Kookstudio Culi Consult vijf sterren classificatie heeft pulso.nl Uw horecaspecialist. Gefeliciteerd met de classificatie als een kookstudio! de Moriaan Proficiat, René De Faam VOLG ONS OP Vr HTTP://TWITTER. CO M/DWKDEFAAM Culi Consult Kookstudio IMieuwendijk 52 Vlissingen 0118 - 430941 www.culiconsult.nl info@culiconsult.nl GEFELICITEERD! Wijnhandel De Stichting Vlissingen Promotie feliciteert Culi Consult met de toekenning van de vijfsterrenstatus Goes, Wulfaertstraat 5, tel. (0113) 24 25 24 Woensdag 22 september 2010 - Pagina 48 Leefbaarheidacties in Middengebied VLISSINGEN - "Als wij ons over bepaalde dingen ver wonderen dan zullen wij bij de mensen aanbellen", aldus burgemeester Wim Dijkstra afgelopen maan dag. Gemeente Vlissin gen gaat vanaf eind deze maand tot en met eind april 2011 extra acties uitvoeren om de leefbaar heid in het Middengebied en de Scheldestraat te ver beteren. Vlissingen wil in genoemde gebieden misstanden en fraude aanpakken en bekij ken waar maatschappelijke ondersteuning nodig is. Het is een samenwerkingsproject tussen Politie Zeeland, het Openbaar Ministerie (OM), Sociale Dienst Walcheren, de Sociale Inlichtingen- en Opsporingsdienst (SIOD), de Arbeidsinspectie, Belas tingdienst, de Sociale Ver zekeringsbank (SVB) en het Uitvoeringinstituut Werk nemersverzekering (UWV Samen vormen ze het inter ventieteam en krijgen onder steuning van het Kenniscen tra Handhaving (voorheen Regionale Coördinatiepunten Fraudebestrijding) RCF-Zuid- west). De problemen zijn voor een groot deel al in kaart ge bracht. Nu beginnen de huis bezoeken. "Maximaal twee personen, van partijen die er het meeste baat bij hebben, bellen bij mensen aan", ver duidelijkt RCF-projectleider Marjan Pieters. Het kan bij voorbeeld opgevallen zijn dat een Middengebied bewoner met een uitkering van de So ciale Dienst een wel erg dure auto voor zijn voordeur heeft staan. Dan krijgt hij daar vra gen over. Mogelijk leidt dat naar andere inkomsten, zoals uit drugshandel. Door de sa menwerking kunnen partijen, waaronder politie of de belas tingdienst, een onderzoek in stellen en optreden. "Van alle bewoners in de Scheldestraat en het Middengebied is een lijst met tweehonderd namen te voorschijn gekomen waar wij meer van willen weten. Het is de vraag of wij de hele lijst kunnen afwerken", aldus Pieters. De Vlissingse burge meester wil er alert op blijven dat problemen door de acties niet naar andere Vlissingse •wijken verschuiven. Volgens hem zijn de deze acties een aanvulling op het werk dat de politie al doet in de probleem wijken. "Wij willen de rotte appels daar niet laten zitten", verklaart hij. Het ministerie van Sociale Zaken betaalt het grootste deel van de kosten van dit nieuwe project. lf$ GfNÉRtuX Door Marcel van der Voort ik trots op. Het is een bevestiging van mijn ma nier van werken. Ik kan mezelf onderscheiden door kwaliteit te bieden", zegt eigenaar René Willems over het binnenhalen van de kwalifica tie. "Bij de beoordeling is onder andere gelet op de faciliteiten die ik aanbied, mijn opleidingen, of ik een leermeester ben en of ik met allemaal verse producten werk. Dat kan ik allemaal met 'ja' beantwoorden." workshops voor bedrijven, families en vrijgezel lenfeesten. Ook zijn er workshops met een thema, waarop liefhebbers zich individueel kun nen inschrijven. Bijvoorbeeld workshops vis, wild, kerst en amuses. Er zijn zeven kookclubs, waar vooral fanatieke amateurkoks iets bij leren. Ver der doe ik catering op locatie. Zoals diners voor vier tot tweehonderd personen. Hieronder valt ook de verzorging van bruiloften en recepties." 15.00 tot 17.0D uur wijnen proeven. De gasten bepalen dan mee wat mijn huiswijn voor het nieuwe seizoen wordt. De mensen kunnen za terdag kijken en proeven in de keuken. En met een prijsvraag is er een workshop te winnen." In formatie: www.culiconsult.nl Foto Jasper Karman VLISSINGEN - Kookstudio Culi Consult, aan de Vlissingse Nieuwendijk 52, heeft onlangs de Nederlandse Kookstudio vijfsterren classi ficatie gekregen. Om dat te vieren is de open dag van zaterdag 25 september uitgebreider dan eerdere edities. bioemdecorateurs éM /M yU aM Veelzijdig Chocolatier Zijn Kookstudio Culi Consult is een informeel be drijf dat gastvrijheid uitstraalt en zoals Willems het zelf omschrijft: "verschrikkelijk veelzijdig is." Hij zit aan een tafel in zijn zaak, kijkt rond en geeft een omschrijving: "In de kookstudio geef ik Willems: "Tijdens de open dag gaan wij van 10.00 tot 17.00 uur de classificatie vieren. De hele dag maakt de kok amuses: van 12.00 tot 14.00 uur creëert een chocolatier kunstwerkjes van chocolade. Mijn wijnleverancier laat van Walstraat 89 Vlissingen 0118-414 757 www.citybloem.nl "Ik vind het geweldig dat ik na drie jaar dat mijn zaak op deze locatie zit mag meedoen. Daar ben 'p rp ii Kinderdijk 30 A 4331 HG Middelburg Tel. 0118 43 63 95 E-mail'- info@wijnhandeldemoriaan.nl www.wijnhandeldemoriaan. nl I reclame internet adviesbureau 0118-410516 Café Restaurant Soif Bellamypark 14, Vlissingen

de Faam | 2010 | | pagina 50