTWERPBESTEMMINGSPLAN Oostkapelle Het ontwerpbestemmingsplan Brou werijstraat 3a ligt van 1 8 novem ber t/m 29 december 2010 ter inzage. Dit bestemmingsplan omvat de bouw van een vrij staande woning op het perceel Brouwerijstraat 3a te Oostkapelle. Binnen de genoemde termijn is het ontwerp bestemmingsplan beschik baar gesteld op www.ruimtelijke- plannen.nl en is te vinden onder plannummer NL.IMRO.0717. 0015BPBroWoOkpPoOW01. Ook is het ontwerpbestemmingsplan in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder 'De Kaart - Oostkapelle - ruimtelijke plannen'. Ten slotte is er de mogelijkheid om het plan in te komen zien op het ge meentehuis. Van 1 8 november t/m 29 december kan iedereen monde ling of schriftelijk een zienswijze bij de gemeenteraad indienen. Als u mondeling een zienswijze wilt indie nen kunt u hiervoor contact opne men met dhr. G. (Geert) Francke, tel. 0118 555 229. GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN DISHOEK De gemeenteraad heeft op 30 sep tember 2010 het ontwerpbestem mingsplan Dishoek gewijzigd vastgesteld. Daarbij is het vol gende gewijzigd ten opzichte van zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunning, heeft ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Goese Korenmarkt 20, 22, 24 en 26A t/m 26H: wijzi ging Op eerder verleende regu liere bouwvergunning d.d. 1 1 april 2008 betreffende bouwen appartementencomplex met 8 woningen, 3 kantoorunits en ber gingen (wijziging betreft vervallen van het bouwen 3 kantoorunits en i.p.v. 8 appartementen worden 12 appartementen gebouwd) (10-11). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden be trokken zijn. (Derden) belangheb benden kunnen zes weken na de datum van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. het ontwerp: Verbeelding - de aanduiding van het bouwvlak perceel Verlengde Dishoekseweg 8 - bouwhoogte perceel Dishoek 14a - grens bouwvlak perceel Kaap- duinseweg 1 3/1 8 - bestemming perceel Kaapduinse- weg 14 wijzigen in Wonen - bestemming percelen Verlengde Dishoekseweg 12, 14 en 16 wij zigen in Tuin bouwvlak perceel Schoneveldlaan 5. Regels - toevoegen van de regels voor de bestemming Tuin - het hernummeren van artikelen Toelichting - toevoegen van een hoofdstuk voor de aangebrachte wijzigingen - het toevoegen van diverse bijlagen (o.a. aanvullende verkeersstudie) Het gewijzigde vastgestelde be stemmingsplan is beschikbaar ge steld op www.ruimtelijkeplannen.nl onder plannummer NL.IMRO.0717.0005BPDishkKd- kAp-VGOlOok is het te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder 'De Kaart- Koudekerke - ruimtelijke plannen'. Van 1 8 november t/m 29 decem ber 2010 kunnen belanghebben den een beroepschrift indienen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag. Het gewijzigde vastgestelde be stemmingsplan treedt in werking op 30 december 2010, tenzij bij Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt inge diend en daarop is beslist. WET MILIEUBEHEER MAATWERKVOORSCHRIFTEN Wij hebben besloten om, gelet op artikel 2.20 van het Besluit alge mene regels voor inrichtingen milieu beheer, maatwerkvoorschriften op te leggen voor de volgende inrichtin gen. Dit ter behoud van de geluids voorschriften en bij behorende gedragsvoorschriften in de geldende milieuvergunning om de huidige be drijfsvoering niet te beperken en de omgeving te beschermen: - Zuidweg 1 1 in Aagtekerke - Pekelingseweg 8 in Aagtekerke - Ravesteinweg la in Grijpskerke (besluit is gewijzigd ten opzichte van het ontwerp) - Rapenburgweg 12 in Meliskerke - Hondegemsweg 6 in Serooskerke - De Zompe 28 in Serooskerke - Zanddijkseweg 8b in Veere - Warwijcksestraat 2 in Veere - Schoolstraat 30 in Vrouwenpolder - Benaresweg 5 in Westkapelle Alle stukken liggen ter inzage van 17 november t/m 29 december 2010. Buiten openingstijden kun nen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (Centrale Publieksbalie, tel. 011 8-555 447). Belanghebbenden kunnen t/m 29 december 2010 een bezwaar schrift indienen bij het college, op grond van artikel 20.1 Wet milieu beheer juncto artikel 7.1 van de Algemene wet bestuursrecht. Zie Bezwaar en beroep/voorlopige voorziening. Deze beschikking wordt na afloop van de bezwaartermijn van kracht, Lees verder op pagina 43

de Faam | 2010 | | pagina 42