werken Zeeuwse weg Het gebruiksgemak gaf de doorslag Va vAVermeulen Autoverhuur Showroom Van grote patsers tot kleine mini's GIVI's Kleine Cadillac zorgt voor banen De hoge instap en de naar achter scharnierende FlexDoors hebben de doorslag gegeven bij de verkiezing van de Meriva tot Gezinsauto van het Jaar 2011. Internet Award voor vijf Audi's Urban Cruiser Dynamic Pearl Half miljoen Peugeots 107 Pearyweg 6 i 4462 GT GOES 0113-561812 woensdag 17 november 2010 Het Internet-portal Auto- Scout24 houdt elk jaar de Inter net Auto-verkiezing waarbij de gebruikers hun favoriete auto's kunnen aanwijzen. Dit jaar kon er gestemd wor den op 343 auto's, verdeeld over negen categorieën. Meer dan 233.000 AutoScout24-ge- bruikers uit onder andere Ne derland brachten hun stem uit. Audi kwam goed uit de strijd en won vijf Internet Auto Awards: Al, A3, A5 Sportback, A6 en Audi R8 Spyder. Toyota laat in de Dynamic Pearl- versie van de Urban Cruiser een nieuw audiosysteem debuteren. Dit systeem omvat zes luid sprekers en geeft hoogwaardig geluid. De MP3-compatibele cd-speler is gekoppeld aan een radio die geschikt is voor DAB- ontvangst. Uiteraard ontbreekt een AUX- en een USB/iPod- aansluiting niet. Het optionele Dynamic Pearl Pack biedt spe ciale lederen bekleding, stoelver- warming en een titanium 'look' op zowel grille als achterspoiler. Het gaat goed met het segment compacte auto's. De productie van het 500.000-ste exemplaar van de Peugeot 107 is daarvan een bewijs. De productie van de 107 heeft een opwaartse curve laten zien, tot aan de maximum productiecapaciteit: van 101.700 in 2006 tot 104.600 in 2007, 108.200 in 2008 en 116.100 in 2009. In ons land wer den in de eerste negen maanden van dit jaar ruim veertienduizend exemplaren van de 107 verkocht, het marktaandeel van de 107 in Europa: 7 procent. Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord- en Zuid-Beveland tot 1 december 2010. Werk in uitvoering Yerseke Rioleringswerkzaamheden in de Dr. Van Rooyenstraat en Groeninx van Zoelenstraat 16-22 te Yerseke. Deze straten of gedeelten hiervan worden tot vrijdag 17 december afgesloten voor alle verkeer. Yerseke Tot 26 november wordt de Westerscheldestraat herbestraat. Meliskerke De Meliskerkseweg wordt hersteld tussen de Hogelandseweg en de Kluithoekweg.Het weggedeelte zal voor alle verkeer zijn afgesloten 22 november. Percelen blijven bereikbaar. Vrouwenpolder Serooskerke De Zoekweg zal tot eind juli 2011 afgesloten zijn. Serooskerke Hoewel hinder zoveel mogelijk wordt voorkomen, brengt het werk aan de N57 van Middelburg naar Veerse Dam onver mijdelijk allerlei kortdurende omleidingen, snelheidsbeper kingen en ander klein leed met zich mee. De rechtstreekse verbinding vanuit Serooskerke naar de Vrouwenpolderseweg langs molen De Hoop is echter lang afgesloten: tot juni 2011 Er is een omleidingsroute langs de zuidzijde van het dorp. Vrouwenpolder De Pelgrimstraat wordt gereconstrueerd. De verkeershinder duurt ongeveer tot kerstmis. Vlissingen De Industrieweg wordt gerenoveerd. Dit duurt tot het einde van dit jaar. Vlissingen Tot halverwege deze maand wordt gewerkt de Spoorstraat. Het werk aan de Bermweg start als de Spoorstraat klaar is en duurt tot het einde van het jaar. Vlissingen Tot eind november wordt gewerkt aan Walstraat zuid, Groen- woud en Nieu wend ijk. Goes De Rozemarijnstraat wordt herbestraat en is tot 26 november gesloten. Goes Tot 27 november wordt de Landweg herbestraat. Steeds is een deel van de weg afgesloten. Kamperland Tot het einde van dit jaar wordt gewerkt aan de Nieuwstraat. Tijdens deze periode zal de openbare ruimte rondom het Centrumplan opnieuw ingericht worden. lfi&r «S» SgL "-'V- v» -V,, - - v,v www.v8rmeulenautoverhuur.nl General Motors komt met een kleine Cadillac. De productie is goed voor zeshonderd nieuwe ba nen vanwege een tweede ploegendienst. Adriaan de Vries, directeur van importeur Cadillac Ne derland: "Cadillac maakt later bekend wanneer het model op de markt komt. De nieuwe Cadillac zal een belangrijke uitbreiding van het leveringsprogramma betekenen. Wij zien dan ook een goede toekomst voor Cadillac in ons land, mede gebaseerd op het feit dat de aankondiging van de 're-launch' van Cadillac in Nederland bijzonder po sitiefis ontvangen." De verkiezing wordt jaarlijks gehouden van 27.500 euro kwamen in aanmerking door 'Jonge Gezinnen' en ANWB. Lezers voor een nominatie, van de magazines Ouders van Nu, Groter De titel Gezinsauto van het Jaar 2011 is Groeien en Kampioen konden hun stem niet de eerste publieksprijs die de nieuwe uitbrengen op een van de tien genomi- Meriva wint. Eerder al won dit model het neerde gezinsauto's. Alleen vijfdeursauto's Gouden Stuurwiel 2010, de prestigieuze die tussen mei 2009 en mei 2010 op de Ne- publiekprijs die georganiseerd wordt door derlandse markt zijn geïntroduceerd, vol- het Duitse magazine AutoBild. doende ruimte bieden aan een gezin met Met de titel gezinsauto van het jaar 2011 twee kinderen en een maximale instapprijs volgt Opel's MPV de Toyota Verso op die de titel vorig jaar op overtuigende wijze wist binnen te slepen. Op de tweede en derde plaats eindigden respectievelijk de Peugeot 5008 en de Skoda Yeti. Ook staat de Meriva op de shortlist van zeven finalisten die kans maken op de verkiezing tot Auto van het Jaar 2011. Op 29 november maakt een jury van 59 au tojournalisten uit 23 Europese landen de winnaar bekend.

de Faam | 2010 | | pagina 23