Speciale Sinterklaasdagen Gratis toegang én een gratis speculaaspop! Overtrek in diverse kleuren De leukste cadeaus voor Sinterklaas Kijk op de buienradar van Piet Doe mee aan de gedichtenaktie op de website nuTO Cinderella Kijk op onze site Gaat het regenen? Lezersaktie Intocht Sint in Vlissingen Sint logeert in de bibliotheek Sinterklaas in tochten Veere Kom op zaterdag 27 (lOu - 17u) en zondag 28 november (12u - 17u) met het hele gezin naar de speciale Sinterklaasdagen in de Studio van ZeelandNet te Kamperland. Laat u verrassen door de acrobatische kunsten van de Pieten en profiteer van mooie aanbiedingen op onze iSliiSlS digitale en energieproducten! U maakt bovendien kans op mooie prijzen, zoals: minuut gratis winkelen, een iPad, een reischeque t.w.v. 1.000,- en we geven ook nog eens twee weekenden weg (Parijs en Londen)! TV5MOND ZeelandNet Kijk wat er in uw schoen kan zitten op www.zeelandnet.nl/sinterklaasdagen Sinterklaas Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Sint Nicolaas en zijn Zwarte Pieten komen zaterdag (20 november) aan in de Koop manshaven in Vlissingen. De Spanje meert daar om 13.15 uur aan. Er is een Zwarte Pietenband aan boord, Loop pieten, Paardenpieten-en de beroemde Circuspieten. Burgemeester Dijkstra heet de Sint welkom op het De Ruyterplein, waarna rond 14.00 uur de optocht door de binnenstad begint. Vanaf het Bellamypark, gaan zij door de Spuistraat naar de Badhuis straat, Paul Krugerstraat, Scheldestraat, Aagje Deken straat, Coosje Buskenstraat, Spuistraat en Bussestraat naar de Zeemanserve. Vanaf daar gaat de Sint te voet het winkelcentrum in om alle kin deren te begroeten. De intocht wordt georganiseerd door de Stichting Vlissings Aktivitei- tenfonds. Waar blijven Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten na de intocht in Vlissingen? Zij logeren in het Sinterklaashuis in bibliotheek 't Spui. Tijd om daar lekker boeken te lezen hebben zij niet, want hun agenda's staan vol. Kinderen uit de groepen 1 en 2 van de Vlissingse basis scholen kunnen bij de Sint op bezoek. Zij mogen in de kamer van de Sint kijken en leren in de grote Pietenkamer daklopen. Verder gaan de kinderen dansen en zingen en is er ook iets lekkers. Woens dag- en zaterdagmiddag kan iedereen in het Sinterklaas huis op bezoek gaan. Dat kan woensdag 24 november en 1 december van 14.00 tot 17.00 uur. En zaterdag 27 november en 4 december is er een vrije inloop van 13.00 tot 16.00 uur in het Sinterklaashuis. Brieven, tekeningen of berichtjes voor Sinterklaas kunnen gepost worden in de speciale Sintbrie venbus in de hal. Nieuw en Sint Joosland Sint Nicolaas komt in Nieuw en Sint Joosland aan op 27 november. Rond 14.00 uur vertrekt de optocht vanaf het Dorpshuis onder begeleiding van ONDA. Bij terugkomst zijn in het Dorpshuis spelletjes te doen, schminken en knutse len tot 16.30 uur. Koudekerke Sint Nicolaas en zijn gevolg arriveert aanstaande zaterdag ook in Koudekerke. Rond 14.00 uur vertrekt de stoet vanaf het Dorpsplein voor een tocht door de straten van Koudekerke. Harmonie Voorwaarts en manege De Zwaanhoek zorgen voor de begeleiding. De tocht eindigt rond 14.45 uur op het Dorps plein. Burgemeester Van der Zwaag heet daar de Sint welkom. In café Dorpszicht is tussen 15.00 en 17.00 uur snoepknutselen. En vanaf 15.30 uur is in De Couburg een echte Pietendisco voor kinderen tot 10 jaar. Domburg In Domburg wordt de Sint zaterdag 20 november rond 14.00 uur verwacht bij het voormalig gemeentehuis aan de Markt. Vrouwenpolder Sint Nicolaas arriveert aan staande zaterdag rond 15.15 uur bij het strandpaviljoen Breezand in Vrouwenpolder. Zoutelande In Zoutelande komt het Spaanse gezelschap zater dag om 11.00 uur aan bij de Catharinakerk. Na de rondgang door het dorp volgt een programma in zaal Mid dendorp. Oostkapelle In Oostkapelle komt de Sint op 27 november om 13.30 uur aan bij de speeltuin aan de Torenstraat. Serooskerke Sint en zijn gezelschap ko men in Serooskerke ook op 27 november. Hierom 10.30 uur bij de Johanneskerk. Westkapelle In Westkapelle arriveert Sint 27 november om 13.30 uur bij de vuurtoren. Veere De Zwarte pieten en Sint komen in Veere op 3 decem ber om 9.15 uur aan bij de Campveerse Toren.

de Faam | 2010 | | pagina 15