NPJPQRSMODE KNUIJT Nu ook groots in grote moten 1 Tot MANNENMODE R2 Westbrook Collumn 1 Baileys Casa Mo da Van Gils Alberto Com 4 Carter Davis Schiesser Wellensteyn Oude Markt 45 4381 ERVIissingen Tel. 0118-41 93 37 Sint-Jacobsstraat 11 Vlissingen gm Woensdag 29 september 2010 - Pagina 29 Dit najaar is de mannenmode een mix tussen stoer en sportief. Leren broeken, jeans, geruite hemden, grof gebreide truien en wollen jas sen. Mode dus voor écht mannen. Een trend waar niemand omheen kan is het geruite overhemd. Hout hakkersruiten en geblokte stoffen zijn weer in. De hemden zitten ge makkelijk en ogen sportief. De materialen lopen uiteen van klassiek katoen tot dikkere materialen met een wolpercentage. De geruite overhemden kunnen zowel op een spijkerbroek als onder een gekleed jasje of blazer gedragen worden. Ook in trendy jassen komen de rui ten en strepen terug. MODE VOOR DE ECHTE De kleuren zijn typische herfsttinten: olijf, blauw, warme bruin- en roodtinten en paars. De modekleur voor mannen is paars. Ook bij po lo's, (grof) gebreide truien, vesten en dassen zien we veel paars dit na jaar. Jeans blijven veelal donkerblauw. Maar er zijn ook broeken in rood- en bruintinten en donker kaki. Jeans zijn nu ook voorzien van decoratieve klinknagels en een destroyed uitstraling. Een trend die met kop en schouders boven alle trends voor deze winter uitsteekt is het zwart leer. Het is helemaal in. Mannen die wel van een pittige 'look' houden, gaan voor een zwartleren broek. Van wijdere klassieke modellen tot superstrak. Natuurlijk kan en wil niet elke man zich in zo'n outfit hijsen. Toch kan iedereen 'aan de mode' meedoen met een mooi tweed jasje met een ruit of een stoer zwart colbert. Al of niet met een smalle das. De landelijke casualstijl met zijn heel onderschei dende looks is zo aantrekkelijk, dat die kopers van de meer formele pakkensector weet te winnen. Het klassieke leren jack is weer een hot item. Maar ook met bont af gezette parka's, cabans en dufflecoats. Laat de winter maar komen! XXXXXL

de Faam | 2010 | | pagina 29