Bekendmaking MaatGarant RUIMT OP! Dier in het vizier Zaterdag 2 oktober Dierendagfestijn bij Bolle dier tuin in Zierikzee MaatGarant Weekkrant Merel is lief en aanhankelijk en zoekt rust a rant Maa|g DE LAATSTE WEKEN Vouwstoel MG Teak Robuuste stapelstoel T&G van 239 j" nu voor 150,- 0 tot 60% ftörting an 1949,- nu voor 899,- Middelburgsestraat 64 4371 ET Koudekerke T: 0118 - 551 444 E: maatgarant@hetnet.nl I: www.maatgarant.nl De Faam VOLG ONS OP V HTT P://TWlTTER.COM/DWKDEFAAM Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Waterwet Ontwerpbesluit inzake een aanvraag ingevolge de Waterwet van N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid Nederland (EPZ) te Vlissingen De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Op 8 juni 2010 is van N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid Nederland (EPZ) te Vlissingen een aanvraag ingevolge de Waterwet ontvangen voor het wijzigen van de vigerende vergunning. De wijziging betreft het in overeen stemming brengen van de meetfrequentie voor de parameters behorende bij de afvalwaterbehandelingunit (ABI) met de Regeling Lozingen Afvalwater van Rookgasreiniging (RLAR), het aanpassen van de parameters behorende bij de ABI in verband met correctie voor ingenomen zeewater, het in overeenstem ming brengen van de olie-eis van het lenswater met het overloopwater van de afvalwatertank en het in overeenstemming brengen van de beschikking, waarbij reeds uitgevoerde of niet meer van toepassing zijnde voorschriften zullen worden verwijderd. Het voornemen bestaat om, onder het stellen van voorschriften, hiervoor vergunning te verlenen. Terinzagelegging De aanvraag, alsmede het ontwerp en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf 30 september 2010 tot en met de termijn waarbinnen tegen het besluit op de aanvraag beroep kan worden ingesteld, ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28, de heer L. Filius), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. 2. In de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen, gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 48 73 39/48 73 00 of whe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Zienswijzen Eenieder kan tot en met 10 november 2010, zowel schriftelijk als mondeling, zienswijzen inbrengen bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die schriftelijke zienswijzen inbrengt, kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg, 29 september 2010. De Minister van Verkeer en Waterstaat, nawens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman Merel wil uitvliegen. vergeten. Zijn baasje vindt het zielig voor hem, dat hij eigenlijk maar een klein eindje mee kan rijden en doet daarom nog een extra rondje door de wijk voor ze naar huis gaan. Nou, mijn kattenvriendjes lachen zich een ongeluk. Ik zie het dan ook al helemaal voor me. Dierenasiel Wie mij graag voor zich wil zien en wil adopteren, moet maar eens langskomen aan de Oost- perkweg 9 hier in Middelburg. Telefoon: 0118 613579. Groet jes!" FOTO: KARIN OCKÉ "Deze keer klinkt mijn stem vanuit het huis van mijn nieuwe baasje. Ik, Neo, de zwarte stoere kat op het witte kleed én met het gele balletje, ben nu erg gelukkig. Ik woon op het industrieter rein en er gaat een wereld voor me open. Ik overweeg zelfs om hier werk te zoeken. Het ligt voor het oprapen en ik hoef er niet ver voor te lo pen. Of ik doe het vanachter de laptop, dat kan natuurlijk ook. Keuzes genoeg. Nu ik mijn rust hier heb gevon den, kan ik doen wat ik wil. Dag allemaal!" uw teakspecialist! - alles in voorraad - gratis leveren - 1 jaar garantie op de gehele collectie van 189 j" nu voor 129,- enkelevoorbeelden) 5-standenstoel MG Teak :W#AHibERE prodèsctcttt/ van I nu voor I 33j" WW van nu voor I JUi" o^slleiot/nge-sets Robuuste teaktafel jy 220 x 10Ocm van 789 nu voor 429.- ZIERIKZEE - Dierendag wordt dit jaar op bijzondere wijze ge vierd bij Bolle dier tuin aan de Grevelingenstraat in Zierik zee. Op zaterdag 2 oktober staat hun prachtige tuincentrum en grootschalige dierenzaak in het teken van gratis feestelijke activiteiten, aanbiedingen en informatie over huisdieren. Het bekende muziekensemble Dinges Enzo zal de hele dag op vrolijken met leuke Nederland se en Engelse muziek met een knipoog. Aan de kinderen is ook gedacht, zij kunnen een rondje rijden op een lieve pony of zich uitleven op het springkussen. Volop informatie is verkrijgbaar bij demonstratiestands van be kende merken, zoals Eukanuba hondenvoeding, Prins katten- voeding en Ecopet geur- en vlekverwijderaar. Speciale aan dacht is er ook voor de opvang van honden uit Spanje. Kortom, dit wordt een dag die u zeker niet mag missen. Het wordt een vrolijkè en gezellige dierendag voor iedereen! Tot ziens op zaterdag 2 ok tober bij Bolle dier tuin, Grevelingenstraat 15, 4301 XZ Zierikzee. Kijk voor meer info op www.bolledierentuin.nl Tuin- Serremeubelen Woensdag 29 september 2010 - Pagina 46 DOOR KARIN OCKÉ MIDDELBURG - "De mooie glanzende, in ge dachten zittende, zwarte ex-poes op de foto ben ik: Merel. Ik lag te slapen in mijn binnenhok, toen ik voor dit artikel moest ko men. Ik liet één foto van me maken, waar ik niet leuk op stond, en ging door mijn kattenluikje naar het buitenhok. De Faam- correspondent moest omlopen om daar te komen. Zodra ze er was, glipte ik weer naai' binnen. Hihi. Zij weer terug en vervol gens herhaalde ik het spelletje nog eens. Ik was het namelijk zelf beu. Ik ben het ook beu in het asiel, want ik wil graag een lief baasje, die vooral rustig is. Geen gezinskat Ik ben géén gezinskat. Ik hou van rust om me heen. Als het lawaaierig is of als er andere drukke dingen gebeuren, dan word ik daar bang van en voel ik me haal erg gestrest. Ik ben heel lief in de omgang en kroel graag. Ik wil graag solo met een solo baasje zijn. Wel heb ik contact met een aantal kat tenvriendjes, die in een gewoon huis bij een baasje wonen. Zij worden regelmatig achterna gezeten door een stormachtige teckel. Als zijn baasje hem dan roept, luistert hij niet. Maar daar heeft het baasje wat op ge vonden. Ze stapt dan in de auto en rijdt naar haar hondje toe. Dan denkt ie: hé, auto rijden en stapt in. Die katten waar hij zo graag op jaagt, is hij dan helemaal

de Faam | 2010 | | pagina 46