Walcheren Duurzaam ondernemen in de techniek als thema 7 Personal coaching, geloof in jezelf De Ruiter voetverzorging Haarmode Marie-Astrid I Uit het Zakenhart van... Contacta.nl nieuwe stijl staat dit jaar in het teken van 'groen' Seminars met Jort Keider, Hein Vergeer en Arnold Vanderlyde Sits, Grein Bombazijn, vergeten stoffen in het Zeeuws Museum Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 oktober 2010 De Faam pagina 21 Sytske de Ruiter biedt volledige voetverzorging aan. Met ingang van september is Vrouwenpolder een pedi curepraktijk rijker. Pedicure Sytske de Ruiter biedt volledige voetverzorging aan. Klachten zoals ondermeer te veel eelt, likdoorns, ingroeiende teenna gels, kloven, schimmelnagels (bekend als kalknagels) worden door Sytske op professionele wijze met nattechniek behan deld. "Voor nagels en eelt kun je fre zen; dat is droog en kan inbran den. Met nattechniek wordt een straaltje gedesinfecteerd vocht meegestuurd." Perfect Dat werkt prettiger en eventu ele schimmels en bacteriën ko men nu in het vocht terecht en niet meer in de atmosfeer", legt Sytske uit. Pedicure Sytske de Ruiter is aangesloten bij voeten branche Pro Voet en zo is haar cliënt verzekerd van een op en top behandeling met aan het eind van deze behande ling een korte voetmassage. Verwijzing Indien nodig verwijst De Ruiter door naar huisarts of podotherapeut. Na het afronden van de basisoplei ding pedicure volgt Sytske nu een speciale opleiding voor de reuma- en de dia betesvoet. "Zo kan ik bin nenkort een breder publiek bedienen. Ook sporters zoals hardldpers, wandelaars, bas ketballers, tennissers zijn van harte welkom in mijn prak tijk." Alleen op afspraak, ook in de avonduren. Pedicurepraktijk Sytske de Ruiter, Fort de Haakweg 14, Vrouwenpolder, tele foon 0610937653 of 0118- 592863 Contacta.nl is de bussines- to-bussinesbeurs voor de regio Zuid-West Nederland en Vlaanderen. Contacta.nl 2010 wordt gehouden in de Zeelandhallen in Goes op 2, 3, en 4 november. Bedrijven uit de profit en non-profit sectoren komen hier samen om kennis te maken met nieuwe producten en dien sten, te praten over trends en ontwikkelingen en natuurlijk om te netwerken. Dit jaar is de beurs vernieuwd en het programma uitgebreider. Leon Janssens Goes Sprekers als Jort Kelder, Arnold Vanderlyde (oud-Europees kampioen boksen) en Hein Vergeer (oud-wereldkampioen schaatsen) komen hun opwach ting maken. De organisatie is de komende drie jaar in handen van LMG: "LMG gaat voor het realiseren van het resultaat. Dat is de re den dat wij de exploitatie voor drie jaar hebben overgenomen van Libéma. Onze totale aan pak zal voor elke doelgroep op Contacta.nl 2010 een positief resultaat opleveren", aldus Per ry Kentin, eigenaar en directeur van LMG. Het thema van Contacta.nl 2010 is dit jaar 'Duurzaam onderne men in Techniek'. Naar aanlei ding van dit thema wordt er een aparte hal ingericht, de Tech niekhal met een themapodium. Exposanten die affiniteit hebben met dit onderwerp poseren in deze hal. Ook techniek rondom energie en klimaat, afval, mi lieumanagement en advies krij gen ruimschoots de aandacht op het themapodium. Dinsdag 2 november opent de beurs van 18.00 tot 22.00 uur. Woensdag van 10.00 tot 14.00 is er een ba- nenmarkt en kunnen exposanten kennismaken met toptalent uit de regio. Woensdag en donderdag zijn de beursopeningstijden van 14.00 tot 22.00 uur. De bekende oud-sporters verzorgen dan een seminar. Schaatskampioen Hein Vergeer heeft als thema 'De wil om te winnen' om 15.00 uur in zaal Bowlland. De wil om te winnen is een onmisbare voor waarde voor een duurzaam suc ces. Dat wil Hein graag met het publiek delen. Eveneens in zaal Bowlland is om 19.00 uur een seminar van Arnold Vanderlyde met als onderwerp 'Fighting for Succes'. De Nederlandse ex- profbokser, driemaal Europees kampioen en drie maal brons op de Olympisch spelen, weet op zeer aansprekende wijze de link te leggen tussen topsport en het zakenleven. Donderdag houdt Jort Kelder om 15.00 uur in zaal Bowlland een prikkelend semi nar over ondernemerschap. www.contacta.nl Het Zeeuws Museum heeft vanaf zaterdag 6 november een nieuwe tentoonstelling met als titel 'Sits, Grein Bombazijn'. De tentoonstelling is een af trap voor een langlopende presentatie van ruim een jaar, waarin stoffen uit de ei gen collectie van 1800 tot nu gepresenteerd worden. In 2011 nodigt het Zeeuws Museum ontwerpers uit zich hierdoor te laten inspireren. Met deze nieuwe ontwerpen zal de tentoonstelling uit groeien tot een presentatie die in meerdere zalen wordt getoond. Een boeiend (groei) proces waarvan de bezoeker getuige kan zijn. Wonderlijk Sits, Grein en Bombazijn zijn enkele van de vele wonderlijke namen van stoffen die niet meer gebruikt worden. De rijkdom en weelde van de collectie is groot. Zo zijn de vijftig Greinen rok ken, die allemaal op dezelfde manier vervaardigd zijn, anders van kleur. De zes bijzondere damasten hemdrokken met hetzelfde weefpatroon, zijn stuk voor stuk verschillend. Diversiteit Het Zeeuws Museum toont deze collectie in zijn diversiteit en start hiermee een onderzoek naar de geschiedenis van de eigen stof fen. De nadruk ligt niet op de kleding, maar op het materiaal waarvan het gemaakt is, de ge schiedenis en de technieken. Opnieuw draait de film 'Going Local' van Paul en Menno de Nooijer in de modezaal. In de film is een combinatie te zien van hedendaagse mode met streekdrachten. Herinterpretatie In het najaar van 2010 no digt het Zeeuws Museum (textiel) ontwerpers uit zich te laten inspireren om met de techniek van nu, de oude stoffen te herinterpreteren. Deze creaties krijgen in 2011 een plek in de tentoonstelling en slaan een brug tussen he den en verleden. Woningen bouwen in windmolens, het idee is op de Contacta te zien. FOTO: DENNIS ROSBERGEN Marie-Astrid komt aan huis. FOTO LEON JANSSENS Uw kapper aan huis is Haarmo de Marie-Astrid, de ambulante kapsalon voor dames, heren en kinderen van Astrid Hubregtse. Na het voltooien van de Kap persopleiding in Rotterdam en een ruime periode van prak tijkervaring startte Astrid dit voorjaar met haar eigen bedrijf Haarmode Marie-Astrid. "Ik werk voornamelijk met producten van Landoll, een Italiaans merk, dat in zijn verf prachtige volle kleuren heeft met 100% grijsdekking. Conditie Na de haarkleuring zijn er ver zorgingsproducten om het haar in conditie te houden met een zeer aangename geur én voor delig in gebruik. Nashi, ook een Landoll product, op na tuurlijke basis en ruikt heerlijk naar bloemen en planten. Deze producten zijn geschikt voor elk haartype." Om up-to-date te blijven volgt Astrid regelma tig workshops voor nieuwe technieken en nieuwe pro ducten. In december rondt zij de opleiding visagie en wenkbrauwen epileren af. "Dat maakt je behandeling meer kompleet. Feest Ik verzorg bruidskapsels, of kapsels voor andere feeste lijke gelegenheden. Vlechten doe ik ook." Haarmode Ma rie-Astrid werkt met klanten kaarten met korting, 65+ en studenten krijgen 10% kor ting. Bovendien krijgt iedere klant t/m 27 november een kappersbon waarmee euro 110,—. aan kappersbehande ling gewonnen kan worden. Alleen op afspraak; infor matie: telefoon 0653107084 en email: astridhubregtse@ zeelandnet.nl Rasenberg Coaching Center is al geruime tijd actief met coa ching en workshops, sinds kort gevestigd in Gezondheidscen trum 'De Vlasmarkt". Eigenaar Peter Rasenberg begeleidt men sen naar geluk en succes zowel in privé- als in zakelijk bestaan. "Daarbij wend ik al mijn ver worven kennis aan om mensen daarin zo goed mogelijk te bege leiden naar wat zij als resultaat willen zien, willen ontdekken, of juist waar zij vanaf willen." Vliegangst "Dat kan vliegangst zijn of ondernemers die de gewenste resultaten niet zien. Als per soonlijke coach begeleid en on dersteun ik naar de resultaten die men wilt. Men kan open Peter Rasenberg begeleidt mensen naar geluk en succes. en vrij spreken, ik heb geheim houdingsplicht. Alles wat hier aan tafel besproken blijft tussen ons." Peter Rasenberg voltooi de met succes een aantal oplei dingen zoals Neuro Linguistic Programming (NLP), Human Boundaries en transpersoon lijke Coaching en Counseling. Sinds enkele weken maakt hij ook deel uit van een groep spe cialisten die via de Kamer van Koophandel (startende) on dernemers begeleidt. Bij aan melden informeert Peter wat hij voor u kan doen. Daarna volgt een persoonlijk gesprek, één op één, met elkaar: "Geen intake gesprek, ik ga dan gelijk aan de slag. Zo'n sessie duur 60 tot 75 minuten." Rasenberg Coaching Center werkt alleen op afspraak, ook in de avond uren en vrijdagmiddag. Er wor den ook seminars coaching en training voor groepen gegeven in Gezondheidscentrum 'De Vlasmarkt'. Rasenberg Coa ching center, Vlasmarkt 6-8, Middelburg, informatie: tele foon 0118-624708 www.peterrasenberg.nl

de Faam | 2010 | | pagina 21