Een frisse €8,50 Volg het nieuws Wanneer wordt uit binnen- en het huisafval buitenland opgehaald? MEDITERRANEO Marc Marie te gast bij Podium Reimerswaal Hete Vrede Claudia de Breij scoort punten Multimediale muziek en kunst in Veere Wisselend daggerecht PICCARD Niets missen Huisvuil RESTAURANT Vlasmarkt 17-19 Middelburg T.: 0118-634100 HEERLIJKE HERFST KROKANTE CHRISTOFFELVLAAI 8,50 ROOMBOTERSTAAF 4,50 GROF VOLKOREN €1,40 5 KRENTEBOLLEN €1,35 Blueslegende Badhuisstraat 178 4382 AR Vlissingen Tel: 0118 413551 info@piccard.nl Zaterdagavond met live muziek: 9 oktober 1 6 oktober 23 oktober 30 oktober Peter Heyt Ger Smit Jack Cross Philip's Music Entertainment Keuze diner buffet Regelmatig live muziek Vanaf 10 volbetalenden 10% korting op zaterdag 16 oktober Aanvang 19.00 uur Lange Noordstraat 14 - Middelburg j Tel. 0118-650010 www.onassisrestaurant.nl yy Altijd actueel: de-faam.nl Walcherese www.deweekkrant.nl www.de-faam.nl Van 1 okt. t/m 1 apr. zijn wij op dinsdag gesloten. Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Het Gilde van de Betere Banketbakkers Marc Marie Huijbregts staat donderdag 7 oktober om 20.00 uur in Luctor et Emergo in Rilland met zijn programma Marc-Marie Punt. Een programma dat door zowel De Volks krant, Trouw als het NRC Handelsblad zeer goed ontvangen werd. "...het meest complete programma dat Huijbregts tot nu toe heeft gemaakt" schrijft De Volkskrant. De cabaretier ook bekend als tafelheer bij het televisieprogramma de Wereld Draait Door en jurylid bij Popstars, is voor de vierde keer te gast bij Podium Reimerswaal. Hoewel de voorstelling bijna uitverkocht is, zijn er nog enkele kaarten te koop via 0113 551552 Jacques Boonman. Kijk op www. podiumreimerswaal.nl. Claudia de Breij komt met de cabarethit Hete Vrede naar Zeeland. De cabare tière die voor dit program ma uitsluitend positieve reacties kreeg is donderdag 14 oktober om 20.00 uur te zien in de Zeelandnetstudio in Kamperland. Zowel De Volkskrant als het NRC Handelsblad geven vijf sterren: "Alles klopt... een fantastisch geslaagd caba retprogramma. Het is slim van inhoud, verzorgd in de presentatie en hilarisch van toonzetting" (Volkskrant). "Cabaret dat aanzet tot mee- en doordenken, Clau dia de Breij is sterker dan ooit" (NRC Handelsblad). Als kers op de slagroom, is Claudia genomineerd voor de Poelifinario 2010, de VSCD Cabaretprijs voor de theatermaker met het meest indrukwek kende programma van het seizoen. "Claudia de Breij heeft zichzelf verdiept in de huidige tijd en heeft de grote innerlijke noodzaak ons daarover kalm en weloverwogen het vuur aan de schenen te leggen. Zij legt vingers op onze, maar evengoed haar eigen, zere plekken. Of zij nu priemt of aait, het effect ervan is groot. Hete Vrede is een meer dan geslaagd caba retprogramma, intelligent bedacht, fraai van vorm, hilarisch van toonzetting en met prachtige liedjes. Misschien wel cabaret zoals cabaret ooit bedoeld moet zijn geweestaldus de jury. Kaartverkoop: 0113-371672 (tussen 17 -22 uur) of via email: jpschipper@zeelandnet.nl. De multi-mediale voorstel ling Jane die bezig is met een landelijke tournee, is vrijdag 8 oktober in de Grote Kerk in Veere te zien. Filmmakers Paul en Menno de Nooijer, musici Erik Bosgraaf en Izhar Elias en geluidskun stenaar Jorrit Tamminga hebben een meerdimen sionale, surrealistische en absurdistische voorstelling gemaakt, gebaseerd op het verhaal van Tarzan en Jane. Een voorstelling zonder gesproken woord, verteld in verschillende scenes met projectiedoeken, projecto ren, live muziek, surFound en elektronica. Kaartver koop: www.muziekpodi- umzeeland.nl. FOTO: PAUL EN DE MENNO NOOIJER. Het cabaretduo Droog Brood met Bas Hoeflaak en Peter van de Witte, brengt dinsdag 12 oktober om 20.00 uur het vijfde programma Een Frisse Wind in de Stadsschouwburg Middelburg, dat door de pers goed ontvangen werd: "Droog Brood al vijf voorstellingen hilarisch" (Metro). "Mees terlijk, fascinerend, knap en grappig" (Trouw). "Droog Brood veroorzaakt komische kortsluiting" (NRC Handels blad). "Keisterk in onfrisse zaken"(Telegraaf). In Een Frisse Wind wijken de mannen niet af van hun succësformule: ze spelen schrijnende scènes waarin ze de zwakheden van De 78-jarige Amerikaanse bluesartiest Louisiana Red speelt zaterdag 9 oktober in Restaurant Sans Etoile aan de Nieuwendijk in Vlissingen. Zijn solo begint om 19.30 uur. Zanger en gitarist Louisiana Red is een van de laatst nog levende vertolkers van de tra ditionele Amerikaanse blues. Iverson Minter (alias Louisi ana Red), geboren en getogen in Alabama, werd geïnspireerd door het werk van blueslegen des Muddy Waters, Elmore James en Jimmy Reed. Zijn eerste plaat dateert van 1949 voor het bekende Chess-label. Eind jaren vijftig van de vorige eeuw speelde hij twee jaar samen met bluesvirtuoos John Lee Hooker. Louisiana Red bracht meer dan vijftig albums uit. Kaartverkoop bij Sans Etoile: 0118-415633. Freestyle Cooking Badhuistraat 8 4371 EL Koudekerke Tel: 06-24996733 info@timsinke.nl www.timsinke.nl Chef-kok komt thuis bij u koken Onze Chef-kok kookt bij u in de keuken een culinair menu, terwijl u met uw gasten aan uw eigen keukentafel kunt ontspannen. Onze chef kok staat geheel tot uw beschikking, ook als het gaat om vragen over de bereiding of de producten waar hij mee werkt. Het ultieme restaurantgevoel bij u thuis Een menu op basis van seizoensproducten Het menu wordt aangepast aan uw wensen Prijzen vanaf 37,50 per persoon voor een 3 gangen menu 'e bonden nove,nbei wijn. 'dement Wilt u meer informatie? Op de website vindt u gegevens over prijzen en menu's. U kunt ook een e-mail sturen naar info@timsinke.nl. Kinderen tot 12 jaar betalen d 0,50 per levensjaar op zondag 1 kind per volbetalende GRATIS Maandag- t/m vrijdagavond Voor- en nagerechten in buffet vorm Keuze uit 10 verschillende hoofdgerechten aan tafel geserveerd Zaterdagavond Mediterraan buffet Zondag vanaf 16.00 uur Grill buffet Bij besteding van 50,- 5,-jubileumkorting Kijk ook op: deweekkrant.nl Reserveren gewenst

de Faam | 2010 | | pagina 44