Kliniek Kies voor de nummer Velthuis Vita, Join the fun! Overweegt u een cosmetische behandeling www.velthuiskliniek.nl www.vitaevent.nl Curling Kinderfeestje? ...Verjaardag? Bedrijfsbdrrel? Dit jaarje kinderfeestje vieren op de ijsbaan? Dat kan!!! v_ yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 nouember 2010 De Faam pagina 13 advertorial Plastische chirurgie wordt steeds gewoner-we willen er immers allemaal goed uitzien. Wie een behandeling overweegt, wil natuurlijk wel dat het op een veilig en betrouwbaar adres gebeurt. Dan is het goed om te weten dat de Velthuis Kliniek in Rotterdam door de Consumentenbond is verkozen tot de beste kliniek voor ooglidcorrecties, en ook voor borstvergrotingen en rimpelbehandelingen hét adres is. De Consumentenbond test elk jaar een groot aantal Nederlandse klinieken op een bepaalde behandeling. Daarbij wordt gekeken naar de ervaring en kwalifi caties van de behandelend artsen, de voorlichting, de zorg rondom de ingreep zelf en de nazorg. Velthuis Kliniek Rotterdam kwam overtuigend als beste uit de test voor ooglidcorrecties, en behaalde daarnaast een top 3 positie bij onderzoeken naar rimpelbehandelingen en borstvergrotingen. Een score om trots op te zijn! Een mooiere, jongere huid Om te beoordelen van welke behandeling uw huid het meeste profijt heeft, kunnen we een uitgebreide huidanalyse met de Visia maken. Misschien heeft u baat bij een peeling, waarmee we uw huid zicht baar kunnen opfrissen, of bij een behandeling met één van onze vele geavanceerde lasers. Om rimpels weg te werken hebben we een scala aan injectables tot onze beschikking. Dr. Peter Velthuis en zijn team vormen dé specialisten als het gaat om Botox en rimpelvullers. Zij werken met de nieuwste generatie injectables en alleen met middelen die absoluut veilig zijn. Chirurgische behandelingen Voor alle cosmetisch chirurgische behandelingen kunt u bij de Velthuis Kliniek terecht. Veel gevraagd is de ooglidcorrectie: een relatief kleine ingreep met een groots resultaat. Onze ervaren chirurgen kunnen de vorm van uw ogen zo aanpassen dat u de oogopslag uit uw jeugd weer terugkrijgt. Overweegt u een borstvergroting of -lift, dan is het goed om te weten dat de Velthuis Kliniek een unie ke methode van pijnbestrijding heeft ontwikkeld waardoor deze ingreep veel minder belastend is. Voor het weghalen van storende vetophopingen hebben we verschillende technieken van liposuctie: tumescente liposculptuur en Vaser LipoSelection. Onze artsen kunnen u precies vertellen welke methode het meest geschikt is voor u. Verzekerde zorg U kunt bij de Velthuis Kliniek ook terecht voor behandelingen die onder de verzekerde zorg vallen. Onze kliniek kent, in tegenstelling tot veel ziekenhuizen, geen wachtlijst, kunt dus snel te recht voor een consult in een prettige, ontspannen omgeving. Voor de behandeling van spataderen en huidoncologie hebben wij gespecialiseerde afdelingen waar u geholpen wordt door een multidisciplinair team. In bijna alle gevallen wordt de behandeling geheel vergoed. Ook bij een borst- verkleining, buikwandcorrectie of ooglidcorrectie kunt u in aanmerking komen voor een vergoeding. De plastisch chirurg zal daarvoor een machtiging aanvragen bij uw zorgverzekeraar. zkn kiwa M BEL0900 - 7777 555 VOOREEN VRIJBLIJVENDE AFSPRAAK OF KIJK VOOR MEER INFORMATIE OPI Jan Leentvaarlaan 14-24,3065 DC Rotterdam VELTHUIS KLINIEK, LAAT ZIEN HOE MOOI JE BENT! 8 EVENT, FUN ENTERTAINMENT' Vanaf 4 december t/m 02 januari staat de mooiste ijsbaan van Zeeland weer op de Markt in Middelburg. Dagelijks zullen wij van 09:00-22:00 uur geopend zijn met tal van activiteiten en 525 m2 schaatsplezier Curling is een precisiesport die lijkt op petangue maar op ijs wordt gespeeld met zware stenen in plaats van ballen. Komende winter heeft u kans om kennis te maken met deze nieuwe Olympische Sport. Op de ijsbaan in Middelburg wordt van 6 december t/m 20 december elke avond een curling course uitgezet waar u uw vaardigheid kunt testen. Met familie, collega's, buren ofkunt u zich met maximaal 5 personen inschrijven op één van de avonden. Kosten bedra gen €45,00 (inclusief 2 consumpties p.p.). Voor meer informatie www.ijsbaanmid- delburg.nl of 0118-635443 Wilt u uw verjaardag eens in een andere sfeer vieren kom dan naar ons gezellige horecapaviljoen en beleefde winter... Met de kerstdagen voor de deur het jaar gezellig afsluiten met een bedrijfsborrel? Het kan bij ons op en rond de ijsbaan. Zwier samen met uw collega's over het ijs of speel het curlingspel op onze speciale baan. Na afloop rookworst, erwtensoep en glühwein in ons paviljoen. Voor deze en andere arrangementen kijkt u op www.ijsbaanmiddelburg.nl of neem contact op met 0118-635443 Sponsors: Erik Intersport, Autobedrijf de Visser, Seventy-Seven, Caljouw Rademaker verhuizingen, Rooie Oortjes, Brouwketel, Heineken, Camposs Engineering, de Tamboer, Schoonmaakbedrijf het Zanddorp, Peter Christ, De Tympaan, Bakker Bart, café restaurant de Vriendschap, Groene Pulk, de Drvkkery, Andre's Bloemenhal, café Brooklyn, Cats Grafische vormgeving, Taxi centrale Renesse, Krista's Textiel, Delta Safe,P annekoekenbakker Oostkapelle, Domani XL.SNS Bank, Rens Petiet Tweewielers, De Klerk Electro, Rabobank, Gelok warmte loodgie- terswerken, Holland Internationaal Reisbureau eetcafé Desafinado Eye Wish Groenenveld, Bouwman New Classic Lifestyle Letternet, Dille Camille, Wizz hairstyle,Chocomel, café Bommel, Domino's Pizza, RBK verhuur, Mobilitas meubel -en interieurbouw, Fletcher Hotel Du Commerce, Uw bedrijf??? Sponsor m2: Timmerbedrijf te Loo, Familie Radbout (2x) Antoinette (2x), Anthony Burger Primera (4x), Dennis, Ramona van Zweden, Jos, Familie Schelphorst, Magreet van Riet, Tineke (3x), Ramon Eefje, Wohrmann Training Coaching Advies, Annemarie Verwater, Peeters Geschenken (2), Pipoos, Marien Peeters, De Huifkar, Piet Boeije, Monique K. Rob Luyendijk, Familie Remijn, EP Minet (2), Oil Vinegar (2), Gastouderbureau het Biggetje, Gerda de Bruijn, Henk Sies(2) Ténce!, schildersbedrijf Hans Snel, timmerfabriek JADU, Bloemen op 54, Karin Jan Willem De-Vliegenier (2), Auto Mondo (2]Benno Raven, Jimm Vercouteren, Stichting Arduin (6), Klussenbedrijf Von Wasserthal, stichting Arduin (6x), Praktijk voor Mondhygiëne (2), Ivo Smits, Poolcafé the Roadhouse Uw naam??? Samen met je vriendjes en vriendinnetjes glijden over de ijsvloer voor het Stadhuis van Middelburg. Speciaal voor de allerjongsten hebben wij de kinderparty's samengesteld. Bord sponsoren: Dingemanse Makelaars, Weststrate Verpakkingen, Accountants- en Adviesgfoep;ftljkse, Citybloem, CBG Carrosserieën, APP bouwbedrijf, de Faam, Accon AVM adviseurs en Accountants .Philips Lighting Vitrite, i-Kwadraad BV, Wielemaker BV, Nachtmarkt, Bowling Partycentrum de Kruitmolen The Phone House, Grandcafé Cheerz, Woongoed Middelburg, Uw bedrijf??? PROJECTHULP Z.O. AZIË www.cambodja-sawasdee.nl Als u geïnteresseerd bent in sponsoren per m2, een sponsorpakket, een kinderfeest, een familiedag of een bedrijfsarrangement gaat u naarwww.ijsbaanmiddelburg.nl en vult u het desbetreffende formulier in of u belt met 0118-635443 U kunt dit jaar zelf participeren aan de ijsbaan door één of meerdere vierkante meters ijs te kopen. Voor slechts 55,- per m2 ontvangt u tal van voordelen zoals een passe-partout met onbeperkte toegang, kortingskaarten voor onze horeca en een jaar lang korting op het verhuurassortiment van Vita Event, daarnaast ondersteunt u de stichting Sawasdee-Zeeland helpt Cambodja doordat 10% van het totaalbedrag geschonken zal worden aan deze Stichting.

de Faam | 2010 | | pagina 13