't Mereltj e rastelevn goes Tevens verkoop van SHABBIES Opril Grote Markt 1 - 4461 AK GOES - 0113 216 662 Barbara Farber Barts Bonnie Doon Boumy CKS Name-it Noppies Sawadi Sevenoneseven Zebra trends tassen Nieuwe wintercollectie BABY- PEUTERMODE ZWANGERSCHAPSMODE Woensdag 29 september 2010 - Pagina 37 De kindermode is, heel grappig, precies gelijk aan die van hun ouders. Ook hier veel herfstkleuren zoals groen, oranje, rood, beige en vooral paars. Verder uniformdetails, ruitjesbloesjes, dikke kabeltruien en vesten, jeans, warme winterjassen en nog veel meer. In tegenstelling tot alle vrolijk gekleurde kleren, is de trend voor kindermode dit najaar een beetje ingetogen van kleuren. Naast verschillende tinten zwart is denimblauw en denimzwart een belangrijke kleur. Ook zien we veel groen, petrol en an traciet. Gecombineerd met mooie zachte pastelkleuren, om het geheel niet te somber te maken, past dit helemaal in het mo debeeld van nu. Paars is niet alleen voor meisjes maar ook voor jongens dominant aanwezig in het kleurbeeld. Van ijzig paars tot mauveachtig en violet. Ook zien we veel ronduit warme kleuren, die mooi combineren met de donkere modetinten. Warme herfstkleuren zoals geel, oranje, beige en rood maken de mode van de herfst/winter 2010 erg apart. Voor meisjes zijn tunieken nog steeds mode, maar wel iets ruimer en langer dan voorheen. Zij kunnen er een loshangend giletje overheen dra gen. Voor jongens zien we ook deze laagjestrend met geruite bloezen met daar overheen een gebreide trui. Dit seizoen zien we minder logo's en prints met teksten, waardoor alles wat rus tiger oogt. Broeken zijn aan de korte kant en bij de enkel om geslagen. Daaronder draag je suède of leren schoenen met een stoere zool of sneakers. Eco materialen worden steeds vaker voor kinderkleding gebruikt en zijn inmiddels in allerlei tinten te koop. Ook viltachtige wollen kabeltruien, kleding met uni formdetails, dierenprints en folkloristische jacquards. Jacks zijn glanzend en felgekleurd: limoen, kobalt, oranje of petrol. Net als voor de volwassenen, is in de kindermode ook veel lammy en nepbont in de kleding verwerkt. Voor meisjes komt daar ook satijn, kant en stras bij wat glamourachtig oogt. KINDERBOETIEK Dorpsstraat 60 - Heinkenszand Tel. 0113-567842 www.kinderkledinghetmereltje.nl alles voor uw baby

de Faam | 2010 | | pagina 37