Altijd actueel: de-faam.nl Woensdag 6 oktober 2010 De Faam pagina 39 Vervolg van pagina 38 ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake het onderstaande ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: Kuiperspoort 8: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor intern verbouwen en vergroten raamkozijn. ONTWERPMONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 7 okto ber tot en met 17 november 2010 ligt bij de vakbalie in het stadskan toor het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Kinderdijk 86: vervangen be staande beglazing in 4 ramen langs de vluchttrap door helder draadglas. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het tele foonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VASTSTELLING BESTEMMINGS PLAN 'MIDDELBURG-NOORD SINGEL' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Be stuursrecht, bekend dat de gemeen teraad bij besluit van 27 septem ber 2010 het bestemmingsplan 'Middelburg-Noordsingel' ongewij zigd heeft vastgesteld. Het ontwerpbestemmingsplan heeft als doel een planologische regeling te treffen voor de bouw van een woonblok in de omgeving van het voormalige Jacob Roggeveenhuis, op de hoek Noordweg/Noordsin- gel. Dit woonblok maakt onderdeel uit van een groter woningbouwplan rondom het voormalige Jacob Rog geveenhuis. Woongoed Middel burg ontwikkelt op deze locatie een vijftal blokken met diverse wonin gen. Voor het bouwplan is eerder in 2008 een vrijstellingsprocedure op basis van artikel 19 lid 2 van de Wet ruimtelijke ordening ge voerd. De plannen voor dit speci fieke blok (blok 3 langs de Noordweg) zijn echter zodanig ge wijzigd, dat een nieuwe planologi sche procedure noodzakelijk bleek. Ter inzage Het raadsbesluit en'het vastge stelde bestemmingsplan liggen ge durende zes weken, van 8 oktober tot en met 1 8 november 2010, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het raadsbesluit en het vastge stelde bestemmingsplan zijn ook digitaal te raadplegen via de web site www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver)bouwen en onderhoud bestemmingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het bestemmingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tabblad 'bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschillénde manieren kunt oproepen. U kunt het plan di rect inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPK- LANOO-VG99 in te vullen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belang hebbende die omtrent het ontwerp bestemmingsplan tijdig zijn ziens wijze bij de gemeenteraad ken baar heeft gemaakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest om zijn zienswijze bij de ge meenteraad kenbaar te maken. Het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van de hier voor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals be doeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. RECTIFICATIE In de Faam van 22 september 2010 stond bij de aanvragen bouwvergunning: Aagtekerke - het vergroten van een garage en berging Prelaatweg 52; (8-9) dit moet zijn: - het oprichten van een garage en berging Prelaatweg 52; (8-9) AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Biggekerke - het vergroten van het entreege bouw van Camping Valkenisse Valkenisseweg ó4; (20-9) Domburg - het wijzigen van een bouwver gunning voor het oprichten van 22 appartementen/parkeerga rage/horeca/winkels/kantoor Badstraat 1(23-9) - het oprichten van een garage, een serre en een tuinhuis Zand plaat 3; (21-9) - het plaatsen van een dakkapel J.W. Schuurmanstraat 123; (10-9) - het oprichten van een paarden stal/berging Krommeweg 3; (28-9) Koudekerke - het vergroten van een woning Boomgaard 38; (21-9) - het vergroten van een eetcafe Dishoek 18; (22-9) - het oprichten van een ontmoe tingsruimte Kerkstraat 2; (22-9) Oostkapel Ie - het vergroten van een woning Dorpsstraat 27; (29-9) Veere - het oprichten van een bedrijfswo ning Kruisweg 4; (1° fase) (23-9) Vrouwenpolder - het plaatsen van 3 getijden- stroomturbines aan de Ooster- scheldekering nabij de Roompot; (23-9) Westkapelle - het plaatsen van een schuurtje Joossesweg 1 84; (28-9) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet - tussen haak jes staat de datum van ontvangst) Biggekerke - het gedeeltelijk slopen van 12 re creatieappartementen Valkenisse weg 78 t/m 100; (29-9) Domburg - het slopen van een woning Prinsepark 42; (29-9) Koudekerke - het gedeeltelijk slopen (asbestpla- ten in cv-ruimte) van verenigings gebouw de Couburg, Duinstraat 4A; (29-9) Vrouwenpolder - het gedeeltelijk slopen van een vrijstaand zomerhuis Breezand 54; (28-9) Westkapelle - het slopen van een sportkantine Domineeshofweg 1(23-9) Zoutelande - het slopen van de muziektent Langstraat; (28-9) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 1 2 weken) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het veranderen van de draagcon structie Geschieresweg 9; (24-9) - het plaatsen van twee dakkapel len Prelaatweg 77-79; (27-9) Domburg - het plaatsen van een hekwerk Schelpweg 26;(29-9) Grijpskerke - het plaatsen van een vulstation Middelburgseweg 9; (1° fase) (27-9) Westkapelle - het vergroten van een praktij kruimte Noordstraat 12; (29-9) Zoutelande - het vergroten van een bedrijfs pand Molenweg 72 A; (29-9) - het veranderen van een garage Majoorwerf 32; (29-9) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U Kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle - het slopen van asbesthoudend en divers materiaal Wijkhuijsweg 10; (27-9) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE MONUMENTEN VERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg -vergunning als bedoeld in artikel 1 1 van de Monumentenwet 1 988 voor het demonteren van het kerkorgel uit de kerktoren Dorpsstraat 25; (27-9) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zié: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. WIJZIGING BESTEMMINGS PLAN BUITENGEBIED Wij hebben besloten om, overeen komstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 Wet ruimtelijke ordening en artikel 14 van het bestemmings plan Buitengebied, met toepassing van art. 3.6, lid 1sub a van de Wet ruimtelijke ordening, het be stemmingsplan Buitengebied te wij zigen voor: Grijpskerke - het perceel Molembaixweg 2, waardoor het mogelijk wordt het aantal dieren uit te breiden, in het kader van dierenwelzijn het bedrijfsvloeroppervlak dierenver blijven intensieve veehouderij uit te breiden en het bebouwingsvlak aan te passen. Tegen het voornemen tot het verle nen van wijziging zijn geen ziens wijzen ingediend. Het besluit ligt van 7 oktober t/m 17 november 2010 ter inzage en is ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl. Tegen dit besluit kan door een belanghebbende een gemotiveerd beroepschrift in gediend worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet dat doen binnen zes weken vanaf de dag na die waarop het besluit ter in zage is gelegd, dat wil'zeggen vanaf de tweede dag na de onder staande datum van publicatie. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift moet u grif fierecht betalen. Ook al dient u een beroepschrift in, het wijzi gingsplan treedt in werking de dag na afloop van de beroepster mijn. Als u dat wilt voorkomen, dan kunt u tegelijk met het indie nen van een beroepschrift een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet voor een dergelijke voorziening griffierecht betalén. Als u tijdens de be roepstermijn met betrekking tot een besluit tot wijziging van het bestemmingsplan een verzoek om voorlopige voorziening indient, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Voor meer informatie over de hoogte van de betalen griffierechten kunt u contact opne men met de griffier van de Afde ling bestuursrechtspraak tel. 070-4264426. WET MILIEUBEHEER BESLUIT ACCEPTEREN MELDING Wij accepteren de melding op grond van art. 8.19 lid 1 Wet mi lieubeheer die is ingediend door de heer J. de Leeuw (namens Rijks waterstaat Zeeland) voor de inrich ting Dijkgraaf A.M. Gelukweg 1, Vrouwenpolder (Oosterscheldeke- ring). De melding betreft het aan leggen en bedrijven van een demonstratieopstelling van 3 getij- denmolens in de stroomgeul van Roompot 10. Wij zijn van mening dat de veran deringen van de inrichting of de werking daarvan niet leiden tot an dere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrich ting ingevolge de vergunning en de daaraan verbonden beperkin gen en voorschriften mag veroor zaken. Het besluit, de melding en de ove rige stukken liggen vanaf 8 oktober 2010 voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis in Domburg (zie inzage en openingstijden) en 's avonds na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 01 18- 555447). Belanghebbenden kunnen t/m 19 november 2010 tegen het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college. Alleen zij die tijdig een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage (hieraan zijn kosten verbonden). VERKEERSBESLUITEN Aagtekerke - vaststellen van een gereserveerde parkeerplaats voor gehandicap ten in de Reigersberg conform bij het besluit behorende tekening. Koudekerke - vaststellen van een gereserveerde parkeerplaats voor gehandicap ten in de Boisotstraat 28 conform bij het besluit behorende teke ning. Oostkapelle - vaststellen van een algemene par keerplaats voor gehandicapten op parkeerterrein de Halve Maan conform bij het besluit behorende tekening. Veere - vaststellen van een gereserveerde parkeerplaats voor gehandicap ten in de Simon Oomstraat t.h.v. de Kapellestraat conform bij het besluit behorende tekening. Deze verkeersbesluiten liggen van 6 oktober 2010 t/m 17 november 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een bezwaarschrift indienen bij het col lege. CONCEPT-HORECA- VERGUNNING W VEERE Wij willen een drank- en horeca- vergunning verlenen aan Voetval Vereniging Veere, Sportpark Bie- weg 3 in Veere. Aan deze con cept-vergunning zijn voorwaarden verbonden om oneerlijke concur rentie te voorkomen. De concept vergunning ligt van 7 oktober tot 1 8 november 2010 ter inzage, ledereen kan hiertegen een ziens wijze indienen. MILLENNIUMEVENEMENT VEERE 21 OKTOBER Op donderdag 21 oktober wordt de gemeente Veere officieel tot Millenniumgemeente verklaard. Dit wordt gevierd met informatie en'activiteiten voor jong en oud van 16.00 tot 20.00 uur in het gemeentehuis in Domburg. Met in formatie over duurzaam bouwen, energiebesparende maatregelen (tips trucs), wat doet de ge meente aan duurzaamheid, be staande subsidieregelingen en de nieuwe mogelijkheden met de sub sidieregeling Meer met Minder. U kunt zich vooraf aanmelden voor een gratis workshop Meer met Minder, over het energiezuiniger maken van uw woning. Opgeven kan tot 1 8 oktober via meermet- minder@veere.nl of via (0118) 555 333/555 442. Ook geven organisaties voor ontwikkelingssa menwerking uit Veere voorlichting over hun activiteiten en projecten. Kijk voor het tijdschema van het event en meer informatie over Mil lenniumgemeente Veere op www.veere.nl. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, bin nen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Dom- Lees verder op pagina 40

de Faam | 2010 | | pagina 41