WOONPLAZA M I DDELBU RG Een tropische handreiking Piet Paulusma weet wat voor weer het wordt Word de beste paparazzi van Nederland Mooi en verantwoon Mesvork of vorkmes? Walra: terug van weggeweest Woonplaza Middelburg stopt! Maar de winkel staat nog helemaal vol met meubels en accessoires! Kortingen tot 50% wees er snel bij want op=op! Weersvoorspelling Klik en win Tafelloper Hoog en droog Vijfdelig badlinnen Buitenruststraat 20 - 0118 674 010 Maandag gesloten - Dinsdag t/m vrijdag 10.00 t/m 17.30 uur Donderdagavond tot 21.00 uur - Zaterdag 10.00 t/m 17.00 uur Woontrends Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Wie op zoek is naar een groen, tropisch accent in de kamer, zou eens even moeten stoppen bij de Pachira. Deze plant is namelijk niet voor niets uitgeroepen tot woonplant van de woonmaand oktober: de Pachira is hét stijlvolle groeni- tem voor thuis. Pachira komt oorspronkelijk uit Mexico en Brazilië. Het is een imposante- kroon van groen op een sierlijk gedraaide stam. Een persoon lijkheid die heel oer en stoer positieve energie uitstraalt en balans brengt in huis. Iedere Pachira vangt het licht en zou je de plant het liefst de hand willen reiken, met bladeren in de vorm van een hand door het samengestelde blad dat bestaat uit vijf 'vingers'. Pachira's zijn niet de aller grootste binnenbomen, maar ze willen echt wel wat ruimte om zich heen hebben. Pachira groeit het beste op een lichte plek en hij verdraagt prima een Voor een ruimtelijke douchebeleving met een ultiem gevoel van vrijheid kan tegenwoordig gekozen worden voor een royale inloopcabine. Installeren wordt steeds eenvoudiger, want het frame kan zonder glaspa nelen worden afgesteld. Na installatie en afstelling worden de glaspanelen - bestaande uit 6 mm dik veiligheidsglas - op eenvou dige wijze 'in gehangen'. Doordat de wandprofielen blind gemonteerd worden, ontstaat een mooi strak geheel zonder ontsierende montageschroeven. De extra hoge glaspanelen van 2 meter zorgen ervoor dat ook langere perso nen comfortabel kunnen douchen. Meer weten? Kijk voor de details op u;iuu;.tiger.nl. beetje zonlicht. Geef hem één keer per maand water, als de kluit droger wordt, is dat zeker geen ramp. Deze dankbare groeier kun je gelukkig mak kelijk bijsnoeien om hem in toom te houden. Deze reuzenplant geeft direct een tropisch accent aan je (boven) kamer. Aan sommige dingen raak je zo gewend, dat je je eigenlijk niet meer afvraagt of het ook slimmer, leuker of beter kan. De uitvinder van de Knorks dacht duidelijk wel 'buiten de box' en het eindresultaat is deze vork en mes in één. Hoe je met een Knork netjes met mes en vork kunt eten, vertelt het verhaal echter niet. Meer info op www.Knork. net.

de Faam | 2010 | | pagina 47