De Seat Alhambra, je eigen ruimteschip v^&AUTO voor Keuken Plus uit 's-Gravenpolder nieuwe verkoopadviseur Auto Accell Volvo Ocean Race Magic Sky Control 17 november 2010 - pagina 29 gevuld met geavanceerde technologie plus een aantal nieuwe optionele func ties zoals de parkeerassistent en het optische parkeersysteem, om te helpen met parkeren in de meest krappe par keerplaatsen. Veiligheid Het gevoel van veiligheid is zeker zo belangrijk als het comfort. Daarom is de Alhambra uitgerust met een breed scala aan veiligheidsvoorzieningen zo als standaard maar liefst negen airbags, er is zelfs een knie-airbag voor de be stuurder, en optioneel zij-airbags voor de achterpassagiers. De allerkleinsten zitten al even veilig dankzij de voorbe reiding voor de bevestiging van ISO- FIX-kinderzitjes. Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging stuurt licht op lage snel-heden en wordt zwaarder en pre ciezer wanneer de snelheid stijgt. Mee draaiende koplampen geven je zicht in de bochten. De Alhambra rijdt fantastisch. On danks zijn enorme afmetingen is het, ook buiten de snelweg, een plezierige auto. Door de hoogte van de stoelen, heb je een goed zicht op de weg en de ruimte die je hebt, maakt de Alhambra tot de ideale gezinsauto. Weekendjes weg of een paar weken met vakantie, het is nauwelijks voor te stellen dat je niet al je spullen eenvoudig op kunt bergen. Als extra opties zijn er bijvoorbeeld op- bergvakken in de vloer en uitklapbare tafeltjes aan de voorstoelen. Reizen wordt zo erg comfortabel. De SÉ AT Alhambra is er vanaf 34.900 euro voor de 1.4 TSI Reference Eco- motive Technologie. De 1.4 TSI Style Ecomotive Technologie die wij getest hebben, is er vanaf 38.100 euro. De dieselmodellcn beginnen bij 37.800 voor de 2.0 TDI Reference Ecomotive. Meer informatie over de Alhambra bij Autobedrijf Melse in Vlissingen en bij Autobedrijf Blankestijn in Goes. Wanneer ik deze MPV ophaal bij Au tobedrijf Melse in Vlissingen, staat hij te glimmen in de showroom. Een auto waar je letterlijk en figuurlijk niet om heen kunt. Er moet eerst het nodige verzet worden bij het wagenpark van Melse, want met de Alhambra komt er •echt iets naar buiten. Om even een in dicatie te geven van de omvang: de auto is ruim 4,80 meter lang en 1,9 meter breed. De wagen biedt genoeg ruimte voor 5 of 7 zitplaatsen of 2430 liter opbergruimte wanneer beide achterste rijen stoelen netjes opgeborgen zijn in de vlakke vloer. Makkelijk zijn de schuifdeuren achter. Ik ben het de laatste tijd al va ker tegengekomen en het is, zeker met kinderen, een uitkomst. Geen portieren die opengeklapt worden tegen lantaarn palen of hekjes, maar gewoon een han dige schuifdeur. Bovendien kan deze (optioneel) elektrisch bediend worden. De middelste rij stoelen bestaat uit drie afzonderlijke zitplaatsen die naar voren en achteren worden verschoven wan- De Seat Alhambra is een auto waar je letterlijk en figuurlijk niet omheen kunt. FOTO MARINA MEIJERS. Terwijl de V60 zijn opwachting maakt in de showroom van de Volvo-dealer, kijken de verant woordelijken van het merk alweer uit naar een volgende hoogtepunt: de Volvo Ocean Race. Het duurt nog een jaar voordat de elfde edi tie van het zeilevenement start: in de herfst van 2011 in Alicante. De finish is in het Ierse Galway in de zomer van 2012. Er is al een Volvo Ocean Race-game op de markt. Mercedes-Benz levert de SLKopti- oneel met Magic Sky Control. De zetechniek maakthet glazen vario- dak of volledig transparant of juist zeer donker. In de eerste modus biedt de nieuwe SLK zelfs met ge sloten dak een 'open-air-ervaring' terwijl de donkere modus een wel dadige schaduw over het interieur werpt. Direct zonlicht krijgt hier door geen kans meer het interieur op te warmen. Vergeleken met een conventioneel glazen panoramadak blijven interieurdelen hierdoor tot tien graden koeler. Deze omschake ling is binnen enkele seconden vol tooid. De modus is vooral bedoeld voor omstandigheden waarbij de hitte zo intens is dat open rijden onplezierig wordt. Ook als de auto geparkeerd staat, bewijst Magie Sky Control goede diensten. Ook onder deze omstandigheden biedt het dak maximale bescherming te gen opwarming. Nooit eerder was er een familie-auto die zo duidelijk de concepten ruimte, technologie en functioneel ontwerp combineert. Noem het je eigen ruimteschip, balzaal of privé-lounge, maar ruimte heb je in ieder geval in de SEAT Alhambra. Door Marina Meijers Vlissingen neer nodig. De derde rij is makkelijk te bereiken door een stoel naar voren te schuiven. Door de langere wielbasis is de derde rij stoelen van de Alhambra ruim genoeg voor volwassenen en kin deren. Het flexibele interieur is uitgerust met het 'Easy-Fold' systeem en slimme opslagmogelijkheden. De sportieve uitstraling en ergonomie worden aan- 's-Gravenpolder Keuken Plus, onderdeel van Minnaard Onder- houds- en Bouwbedrijf opende vorige week vrij dag haar deuren. Om de klanten in heel Zeeland perfect te kunnen bedienen schafte het bedrijf bij Auto Mondo een Fiat Ducato aan. Verkoopadviseuse Roelien de Korne van Auto Mondo heeft de Ducato onlangs afgeleverd: een drieliten commonraildiesel met 150 pk drijft hem aan en is gekoppeld aan een automaat en dat komt niet zo vaak voor. Keukenexpert Hans Minnaard is al jaren een bekende in heel Zeeland op het gebied van keukenmontage en onderhoud. Vorige week vrijdag opende hij zijn nieuwe bedrijf Keuken Plus aan de Spoorstraat 18C in 's-Gravenpolder. Om zijn clientèle in Zee land, maar ook daarbuiten te kunnen bedienen, moest er een grote servicebus komen en als van zelf viel de keuze op de langste Fiat Ducato die er te krijgen is. De vraag of er genoeg vervoers capaciteit is in het bedrijf zal niet vaak negatief beantwoord hoeven te worden. Uiteraard heeft hij de servicewagen zelf ingericht, nadat de firma Alroplast uit Yerseke de wandbetimmering naar volle tevredenheid had gedaan. De firma Van Kruiningen uit Yerseke heeft tot slot de belettering voor zijn rekening genomen. Nederlands Ik sprak met een enthousiaste Hans Minnaard: "We zijn officieel dealer van Bribus Keukens uit Dinxperlo. Dat is een gerenommeerd Nederlands bedrijf dat keukens maakt die op alleonderdelen kunnen concurreren met de grootste merken uit binnen- en buitenland. We verzorgen het hele ontwerp- en plaatsingstraject van A tot Z, we doen de verkoopgesprekken, maken de tekenin gen en monteren de keukens naar behoren. Bribus is het enige keukenmerk in de regio dat 10 jaar garantie geeft! Goes Auto Accell, de Minidealer aan de Amundsen- weg, heeft een jonge en flitsende verkoopadviseur ingelijfd. Hij vertegenwoordigt van 1 september jl. het booming merk Mini. Roy komt uit Kloosterzande en heeft na zijn IVA- opleiding in Driebergen 4 jaar bij Garage Ver- brugge (BMW/Mini) in Terneuzen gewerkt. "Gedurende mijn middelbare schoolopleiding wist ik niet wat ik wilde worden," vertelt de Zeeuws-Vlaming. "Maar tijdens de Open Dagen van het I VA (Instituut Voor de Autohandel) gin gen mijn ogen open en besloot ik die opleiding te volgen. Bij Garage Verbrugge heb ik ook stage ge lopen, want mijn ouders reden al jaren BMW." Beiers Hij was dus al beïnvloed door het merk uit Mün- chen, waarvan hij zegt: "Ik was altijd al gebiolo geerd door de technische hoogstandjes van BMW. Ze lopen op dat gebied altijd vooruit!" Roy had voor mij ook de Mini Countryman klaargezet voor de test van deze week en hij liet me vlak voor het vertrek nog even het nieuwste van het nieuwste zien, nl. Mini Connected: het is de nieuwste optie (6NM) voor de R5X/R60 mo dellen en biedt een volledige integratie met Apple iPhone. Mission Control zorgt voor een interac tie tussen de bestuurder en de auto, de Webradio zorgt er bv. Voor dat de bestuurder zenders uit heel de wereld kan beluisteren. Toegang tot je sociale netwerk via twitter en facebook."Een kleine greep uit de duizenden mogelijkheden die Mini Connected je biedt! Mooi toch?" Roy Rot tier heeft het bij Auto Accell geweldig naar zijn zin! Een drieliter commonraildiesel met 150 pk drijft de Ducato aan via een automaat. Roy Rottier heeft het bij Auto Accell geweldig naar zijn zin

de Faam | 2010 | | pagina 29