Mr- Werkzaamheden Veerse Kreek Koudekerke 't Werkt! Smakelijk Veere SCHILDERSBEDRIJF SCHIBOO GRIJPSKERKE Zuidstraat 30 Westkapelle 06-12399331 Ook in de winter 7 dagen per week open vanaf 12.00 uur Tussen Domburg en Oostkapelle -0118 - 581614 www. broodjepieter. n I Take-a-Break ERKEND SCHILDERS- EN AFWERKINGSBEDRIJF VERF- EN BEHANGSPECIAALZAAK DE DRIEHOEK T/m maart MI1H ffSIÜi op al uw schilder- en behangwerken DIERENDAG-ACTIE 30% korting (en een presentje) op honden- en kattenvoer van Nature and Science jyef weerhoontje Strandpavi Ij oen Berkenbosch VEERE - In Veere is ervan donderdag 7 tot en met zondag 10 oktober weer het culinaire evenement Smakelijk Veere. Op donderdag is er een walking diner. De deelnemers wandelen per gang van het ene restaurant naar het andere. Tijdens deze korte wandelingen worden de deelnemers bijgepraat door een enthousiaste gids. Het begint om 19.00 uur Deelnemers kunnen zich aanmelden op www.smakelijkveere.nl. Vrijdag en zaterdag pre senteren alle deelnemers een 3 gangen menu voor 25 euro. Overdag zijn er op diverse terrassen kleine proeverijen en muziekoptreden. Zondag staat helemaal in het teken van tien. Op tien plek ken in Veere kunnen deelnemers voor 10 euro een smaakpas kopen. Met deze kaart kunnen ze tien smaaksensaties proeven waar ze gegarandeerd steeds tien seconden stil van gaat staan. Massage Praktijk: Meliskerke Therapeutische Energetische tafel-en consults stoelmassages ^hHH| Bewegingslessen op Infraroodsauna muziek voor 30+ www.take-a-break.vpweb.nl Ingrid Rombouts, massagoloog Take-a-Break Meliskerke Pauwhoekstraat 49 4365 AN Meliskerke. Tel/Fax: 0118-216208/06-51771617 E-mail: ijmronibouts@zcelandnet.nl K.V.K. 20159949 - Voor al uw behang-, glas en schilderwerken - Vrijblijvende prijsopgave - Verkoop van verf en behang - Kleurmengmachine aanwezig W~W ■erkend schilders- - Verf op kleur gemaakt terwijl u wacht Jr en aewerkwosbedruf feAurrvrA JHUflj m en J door Tara De Vriend VEERE - De eerste werkzaamheden voor de her inrichting van de Veerse Kreek en Vesten van Veere zijn begonnen. Door een vertraging in het vergunningentraject heeft het langer geduurd dan was gepland. Diverse bomen en struiken wor den gerooid in het projectgebied. Ook komt er een munitieonderzoek en worden eventuele explosie ven geruimd. De rooiwerkzaamheden duren tot maart.Provincie Zeeland, gemeente Veere, Staats bosbeheer en waterschap Scheldestromen werken samen aan dit project. Het doel van het project is een integrale kwaliteitsverbetering voor het ge bied. De groenaannemer begint in het gebied ten oos ten van Vesten van Veere, ter hoogte van de Polre- dijk met rooien. Hier worden enkele bomen verwijderd om het zicht op de Vesten te herstellen. Vervolgens worden de rooiwerkzaamheden ten zuiden van de Veerse Kreek voortgezet. Langs de kreek moeten de bomen plaatsmaken voor de aanleg van natuurvriendelijke oevers, die het wa terschap in het kader van de Kaderrichtlijn Water (KRW) aanlegt. Hierdoor wordt de kwaliteit van het water verbeterd. De groenaannemer werkt ge faseerd, waardoor het gebied toegankelijk blijft voor bezoekers. Ook worden er twee proeven uit gevoerd in het projectgebied. Eén met geotubes ter versteviging van de oevers en één met het op vullen van diepe putten in de Grote Kreek. In het najaar van 2011, na het broedseizoen, wordt er be gonnen met de baggerwerkzaamheden, met de aanleg van de natuurvriendelijke oevers en het herstellen van oevers aan de bewonerszijde van de kreek en de vesten. Verder worden diverse wan del- en ruiterpaden verbeterd of aangelegd en er komt een verbinding tussen het Veerse Bos en het stadje Veere. Verder krijgt het natuurkampeerter rein het Veerse Gat een kwaliteitsimpuls. Meer in formatie over het project herinrichting Veerse Kreek en Vesten van Veere via www.wze.nl/veere. KOUDEKERKE - De ondernemers van Koude kerke laten op 8 en 9 oktober zien wat zij te bieden hebben tijdens de beurs Koudekerke 't Werkt in Intratuin. Er zijn allerlei aanbiedingen en speur acties. De beurs is toegankelijk voor iedéreen. Burgemeester Rob van der Zwaag opent de beurs vrijdag 8 oktober om 13.00 uur. Te zien is dat Kou dekerke een zeer actieve ondernemersvereniging en Oranjevereniging heeft. Dat is niet alleen te merken tijden de Koninginnedag, maar ook tij dens de bekende Nacht van Koudekerke en het succesvolle Koudekerke uit de Kunst. Maar daar naast hebben de ondernemers natuurlijk nog veel meer te bieden. En dat is begin oktober allemaal te bekijken. De bekende, maar ook de iets minder bekende ondernemers en bedrijven presenteren zich. Er zijn kinderactiviteiten en de band Moon- dance, Mireille Hentenaar en Matthieu en Katja treden op. De beurs is gratis te bezoeken. De Koudekerkse ondernemers delen in september flyers uit met nummers. De winnende lotnummers worden tij dens Koudekerke 't Werkt bekend gemaakt op 8 oktober om 13.00 uur. De beurs is die dag tot 21.00 uur open. En zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Meer informatie: www.koudekerketwerkt.nl. 4 Salade van truffe(spaghetti en paddenstoelen met eendenborst Licht gerookte hertenbiefstufjmet Vadouvan rissotto en grove mosterdsaus Combinatie van chocolade-noten cake met yoghurt ijs j? 25 euro p.p. dot 31 Oktoèer kunt u tegen inlevering van deze advertentie genieten van dit prachtige menu. (Reserveren gewenst. Fysiotherapie Els Baas, Ben Neve, Anne Meeuwseri en Frank Smit Actieve fysiotherapie: persoonlijke begeleiding op weg naar zelfstandig functioneren en PROFITEER OOK VAN SLECHTS 6% BTW Gerard Schipper - Molenstraat 22,4364 AA Grijpskerke I www.schiboo.com T 0118 594658 b.g.g. 0118 592200 F 0118 593318 Fitness Willy de Nooijer, Lianne de Nooijer en Simone Wondergem Ook voor striding, looptraining, nordic walking en sportmassage kunt u bij ons terecht. Zetj deujefng Noordweg 1 25 - 4353 AV Serooskerke T.: 01 18 591334 info@fysiofitnessdedriehoek.nl www.fysiofitnessdedriehoek.nl Laai 25-27 Veere 0118 501392 www. struyskelder. nl info @struys kelder, nl Uniek, kelder-restaurant met binnentuin oofjleukjvoor een feest of partijtje

de Faam | 2010 | | pagina 53