(n jjfootwear RBURG mbs jm VOOR/* De wintermode is opvallend vrouwelijk Nu in de winkel! nieuwe herfst- en wintercollectie v tot ziens bij LIEN JJ-Shoes Gaastra Tamaris Rieker Gabor Le coq sportif Zoo Lamica Mjus Carmens TO Lange Vorststraat 87 Goes www.lienfashion.nl p)(odehuis "Qity Woensdag 29 september 201Ó - Pagina 35 :&$£3BtNÊbds. Met Lien vindt u jonge en creatieve mode van verschillende merken zoals Absoluut, Elswear, Artwear, Nu. De schoenen zijn van Elswear en Dutch Charme. De maten zijn vanaf 34 en LIEN heeft iedere 6 weken een nieuwe collectie. Nieuwsgierig: kom dan ook eens langs. modeschoenen Grote Markt 9 Goes voor het hele gezin Door Ellen De Vriend Latex leggings die superstrak zitten en latex handschoenen tot halverwege de bovenarm zijn grote kanshebbers voor dé mo- dehype deze winter. Maar....alleen voor de durvers! met een blazer of oversized shirt staat erg mooi. combinaties met veel laagjes zien we veel in modebeeld. Denk aan de hippielook met printjes, fran jes, rinkelende sieraden. De wintermode heeft ook veel ge ruite bloesjes, dikke kabeltruien, enorme vesten en lange gebreide sjaals. Het knitwear is weer helemaal terug. De gebreide jurkjes zijn ook weer mooi te combineren met leer of nepbont. Bontdetails zien we terug in schoenen, tassen, jassen, sjaals en giletjes. Goed voor een speelse glamourlook. De dierenprints zijn de komende winter ook nog volop te zien. Luipaard en slangenmotieven zijn daarbij favoriet. Nieuw in de collecties zijn de et nische prints met een landelijke- of nomadische look. Ze vormen een mooie afwisseling op de romantische bloemenprints van de afgelopen zomer. In de wintercollecties zien we opvallend veel korte rokjes. Helemaal in zijn de rechte, minimalistische modellen. Ook zijn er gedrapeerde uitvoeringen. Helemaal passend in het modebeeld van nu zijn er ook jurken en rokken met een lengte tot over de grond. Heerlijk, want zo kan iedereen dragen wat haar het beste past en staat. De broeken mogen ook kort, want bubble shorts van zwart satijn mogen niet in de kledingkast ontbreken. De chique en soms stoere, geplooide shorts draag je liefst boven een panty voor een stijl vol effect. Al jaren wordt het beloofd, maar de doorbraak blijft uit. De modeontwerpers stellen dat de skinny broek binnenkort ver dwijnt en dat de wijde broekspijpen weer te rugkomen. We-wachten het af. Verder kan iedereen zich heerlijk warmen in een dikke mantel of trenchcoat. Als het maar groot en oversized is. Terug van weggeweest is de wintercape, ook in de vorm van een poncho. Ook zijn nepbonten jasjes met een leren ceintuur in de taille een wintertrend. wintermode van dit jaar bestaat uit een zwart, bruin, donkerblauw, rood, kaki en camel kleurenpalet. Hoewel het minimalisme in het mo debeeld domineert is de kleding van sexy zwart leer, latex en nep bont opvallend. Net als vorig jaar zijn ook kabeltruien en gebreide jurken in de mode. Ook is de spijkerstof niet uit het modebeeld ver dwenen. De wintermode is opvallend vrouwelijk. Camel, cognac en beige zijn prachtige kleuren met een chique uitstraling. Deze tinten zijn ook nog eens heel mooi met elkaar te combineren. Schitterend bij denim en wolwit, maar ook -zoals op de catwalks- bij neopreen, latex of Langeviele 57 4331 LS Middelburg T. 0118-635 215 www.modehuiscity

de Faam | 2010 | | pagina 35