synto AA PAREE B.V. Laat maar zien wie je bent! Belangrijkste nieuwsfeiten op een rij Greeploos jubileum Vind werk en collega's die bij jou passen Compleet met gratis BN'ers graag ELEKTRO-TELECOM Blijf op de hoogte Handig hulpje voor bubbels Nieuwe collega's Handtas Horsten Populaire Inbraakbeveiltng Camera-installaties (CCTV) experts on the inside Brandmeldinstallaties NCP gecertificeerd Toegangscontrolesystemen Brand- en inbraakbeveiliging (NCP erkend) Toegangscontrole- en camerasystemen Een veilig huis in een veilige wijk, een voelige plekken van de woning be- weggraaien. Vraag advies bij een veilig gevoel. Het klinkt zo vanzelf- veiligd kunnen worden. Het keurmerk PKVW-bednjf welke maatregelen sprekend maar is dat helaas niet. richt zich vooral op de gelegenheids- voor de woning getroffen dienen te Overlast en woninginbraak zijn twee dieven. Een junk die met een schroe- worden. Daarna kan een PKVW-cer- zaken die regelmatig voorkomen. De vendraaier een slot openbreekt of tificaat verstrekt worden. Vraag daar- wetenschap dat iemand, insluiper of dieven die via een openstaand raam mee je verzekeringsmaatschappij om inbreker, in je huis geweest is, alles snel een laptop, geld of autosleutels korting op de inboedelverzekering, overhoop gehaald heeft en al je spul len doorzocht heeft, veroorzaakt en onveilig gevoel. Neem daarom maat regelen om dat te voorkomen. De Po litie Keurmerk Veilig Wonen (PLVW) erkende bedrijven die door het hele land gevestigd zijn, helpen hier bij. Zij geven informatie hoe de inbraakge- Werrilaan 8,4453 CC 's-Heerenhoek www.paree.nl Tel. (0113) 352440, Fax (0113) 352264 DOOR TOEGEVOEGDE WAARDE DE BESTE KEUS! tel. 01 13 23 16 30 fax 011 3 23 24 68 info@synto.nl www.synto.nll Woontrends Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Er zijn mensen die graag hun persoonlijke eigendommen achter deurtjes en in laatjes opbergen. Omdat ze van opge ruimd houden en/of omdat ze liever niet 'te koop lopen' met wie ze werkelijk zijn. Er zijn ook mensen die met dit laatste geen enkel probleem hebben en het juist heerlijk vinden om heel open en eerlijk te laten wie ze zijn en waar hun voorkeuren liggen. Voor deze groep is de huidige trend ideaal, want de nieuwe manier van opbergen is nietsverhul- lend. Niet om te showen wat je hebt, maar om te laten zien wat belangrijk voor je is. Ie dereen heeft pronkstukken die een speciaal plekje verdienen. Denk aan een waardevolle foto in een mooi lijstje, een beeldje dat je meenam van een bijzondere verre reis of het chi que servies, geërfd van oma. Speciaal hiervoor bestaan er prachtige servies- en vitrine Een feestelijk moment wordt traditiegetrouw vaak gecombineerd met cham pagne. En voor wie een glas cham pagne nog niet bijzonder genoeg is, zijn er een aantal handige 'hebbedingetjes' om het serveren van cham pagne iets extra's te geven. Zo is er de draadloze flexi ble Rapid Ice Champagne Cooler die elke fles cham pagne binnen 5 minuten koud heeft en vervolgens de fles nog uren koel houdt. Liever niet teveel drinken? De Champagne Saver zorgt ervoor dat het koolzuur in de fles blijft, zodat er op een rustig tempo van het drankje genoten kan worden. Meer informatie is te uin- den op www.uacuuin.com. kastjes, bijzettafels of pronk- kasten, waarmee je perfect de expositie over je eigen leven inricht. De kasten zijn er in warm (noten) hout maar steeds vaker ook in strakker vormge geven versies van alumi nium en glas. Exposeren is het nieuwe opbergen! Meer info op Perscentrumwonen.nl. Het is alweer 50 jaar geleden dat de eerste greeploze keuken werd gepresenteerd met de revolutionaire SieMatic 6006. Sindsdien werd deze suc cesvolle greeploze filosofie verder ontwikkeld in functie van de tijdsgeest. En dat is in de huidige keukens te merken. Je kunt er nu internetten, tv- kijken of radio, iPod of mp3 luisteren. Bron: Siematic.nl d: www.de-faam.nl i v 1 m-r/'

de Faam | 2010 | | pagina 54