Zij droomt uauv één, van, de, mooiste, tussen, uit de, collectie, van, Het Cjoese, Lederumven, Huis U ook..J Stof om over te praten Pouwels Lederwaren Jr I nJ o k e. ÉÊÊf^Êmr. HI 110 Sf. Adriaanstraat 2, Goes Ul£> 0113-211398 Dealer van Pfaff en Janome naai- en lockmachines Deskundige service en reparatie in eigen werkplaats Het bekende adres voor prachtige stoffen Kleding op maat voor bruid en gelegenheid Voque en Burda patronen - OBOfl Finse Sauna Infrarood Sauna Pedicure Schoonheidssalon Nagelstudio Kapsalon NIEUW voor de liefhebber Chocolade gezichts- lichaamsbehandeling Koffie met een chocolaatje (ook voor duo behandelingen) Behandeling volgens afspraak Openingstijden: Maandag vanaf 9.00 uur Dinsdag vanaf 9.00 uur Woensdag gesloten Donderdag vanaf 13.00 uur Vrijdag vanaf 9.00 uur Boerendijk 5 4451 RK Heinkcnszand 06-10397774 www.eye-linq.nl jPR man Een puur moment voor uzelf met pure chocolade Woensdag 29 september 2010 - Pagina 40 Grote tassen zijn niet meer weg te denken. Geen vrouw kan nog zonder een tas waar ook de (mini) laptop in past. Voor de broodnodige variatie, voor een etentje of ander avondje uit, komen clutches om de hoek kijken. Klein, elegant en supervrouwelijk. Ook portemon nees worden almaar groter zodat menig exem plaar meteen ook als clutch kan dienen. Vooral omdat die er eveneens in stoerdere varianten Een uitkomst voor dames met pit die een clutch net iets té vinden maar een klein tasje om te stap pen toch wel handig! Ook wat andere accessoires be treft, is er volop keuze uit riemen, sjaals, mut sen en petten. Eveneens in de va rianten stoer, stoerder, stoerst of juist supervrouwe lijk. Nieuw aan het Nederlandse firma ment is Noosa. 'Tassen straathoek, net als sieraden. Maar waarom is het zo moeilijk om een écht mooie, bijzondere riem te vinden?' Die vraag bracht Alette Zeijlstra en Na thalie Mangnus op het idee om een eigen riemen- label te starten. 'Met buitenlandse invloeden en op een zo eerlijk mogelijke manier geproduceerd.' Beiden hebben veel gereisd en de schoonheid van verre culturen bewonderd. In Australië zijn zij - los van elkaar - toevallig in hetzelfde plaatsje ge weest. Ze waren er allebei erg van onder de in druk. De naam van het plaatsje? Noosa! Met de bijpassende chunks creëer je zelf de stijl van je riem: een opvallende bonte look, een stijlvolle en naturelle creatie, of één bepaalde kleurstelling die. matcht met je outfit. Bijpassende armbandjes zijn verkrijgbaar in twee maten (small en medium) en in de zelfde zeven kleuren als de riemen: grey, midbrown, darkbrown, natural, antique black, green en o white. Op een armband kunnen drie chunks worden bevestigd. Mode- en Bruidsstoffen Maatkleding - Naaimachines Papegaaistraat 4 - Goes - tel. 0113-214187 www.joke-pouwels.nl

de Faam | 2010 | | pagina 40