Woningen op woonbeurs Hoogste punt OWS'De Combinatie' Gevarieerd aanbod aan nieuwe woningen Een onontdekte plek... ö4 Nieuw Bonedijke is een wijk in vooruitgang. De bewoners, gemeente en l'escaut woonservice zet ten samen de schouders eronder om de wijk een tweede jeugd te geven. Een groene wijk in hartje Vlissingen, waar iedereeni; jong en oud, alleenstaand en gezinnen prettig samenleven en sa menkomen in een aantrekkelijke leefomgeving. Bezoek ook eens www.nieuwbonedijke.nl NIEUW BONEDIJKE •- Donderdag 16 september vierden alle toekomstige schoolkinderen en andere betrokken partijen het hoogste punt van de openwijkschool 'De Combinatie' Een klimmer klom onder luid gejoel naar het hoogste punt en plaatste de vlag, waarna de kinderen oranje, blauwe en Op vrijdag 15 (13.00 tot 21.00 uur) en zaterdag 16 ok- groene ballonnen oplieten, tober (10.00 tot 17.00 uur) wordt in de Zware Plaatwerkerij in Vlissingen (Scheldekwartier) een woonbeurs gehouden. Me dewerkers van Marsaki en l'escaut woonservice staan u hier graag te woord om uw vragen te beantwoorden over wonen in één van de nieuw bouwwoningen in Nieuw Bonedijke. Natuurlijk vindt u hier ook allerlei informatie over dé voortgang van de bouw. De toegang is gratis. De school is straks het kloppend hart van de wijk. 'De Combinatie' biedt on derdak aan drie basisscholen en een scala aan sociaal-culturele en maat schappelijke voorzieningen, zoals een kinderdagverblijf, een peuterspeelzaal, buitenschoolse opvang, een grote sportzaal met verenigingsruimte, een mediatheek, een consultatiebureau, ruim ten voor maatschappelijk werk en vergaderruimten. De verkoop en verhuur van de eengezinswoningen'Inicio'aan de Salvador Dalistraat is in volle gang. De koopwoningen wor den aangeboden met een koopgarantregeling. Orisant Makelaardij uit Vlissingen verkoopt de woningen. Daarnaast verhuurt l'escaut 10 luxe huurwoningen en 18 sociale huurwoningen van het type Inicio. De laatste kunt terugvin den op www.hurenopwalcheren.nl. Voor de luxe huurwoningen kunt u contact opnemen met het team verhuur van l'escaut woonservice: 0118-422300. Carino Tweeëndertig bijzonder luxe koop appartementen in de woontoren 'Carino' aan het Antoni Gaudi- park zijn in verkoop bij Ori sant Makelaardij en Aerssens Pateer ma kelaars in Vlissingen. Nieuwbouw huurwoningen In het midden van de Bonedijkestraat zijn de bestaande woningen gesloopt. Begin 2011 start op deze locatie de bouw van diverse starters-, eengezinswoningen en ap partementen in de huursector. Vlissingen, stad aan zee. Niet de drukte van de Randstad, maar wel de zekerheid van goede voorzieningen in de buurt en een uitge breide horeca. Een stad waar ruimte en groen nog zichtbaar zijn en waar je makkelijk kunt ontsnappen aan de drukte. En dat merkje vooral in de wijk Nieuw Bonedijke. Waar, de naam zegt het al, alles wordt vernieuwd. De boulevard, met de zee en het strand, ligt op een steen worp afstand. Evenals het centrum en de toegangswe gen tot de snelweg. De toplocatie, betaalbare woningen, een nieuwe multifunctionele school en veel groen maken deze wijk tot een nieuw te ontdekken plek. Boven de school komen twee woonlagen met in totaal 38 huurappartementen (woningtype Atico). Meer informatie over deze woningen volgt binnenkort op www.nieuwbonedijke.nl en www.hurenopwalcheren.nl BRUIST Op deze pagina leest u over de vernieu wing van de Vlissingse wijk Nieuw Bo nedijke. U vindt hier informatie over de aanpak, de nieuwe woningen, de woonomgeving en de voorzieningen in de wijk. Wilt u meer weten? Bezoek dan: www.nieuwbonedijke.nl Betrokken partijen 'escaut woonservice gemeente Vlissingen Marsaki Nieuwbouwwoningen (koop) Orisant Makelaardij www.orisantmakelaardij.nl 0118-641500 Aerssens Pateer makelaars www.aenpmakelaars.nl 0118413920 Nieuwbouwwoningen (huur) l'escaut woonservice www.lescaut.nl 0118-422300 Voor vragen of opmerkingen over deze pagina kunt u contact opnemen met l'escaut woonservice, 0118-422300

de Faam | 2010 | | pagina 54